Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 154
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 554
Понеже покрай ситуацията в  България ми се налага да работя по 7 дни в седмицата, през делничните дни до към 7-8 вечерта, е имам сили само да стигна до вкъщи. Та днес, следобед с кучето се разходихме покрай реката. Порадвах се на слънцето, на птиците. На пролетта.

# 511
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Днес стартирах деня с 30 минути пилатес, много добре ми се отрази. После дълъг душ, омазах се цялата с кокосово масло. Grinning И се излегнах.

# 512
  • Мнения: 2 503
Днес с ММ се прибрахме у дома след около 10 дневно отсъствие- бяхме на гости на село. Чувството да се завърнеш у дома е толкова, толкова приятно. 🥰 ММ отиде на работа, а аз останах сама и се развихрих- изчистих основно, подредих вещите ни и дезинфекцирах. Толкова добре ми подейства да видя дома си спретнат и чист. После си направих кафе, добавих пресен лимонов сок във водата си и се отдадох на лаптопа. За още повече уют запалих ароматна свещ, любими са ми. Изгледах си новия епизод на сериала, който гледам, и писах в любимите ми теми във форума. 😎 Дори дремнах за половин час, просто чуден ден! 🥰

Бъдете здрави!

# 513
  • Варна
  • Мнения: 2 865
Аз днес бях на работа, направих щрудел и малко упражнения за дупе с ластик. Утре си продължавам с упражненията от ютуб канала на Lilly Sabri.

# 514
  • Мнения: 24 471
Купих си обувки и рокля

# 515
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 520
За мен бански с розови фламингота. Упорито напред със затворени очи към светлото близко бъдеще. Blush

# 516
  • Мнения: 200
Аз си стартирах деня с чаша ароматно кафе до прозореца в кухнята - така да обичам да стоя там. Има един огромен люляков храст точно под него, започва да се разлиства много красиво. После - разходка с кучо. Много обичам такива мирни и спокойни утрини, пък и малкото снежец вън ме предразполага да се заема с някакви уютни дейности Simple Smile

# 517
  • София
  • Мнения: 1 287
Изпих 2 кафета, поръчах си неща от али експрес.. много ме радва да ровя в този сайт, сега седнах да отметна и малко работа.
Мама днес има рожден ден и по-късно сме се разбрали да си направим импровизирана торта. Гледам да съм позитивна и да мисля за хубавите неща, които предстоят.

# 518
  • Мнения: 7 854
Правих йога.
Поръчах си декоративна козметика.

# 519
  • Мнения: 7 945
Коремни преси. Малко на брой, защото имам проблем след операция, но пък с десет повече от вчера.

# 520
  • Мнения: X
Отдавна не съм писала в тази хубава тема. Днес се записвам с две книги, които си поръчах. Освен това взех дълъг душ и си направих маска на лицето.

# 521
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 520
Увеличих парното. Сладки с лешници и огромно, силно кафе. Домът ухае добре.  Дори не ми се излиза.

# 522
  • Мнения: 7 409
Една дълга разходка в прекрасния слънчев ден.

# 523
  • Мнения: 28 759
Искам да се прибера у дома, да се изкъпя и да се опъна на дивана с чаша червено мерло...и със семейството ми ...! Всички заедно на топло и уютно...! Blue Heart

# 524
  • Мнения: 2 440
При нас днес е мрачно, студено и духа вятър, така че разходката беше кратка .....колкото да се разпиша че съм се движила:blush:
Но пък съм се отдала на изкуство, от вчера съм строила статива с платното и днес нарисувах първата си абстрактна картина......опитът беше успешен и това много ме радва.

Общи условия

Активация на акаунт