Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 062
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 105
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Поръчала си до домашен адрес, значи ти го носят до там.
Ако нещо не ти стане, връщаш само него, а не цялата поръчка:)

# 106
  • Мнения: 3
Поръчала си до домашен адрес, значи ти го носят до там.
Ако нещо не ти стане, връщаш само него, а не цялата поръчка:)
Благодаря много! ☺️ Надявам се да са както трябва нещата, защото трудно си определих размера. А иначе дали в бъдеще да се доверявам на големите намаления, или може стоките да са ментета? 😅Един от артикулите беше блуза, намалена от 130 на 20, та ще видя тези дни как ще изглежда де, но все пак съм резервирана.

# 107
  • Мнения: 3 868
Пратката ще дойде на твоя адрес. Дори е възможно всички арикули да са опаковани, като отделни пратки. Веднага преди да платиш можеш да ги отвориш, но без да пробваш, ако нещо те съмнява може да не го заплащаш. Това, което си платила може да върнеш чрез заявка от сайта. Стъпките са описани много добре. Изпращат куриер, който обикновено идва в същия ден. При последното ми връщане на част от поръчка сумата ми бе възстановена за 6 работни дни.

# 108
  • Мнения: 48
Здравейте , бих искала да поръчам от Fashion days ,но ме инетересува дали нещата идват така както изглеждат на снимките ?

# 109
  • Мнения: 1 531
Досега не съм получавала нещо по-различно,от това което съм поръчала , но няколко коментара по-назад имаше една дама със слънчеви очила, които не бяха това което е поръчала.

# 110
  • Мнения: 48
Досега не съм получавала нещо по-различно,от това което съм поръчала , но няколко коментара по-назад имаше една дама със слънчеви очила, които не бяха това което е поръчала.
благодаря, то май винаги има вероятност нещо а се обърка! :д

# 111
  • sofia
  • Мнения: 2 255
Влизам да благодаря на момичетата, които писаха относно размера на Vagabond обувките и да похваля тези сандали ❤️

https://fashiondays.page.link/9RXXgv8i87WEMJYS6

# 112
  • Мнения: 3
Здравейте , бих искала да поръчам от Fashion days ,но ме инетересува дали нещата идват така както изглеждат на снимките ?
Няколко коментара по-нагоре се вижда, че поръчах за първи път, та едната блуза беше намалена от 128 на 28 лева, и реших, че ще е хубава(марката мисля е free people). Това, което дойде, приличаше на парцал от китайския магазин. Другата блуза е на mustang и е хубава, но направих сравнение с оригиналния сайт и там тя е доста по-бяла(моята е мръсно бяло). Другата част от поръчката беше наред. Аз лично не бих поръчала пак, но не се знае може да улучиш. ☺️

# 113
  • Мнения: 3 846
Всичко до момента ми е било наред. Аз поръчвам често и за щастие не съм имала изненади, но тук съм виждала фрапиращи случаи, та явно е късмет.

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 176
Хора, харесах си едни обувки,  но се колебая дали си струват. Бях чула, че нещата на Guess са леко преоценени и доста от тях не отговарят на качеството, а искам малко да се поглезя тези дни и да си купя нещо по-скъпичко, но поне искам да е качествено и да знам за какво си давам парите. За тези става въпрос, някой има ли отзиви?

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
В последно време Guess не се славят с много добро качество.На тази цена,моята препоръка е за Fila

# 116
  • Мнения: 1 531
Имам три чифта на Гес,едни зимни и два чифта сникърси.Едните ги скъсах от носене ,нищо им няма.Другите  не съм ги носила толкова  много и засега нищо им няма.
Но пък за сметка на едно яке,което е на места с изкуствена кожа,при пускане в пералнята се нацепи кожата на рамената ,въпреки че спазвах инструкциите по етикет.

# 117
  • Мнения: 3 846
Имам обувки на Гес, за мен са добри. Малко са тежички, но честно казано моделът на Fila, който имам е по-тежък. Чантите на Гес винаги са ми се късали много бързо, на едната след месец носене се разлепиха жестоко дръжките - нещо, което никога не ми се е случвало с чанта. Аз лично за чанти - повече никога техни, но за обувки да, харесват ми моделите. Иначе като марка - Гес в Щатите са каро Зара, нищо особено, не знам тук защо са така надути цените.

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Явно имаш предвид сникърсите,а те са си тежки-да.Ако сравнявам Фила-та обаче спрямо други марки,които имам,са си направо като перце.Моделите на Liu Jo и Moschino,например тежат много повече.Много зависи от модела и материала който е използван.

# 119
  • Мнения: 3 846
Да, сникърси. Но аз си ги сравнявам спрямо Найк, а техните модели са в пъти по-леки. За мен за по-дълги разходки доста изморяват краката, но пък иначе са красиви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт