Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 531
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 112
Здравейте. Преди няколко дни си поръчах боти UGG от фешън дейс. Първа поръчка ми е от сайта. Обаче като чета коментарите, започвам да се чудя не сбърках ли...
Продуктите им всъщност оригинални ли са? И никъде не намерих информация за някакви гаранции. Имат ли и ако да, колко? (За обувки конкретно ме интересува)
Ще се радвам някой да ми отговори.

# 241
  • Мнения: 1 457
Здравейте. Преди няколко дни си поръчах боти UGG от фешън дейс. Първа поръчка ми е от сайта. Обаче като чета коментарите, започвам да се чудя не сбърках ли...
Продуктите им всъщност оригинални ли са? И никъде не намерих информация за някакви гаранции. Имат ли и ако да, колко? (За обувки конкретно ме интересува)
Ще се радвам някой да ми отговори.

Оригинални са продуктите разбира се.
Гаранция - както е по закон. Във всяка поръчка има линк към файл с информация за гаранцията на продуктите.

# 242
  • Мнения: 1 032
поръчвам за майка ми вече 3ти пореден чифт Tamaris от Fashiondays. аз от години нося такива обувки и не съм попадала на дефектни. сега - първия чифт едната бота тотално усукана, подметката едва опира земята. втория с изпуснат шев на ципа, третият - малко като изтъркан велура на едната, не е да не си личи. случвало ли ви се е? много странно ми се вижда, това не са евтини обувки

# 243
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Не ми се е случвало. Просто ги връщаш.

# 244
  • Мнения: 2 108
Здравейте, искам да попитам някой поръчвал ли е чанта Фурла от FD? Харесала съм една за подарък, в момента е намалена и не знам дали въобще да чакам черния петък. Притеснява ме само факта дали я изпащат със сертификати гаранция и т.н. Все пак ми е за подарък не е за мен.
Аз съм поръчвала и всичко беше ОК;

# 245
  • София
  • Мнения: 8 280
UGG е малко на късмет е номерът. При мен 38 бяха като 35, а със запас си ги бях поръчала.

# 246
  • Мнения: 5 001
Черния петък във Фешън дейс Румъния  беше тази седмица.Почти всичко се изчерпа.
За България е обявен от 18.11.2020 г.
За пореден път ни правят на прости.
Май права ще излезете....

# 247
  • Мнения: 2 179
То един черен петък....само в България “черния петък” е цяла седмица ( не визирам само Фешън дейс) и 90%от нещата са на почти същите цени.

# 248
  • Мнения: 2 108
Имаше и доста намалени неща-чанти на Лиу джо, якета, пола .... аз докато се накумя посвършиха, но след Коледа пак ще ги пуснат

# 249
  • Мнения: 1 457
Има хубави намаления.. Пуснах едни боти Timberland, намалени от 400 на 150.
Изписа доставка до 05.12.. Дано по-бързо изпълнят поръчките, че то ще свърши половината зима дотогава.

# 250
  • София
  • Мнения: 6 726
Много съм доволна. За първи път се навивам да поръчам нещо от Fashion Days. Възползвах се от ЧП и намаленията им, за да купя часовник. Да си призная като сравнение същият в Answear беше със 100лв нагоре и то "намален". Сега се надявам само да остана доволна и от качеството и да не го счупят.

# 251
  • Мнения: 5 001
Аз съм доволна от намленията, но за първи път толкова бързо свършиха някои неща.
Изпуснах едно яке за 1 секунда, дънки и обувки още в 8 нямаше моя номер.

# 252
  • Мнения: 6
[/img]
Момичета, попаднах на нещо съмнително. Вижте снимките! От години пазарувам на децата от фешън дейс и съм доволна, нооо това малко ме разочарова

# 253
  • Мнения: 112
Пристигнаха ми ботите, ама се оказаха малки. Исках да ги върна, обаче в секцията “заяви връщане” не ми излизаха. Обадих се на оператор. Уж онлайн попълни формуляр за връщане, но не ми поиска IBAN за възстановяване на сумата. А поръчката ми беше с наложен платеж. Като попитах как се случват нещата (понеже ми е първа поръчка от сайта) каза, че ще ми изпрати имейл, в който да попълня IBAN. Но преди да попитам, сякаш нямаше такова намерение. Твърде мнителна ли съм и дали има вероятност сумата да не ми бъде възстановена? Аз реално ще имам само документ от Еконт, че съм върнала нещо, ама какво...?
И спазват ли си сроковете за възстановяване на суми?
Извинявам се за многото въпроси, ама изчетох не малко негативни коментари...

# 254
  • Мнения: 1 110
[/img]
Момичета, попаднах на нещо съмнително. Вижте снимките! От години пазарувам на децата от фешън дейс и съм доволна, нооо това малко ме разочарова


здравейте, къде са снимките?

Общи условия

Активация на акаунт