Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 695
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 110
ох изпуснах кода ... чудя се за едни боти на тамарис  дали сте доволни от обувките на марката ?

# 226
  • Мнения: 1 575
ох изпуснах кода ... чудя се за едни боти на тамарис  дали сте доволни от обувките на марката ?
Доволна съм от качеството, удобни са. Само размерите не знам как са, ботите ми са един номер надолу и са по-скоро за нормален към широк крак и два чифта сандали с точен номер за нормален.

# 227
  • Мнения: 31 231
ох изпуснах кода ... чудя се за едни боти на тамарис  дали сте доволни от обувките на марката ?
Да много. Уникални са за моето ходило.

# 228
  • Мнения: 199
Здравейте, има ли код?

# 229
  • Мнения: 5
Здравейте, мили дами. Тези дни обмислям закупуването на часовник на Майкъл Корс от сайта ФД, та се чудя дали да изчакам до черния петък, мислите ли, че ще има някакво разумно намаление, което да изчакам? Писах им в Инстаграм, казаха, че ще има намаления на всички секции и няма да е на определени марки само, попитах ги дали часовникът идва в оригинална кутия със сертификат и гаранция и ми казаха: "Разбира се, че пристигат в автентична опаковка с всичко придружаващо ги!". Поръчвали ли сте часовници на Майкъл Корс от тях? Благодаря на всички, които ще споделят мнение, ще ми бъде от полза. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 461
По-добре изчакай, едва ли ще е някакво съществено намалението, но би трябвало да е по-евтин от сега. Освен ако не се изхитрят да му вдигнат цената, да му цапнат едни 50% намаление и да излезе на сегашната цена Simple Smile
Някой беше споделил по-напред, че е получил часовник без сертификат.. Сигурно зависи и от марката, но имай едно наум.. А и винаги може да го върнеш ако не ти допадне нещо.

# 231
  • Мнения: 5
Благодаря ти за отговора, явно ще изчакам. Simple Smile

# 232
  • Мнения: 5 001
По-добре изчакай, едва ли ще е някакво съществено намалението, но би трябвало да е по-евтин от сега. Освен ако не се изхитрят да му вдигнат цената, да му цапнат едни 50% намаление и да излезе на сегашната цена Simple Smile

За часовници конкретно не мога да твърдя, но следя Найк и Лиу Джо най-вече и не е имало при тях такива номера.

# 233
  • Мнения: 5 832
Аз получих от тях часовник без сертификат на Карл Лагерфелд. Отделно, че изглеждаше много зле на живо, като от всички по 1 лев. Върнах им го. Бяха бързи с връщането на парите.

# 234
  • Мнения: 431
Аз поръчах на Skagen и съм много доволна, не виждам разлика с този в мола и по изображенията в интернет.

# 235
  • на земята
  • Мнения: 4 094
И аз имам часовник от тях на Фосил,много сполучлив излезе,доволна съм.
Според мен изчакай,ще го намалят,може да не е много ,но ще е  по ниска цена от сега.

# 236
  • Мнения: 5
Благодаря на всички за мнения! ^_^

# 237
  • София
  • Мнения: 157
Черния петък във Фешън дейс Румъния  беше тази седмица.Почти всичко се изчерпа.
За България е обявен от 18.11.2020 г.
За пореден път ни правят на прости.

# 238
  • София
  • Мнения: 8 283
Кога и къде или да не пратят, тяхно си решение, никой не ни е опрял пистолет в глава да пазаруваме от тях.

# 239
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте, искам да попитам някой поръчвал ли е чанта Фурла от FD? Харесала съм една за подарък, в момента е намалена и не знам дали въобще да чакам черния петък. Притеснява ме само факта дали я изпащат със сертификати гаранция и т.н. Все пак ми е за подарък не е за мен.

Общи условия

Активация на акаунт