Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 534
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 255
# 256
# 257
  • Мнения: 5 001
Пристигнаха ми ботите, ама се оказаха малки. Исках да ги върна, обаче в секцията “заяви връщане” не ми излизаха. Обадих се на оператор. Уж онлайн попълни формуляр за връщане, но не ми поиска IBAN за възстановяване на сумата. А поръчката ми беше с наложен платеж. Като попитах как се случват нещата (понеже ми е първа поръчка от сайта) каза, че ще ми изпрати имейл, в който да попълня IBAN. Но преди да попитам, сякаш нямаше такова намерение. Твърде мнителна ли съм и дали има вероятност сумата да не ми бъде възстановена? Аз реално ще имам само документ от Еконт, че съм върнала нещо, ама какво...?
И спазват ли си сроковете за възстановяване на суми?
Извинявам се за многото въпроси, ама изчетох не малко негативни коментари...
Два пъти съм връщала и не съм имала проблем.
MirrorM, какво точно те притеснява?

# 258
  • Мнения: 6
Притеснява ме това, че на едната снимка виждам менте, а на другата оригинал 😉

# 259
  • Мнения: 1 575
Не съм имала проблеми с връщането до сега, добавям, че има опция ваучер.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 14:32 от Dari_77

# 260
  • Мнения: 1 457
Притеснява ме това, че на едната снимка виждам менте, а на другата оригинал 😉

Не знам защо постоянно се регистрират хора, които се включват в подобни теми /имаше и за aboutyou подобна драма скоро/, и почват директно с обвинения, че се продават ментета.. Ако имаш някакви съмнения - или не купуваш изобщо, или купуваш и ако все още мислиш, че си получил менте - подаваш сигнал където трябва.. Не може да се правят подобни квалификации само на база на снимки от онлайн магазини - има различни колекции, различни модели, качеството на снимките е различно и т.н..
Моята поръчка от вчера днес вече е изпратена.

# 261
  • Мнения: 5 001
Притеснява ме това, че на едната снимка виждам менте, а на другата оригинал 😉
Аз само от една снимка не бих се наела да коментирам, но би могла да пратиш снимките на КЗК или някоя друга институция да ги провери.

# 262
  • Мнения: 2 108
Аз не разбрах как разбра кое е ментето

# 263
  • Мнения: 6
Притеснява ме това, че на едната снимка виждам менте, а на другата оригинал 😉

Не знам защо постоянно се регистрират хора, които се включват в подобни теми /имаше и за aboutyou подобна драма скоро/, и почват директно с обвинения, че се продават ментета.. Ако имаш някакви съмнения - или не купуваш изобщо, или купуваш и ако все още мислиш, че си получил менте - подаваш сигнал където трябва.. Не може да се правят подобни квалификации само на база на снимки от онлайн магазини - има различни колекции, различни модели, качеството на снимките е различно и т.н..
Моята поръчка от вчера днес вече е изпратена.
Не съм някакъв трол да се занимавам с празни работи да очерня платформа от която чакам пореднада си поръчка от години.. обиколила съм доста държави и магазини и смея да кажа че много добре ги различавам! Да, сега се регистрирах и снощи ви видях случайно(темичката). Реших да споделя! А и преди да “обвинявам”, разгледах много снимки, етикети и детайли.

# 264
  • Мнения: 6
Аз не разбрах как разбра кое е ментето
Виж шевовете на оригиналния сайт

# 265
  • София
  • Мнения: 574
От години пазарувам от платформата и досега ментета не са ми изпращали.
За последния върнат артикул ми възстановиха сумата за няколко дни. Ваучерът се получава още по-бързо. Ако не го искате, след като го получите им се обадете и си дайте банковата сметка, за да го сторнират.

# 266
  • Мнения: 2 239
Единствената ми забележка тази година към Emag и FashionDays е че не спазват официалните дати за Black Friday и общо взето сами си измислят правилата кога да се проведе и прочие. Фен съм им и съм си купувала много неща от FashionDays но този път ще изчакам истинския черен петък, който умишлено е всеки последен петък от месец Ноември и ще пазарувам от магазините, които го направят тогава и ще си сравня оферти. Дразня се на подобни тарикатски изпълнения, защото развалят черния петъл за всички.

# 267
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Моята поръчка от  Black Friday пристигна днес и не съм особено доволна- 2 от 3 се връщат обратно.
Поръчах елек на Trespass намелен от 140 на 35лв , който е пълна скръб. Такова лошо изпълнение на дреха не ми беше попадало скоро.

# 268
  • София
  • Мнения: 8 280
Аз също съм не доволна от Trespass - боти от Фешън дейс, но детето каза, че са ок. "Оригиналната" цена беше сериозна, парите които дадох не бяга много, но не знам дали тази година ще могат да се носят. Ако нямаше спешна нужда в онзи момент, щях да ги върна.

# 269
  • Мнения: 5 001
И аз си взех яке на  Trespass, от 240 на 65, честно казано очаквах да има нещо, но не, наред си е.

Общи условия

Активация на акаунт