Хипермаркет ХИТ и намаленията....

  • 2 944
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 640
Бонукс не вземам даже и да ми подаряват- за мен това е най-непречистеният и долнопробен прах

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 815
Бонукс не вземам даже и да ми подаряват- за мен това е най-непречистеният и долнопробен прах

За да го кажеш това, сигурно си правила изследвания в лаборатория....  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 762
Бонукс не вземам даже и да ми подаряват- за мен това е най-непречистеният и долнопробен прах
хсха ще ме скъсаш  Crazy, аз само него ползвам и вси4ки петна ми изпира

# 33
  • Мнения: 10
Така е и аз си купих.

# 34
  • Мнения: 7 640
Бонукс не вземам даже и да ми подаряват- за мен това е най-непречистеният и долнопробен прах
хсха ще ме скъсаш  Crazy, аз само него ползвам и вси4ки петна ми изпира

не става въпрос какво изпира, а просто познавам четирима алергични към него, без да броя себе си. А аз съм най-нечувствителния човек към химикали.
Изследвания в лаборатория не съм правила, такива са ми личните впечатления

# 35
  • Мнения: 1 762
Бонукс не вземам даже и да ми подаряват- за мен това е най-непречистеният и долнопробен прах
хсха ще ме скъсаш  Crazy, аз само него ползвам и вси4ки петна ми изпира

не става въпрос какво изпира, а просто познавам четирима алергични към него, без да броя себе си. А аз съм най-нечувствителния човек към химикали.
Изследвания в лаборатория не съм правила, такива са ми личните впечатления
Може може,аз не познавам някой алерги4ен към него, а и туквъв форума не съм чела за оплаквания

# 36
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз пък познавах човек от маркетинговия отдел на вносителите. Обясни ми, че производствената цена е изключително ниска на Бонукс и продажната е много повече завишена в проценти в сравнение с другите прахове. Бил пълен боклук...

# 37
  • Мнения: 46 636
Е бях сигурна, ама в Люлинския ве4е не знам, няма само да проверявам ако има някой с прясно инфо да каже  bouquet

Инфо от снощи- положението е непроменено: промоцията 3 кг. в плик + 450 гр. в кутия на цена 6.29 лв. продължава, друго няма  Laughing

# 38
  • Мнения: 7 640
Аз пък познавах човек от маркетинговия отдел на вносителите. Обясни ми, че производствената цена е изключително ниска на Бонукс и продажната е много повече завишена в проценти в сравнение с другите прахове. Бил пълен боклук...
знаех си аз Sunglasses
А относно алергията- сетих се, че съм алергична към това чудо чак слезд като говорих с препатил- събрежи по цялото тяло, ужасно мъчително нощем, бях решилау, че съм с кожно заболяване.
Обаче имах 6кг пакет за доизразходване #2gunfire и започнах да пускам допълнително изплакване.
Мигновено изчезнаха!
А извадех ли дрехи, прани по-отдавна без допълнителното плакнене- отново моментално усещах щипене по кожата.
Страшно гадна работа и като чуя за тоя смотан прах, просто побеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт