Пране на маратонки

  • 2 257
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
Здравейте,имам едни маратонки на които преобладава бялото.Много се ядосвам когато ги изпера и отгоре където е мрежестата част остава тук таме жълто.Пробвала съм и в пералнята да ги центрофужа ,но уви редовно има по малко жълто след като изсъхнат.
Вие как перете бели маратонки?Не кожени, а пролетно есенни с мрежичка отгоре.

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Някъде бях срещала съвет как да се избегне това пожълтяване. Ще се разровя и ще пиша пак.

# 2
  • Мнения: 410
Здравейте,имам едни маратонки на които преобладава бялото.Много се ядосвам когато ги изпера и отгоре където е мрежестата част остава тук таме жълто.Пробвала съм и в пералнята да ги центрофужа ,но уви редовно има по малко жълто след като изсъхнат.
Вие как перете бели маратонки?Не кожени, а пролетно есенни с мрежичка отгоре.

Възможно е да пожълтяват ако ги сушите на слънце  Peace

# 3
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Всички маратонки пера в пералнята. Рядко се появяват жълти петна, но на слънцето изчезват.
Нямам обяснение защо появата им е само понякога.

# 4
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Маратонки пера в пералнята ,ако се налага ги натърквам предварително със сапун за петна.

# 5
  • Мнения: X
Може ли да обясните как перете маратонки в пералнята? На каква програма? На колко градуса? Сами ли ги пускате? Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 974
Аз лично ги пера на 30  градуса, програмата е за ръчно пране, 400 оборота центрофуга.Слагам ги заедно с кецове, гуменки или други обувки позволяващи пране в пералня.
После пускам един почистващ цикъл на пералнята и готово Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт