Модни консултации - 44

  • 55 275
  • 783
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Съдя по общата визия, която дисагите карат да изглежда една жена и нямам нашите улици предвид.
Напротив, бургазлийки за мен са едни от най-добре облечените жени, а вкуса им към чантите и аксесоарите го намирам за отличен.Това са ми наблюденията.
Сандвичи и термос в чантата си, абсурд да сложа.
Има термо-чанти с отделения за сандвичи и напитки.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 18:35 от Nina_Z

# 331
  • Мнения: 2 435
Не понасям да мъкна каквито и да било чанти и торбички допълнително. Дори и когато пазарувам офлайн, ако имам възможност бутам всичко в чантата си.

# 332
  • София
  • Мнения: 9 918
Търся нещо спортно-елегантно, /по ергенско/, пипнато... есен - зима (пролет)
Засега на това се спрях (пробвах в MCS) но тези качулки не са ли за по-младежко насочени люде? Държа да има яка, качулка може и да няма - на това е стационарна...
https://www.wordans.co.uk/fred-mello-fm18w01kd-jacket-men-449823

За обувки - тимбърленд ми харесват, но не попаднах на нещо интересно - може би в Нотос Галери трябва да отида - дрехите им също ми харесват.
Освен споменатите (Fred Mello Marlboro Classics) Tom Tailor - идеи за други марки от този тип? Марко Поло също ми допадат, но са доста скъпи.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 23:39 от Starrydream

# 333
  • Мнения: 358
Здравейте, имам подобна пола, кожена - може би една идея по-къса. Стига ми до коляното. С какво мога да я съчетая нагоре. Нося само ниски обувки, добре ли ще стои с кожени боти например...😊

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Търся нещо спортно-елегантно, /по ергенско/, пипнато... есен - зима (пролет)
Засега на това се спрях (пробвах в MCS) но тези качулки не са ли за по-младежко насочени люде? Държа да има яка, качулка може и да няма - на това е стационарна...
https://www.wordans.co.uk/fred-mello-fm18w01kd-jacket-men-449823

За обувки - тимбърленд ми харесват, но не попаднах на нещо интересно - може би в Нотос Галери трябва да отида - дрехите им също ми харесват.
Освен споменатите (Fred Mello Marlboro Classics) Tom Tailor - идеи за други марки от този тип? Марко Поло също ми допадат, но са доста скъпи.
Конкретно за яке  обувки ли става въпрос? Бюджет?

# 335
  • Мнения: 3 267
Аз лично не бих носила пола молив с ниски обувки. Имам подобна, но друг цвят и си я нося с висок и тънък ток.

# 336
  • Мнения: 358
Аз лично не бих носила пола молив с ниски обувки. Имам подобна, но друг цвят и си я нося с висок и тънък ток.

Много съм висока, та затова ги избягвам 😀

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Че това си е супер!

# 338
  • София
  • Мнения: 38 475
Ето идеи за боти и пола:


# 339
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Търся нещо спортно-елегантно, /по ергенско/, пипнато... есен - зима (пролет)
Засега на това се спрях (пробвах в MCS) но тези качулки не са ли за по-младежко насочени люде? Държа да има яка, качулка може и да няма - на това е стационарна...
https://www.wordans.co.uk/fred-mello-fm18w01kd-jacket-men-449823

Мисля, че една обиколка из Peek&Cloppenburg би хвърлила доста светлина по въпроса. Peace
Изборът е огромен, ценовият диапазон сравнително широк. Sunglasses

Здравейте, имам подобна пола, кожена - може би една идея по-къса. Стига ми до коляното. С какво мога да я съчетая нагоре. Нося само ниски обувки, добре ли ще стои с кожени боти например...😊
Скрит текст:

Скрит текст:



# 340
  • Мнения: 24 467
Здравейте, имам подобна пола, кожена - може би една идея по-къса. Стига ми до коляното. С какво мога да я съчетая нагоре. Нося само ниски обувки, добре ли ще стои с кожени боти например...😊


Обичам да нося точно такива поли.
Нагоре ги съчетавам с много неща, според настроението и повода: риза или поло по тялото, понякога върху тях слагам блуза без ръкави и става интересно. Може и с пуловер с ръкав. Но най-много ми харесва риза и безръкавен пуловер отгоре.
Като връхна дреха ползвам късо палто, което обаче покрива блузите или много дълго такова.
С такава пола лично аз предпочитам обувка с ток, ако ще и да е 4-5 см. Не е задължително да е стилето, макар че точно то върви чудесно. И аз съм висока, но това никога не ми е било проблем, напротив.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 10:20 от Judy

# 341
  • Мнения: 358
Здравейте, имам подобна пола, кожена - може би една идея по-къса. Стига ми до коляното. С какво мога да я съчетая нагоре. Нося само ниски обувки, добре ли ще стои с кожени боти например...😊


Обичам да нося точно такива поли.
Нагоре ги съчетавам с много неща, според настроението и повода: риза или поло по тялото, понякога върху тях слагам блуза без ръкави и става интересно. Може и с пуловер.
Като връхна дреха ползвам късо палто, което обаче покрива блузите или много дълго такова.
С такава пола лично аз предпочитам обувка с ток, ако ще и да е 4-5 см. Не е задължително да е стилето, макар че точно то върви чудесно. И аз съм висока, но това никога не ми е било проблем, напротив.

Много благодаря! На моите 178 см, с 4-5 см направо не си се представям! Може би-трябва да експериментирам.

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Че какво са 178см.за жена-нормално.Аз си помислих,че говорим за 2метра.

# 343
  • Мнения: 4 735
Аз съм само 170 и цял живот съм само със ниски обувки ,всички поли ми седят перфектно вкл.и молив с ботуши.

# 344
  • Мнения: 24 467
Скрит текст:
Здравейте, имам подобна пола, кожена - може би една идея по-къса. Стига ми до коляното. С какво мога да я съчетая нагоре. Нося само ниски обувки, добре ли ще стои с кожени боти например...😊

Обичам да нося точно такива поли.
Нагоре ги съчетавам с много неща, според настроението и повода: риза или поло по тялото, понякога върху тях слагам блуза без ръкави и става интересно. Може и с пуловер с ръкав. Но най-много ми харесва риза и безръкавен пуловер отгоре. 
Като връхна дреха ползвам късо палто, което обаче покрива блузите или много дълго такова.
С такава пола лично аз предпочитам обувка с ток, ако ще и да е 4-5 см. Не е задължително да е стилето, макар че точно то върви чудесно. И аз съм висока, но това никога не ми е било проблем, напротив.

Много благодаря! На моите 178 см, с 4-5 см направо не си се представям! Може би-трябва да експериментирам.

Общата височина няма всъщност особено значение. От значение е цялостният външен вид. Не си 2 метра, все пак. Я опитай, с 3-4 до 5 см ток на по-елегантна обувка, много хубаво стоят тези поли.
Аз съм 172 и не бих се лишила от токчета, когато нося елегантни дрехи.Тази пола стои много по-различно с елегантна обувка и с равна подметка. С равна лично аз не бих я носила.

Общи условия

Активация на акаунт