Хипермаркет ХИТ и намаленията....

  • 2 929
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Не е вярно!Аз си купих 6кг. за 6,99лв от Хит Младост.Цената е такава,защото този месец му изтича срока на годност.Написано е на табелка.Имаше червен и жълт Бонукс.В началото и аз не го видях,но добре че се загледах по долните рафтове.Явно в Хит Люлин може да е свършил,който иска да тича към Младост! Peace

Аз също си купих 6 кг за 6, 99, изтичащият скор за годност не ме притеснява. Това не е храна.

# 16
  • Мнения: 1 756
Не е вярно!Аз си купих 6кг. за 6,99лв от Хит Младост.Цената е такава,защото този месец му изтича срока на годност.Написано е на табелка.Имаше червен и жълт Бонукс.В началото и аз не го видях,но добре че се загледах по долните рафтове.Явно в Хит Люлин може да е свършил,който иска да тича към Младост! Peace
да явно е свършил Peace

# 17
  • Мнения: 46 520
... Явно в Хит Люлин може да е свършил,който иска да тича към Младост! Peace

В ХИТ Люлин промоцията продължава, но явно в различните клонове е различна.

# 18
  • Мнения: 1 756
... Явно в Хит Люлин може да е свършил,който иска да тича към Младост! Peace

В ХИТ Люлин промоцията продължава, но явно в различните клонове е различна.
Никол, да не са ги сложили някъде на спецялно място тези прахове, снощи бях там и няма, и 4ервения е на тази цена 11.99 за 6 кг

# 19
  • София
  • Мнения: 488
В Люлин няма Бонукс 6 кг. за 6,99 лв. Днес / по -скоро сега / се върнах от там и съм бясна.

Никол, и-цията ти е вярна, но аз все пак се изкуших да препускам по жегите за да проверя.

Някаква тъпачка от Хит ми разясни, че промоцията била до вчера!!!!! А  каталозите са до 02,08,06г. и изобщо липсва такава промоция.......

Бясна съм........

# 20
  • Мнения: 1 756
и до в4ера не е била, бях там в4ера и нищо нямаше #2gunfire

# 21
  • Мнения: 46 520
Никол, да не са ги сложили някъде на спецялно място тези прахове, снощи бях там и няма, и 4ервения е на тази цена 11.99 за 6 кг

Ами на специално място бяха тези от промоцията, там м/у щанда за детските мазила и този за памуците Simple Smile
Говоря за 3 кг. плик + 450 гр. кутия на цена 6.29 лв., друго нямаше  Tired

mama 2, едно ходене до ХИТ никога не е излишно  Mr. Green много обичам  Blush

# 22
  • София
  • Мнения: 488
Абе, тези хора явно си правят каквото искат и изобщо не ги интересува мнението на клиента. След като ми мина яда в събота, реших да се обадя в Хит Младост и да питам за въпросната промоция...... И от там мило ми обясниха, че била до петък...Видите ли -  вече нямало......

След като ми мина яда се сетих, че имам приятелка в фирмата представител на Бонукс и реших да й се обадя, за да ме светне за тоз прах. Оказа се , че изобщо те не предлагат стоки на нашия пазар с изтекъл срок на годност, а само с изтичащ.......... Но тя не знаеше нищо за тоз артикул и то с такава /подобна/ цена.


И така - случайно някой да знае къде сега се продава прах с изтичащ срок на годност на прилична цена

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Абе, тези хора явно си правят каквото искат и изобщо не ги интересува мнението на клиента. След като ми мина яда в събота, реших да се обадя в Хит Младост и да питам за въпросната промоция...... И от там мило ми обясниха, че била до петък...Видите ли -  вече нямало......

След като ми мина яда се сетих, че имам приятелка в фирмата представител на Бонукс и реших да й се обадя, за да ме светне за тоз прах. Оказа се , че изобщо те не предлагат стоки на нашия пазар с изтекъл срок на годност, а само с изтичащ.......... Но тя не знаеше нищо за тоз артикул и то с такава /подобна/ цена.


И така - случайно някой да знае къде сега се продава прах с изтичащ срок на годност на прилична цена
Той не е с изтекъл,а с изтичащ.И да наистина аз го купих в петък.Тогава пазарувам за цялата седмица

# 24
  • Мнения: 678
Праха за пране,които се продава наистина е с изтичащ срок на годност.Става въпрос за пакет от 6 кг.на цена 6,99лв.Когато на даден продукт наближи срока на годност те го намаляват.Намалявали са и други неща.Средата на другия месец пак ще има прах във хит Младост Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 488
.Средата на другия месец пак ще има прах във хит Младост Peace

Това сигурно ли е или да си купувам от Пикадили ? Мен не ме притеснява, че праха е с изтичащ срок на годност.  В Халите се изпотрепаха да продават храни с удължен срок на годност, а аз все още не ям прах..... Но ме е много яд, че го изпуснах....... 

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Вчера петък 04.08 имаше още прах на промоция в Хит,взех още един плик.И жълт,и червен.Няма какво да питате по тел.,който иска да отиде да си купи

# 27
  • Мнения: 1 756
Вчера петък 04.08 имаше още прах на промоция в Хит,взех още един плик.И жълт,и червен.Няма какво да питате по тел.,който иска да отиде да си купи
за кой Хит говорим newsm78

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Хит-Младост.Аз там пазарувам.

# 29
  • Мнения: 1 756
Хит-Младост.Аз там пазарувам.
Е бях сигурна, ама в Люлинския ве4е не знам, няма само да проверявам ако има някой с прясно инфо да каже  bouquet

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 17:03 от mama Bobo

Общи условия

Активация на акаунт