Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 791
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 846
Вкарал се е във форма за ролята 😁

# 61
  • София
  • Мнения: 9 558
Пред прическата на Емил Марков всички бледнеят.
Мазовите какво ли ще ги правят този сезон. Явно Деси Бакърджиева не е бременна, заблудила съм се.
Хич не е ясно какво ще ги правят Мазови, особено на фона на новата постановка, в която Моньо Монев ще участва заедно с Иван Радоев и Вергов. Попадна ми програмата на предстоящите представления и в следващите няколко месеца ще я играят на доста места в Европа.

Свежен си е същият, нито напълнял, нито отслабнал. Готината му съпруга и двете деца го държат във форма Wink. Само дето и той вече има повечко сребро в косите.

# 62
  • Мнения: 5 478
Ама да не си помислите, че на Карамазов ми пречи мрънкането Joy Вземам го всякак Grinning

Има ли някака информация кога ще го пускат сезона или още не се знае?

# 63
  • Мнения: X
Още не се знае, няма официална информация. По мои изчисления - 25.02

# 64
  • София
  • Мнения: 12 401
Снощи в "Черешката" Гергана Стоянова беше с червената рокля от сватбата на Пешко. Та се чудя, актьорите с техни дрехи ли се снимат.

# 65
# 66
  • Мнения: 9 484
Леле Врабчев в Под прикритие - забравила съм го.
Колко тематично - получи обезглавена кокошка и телефонът му звъни с кудкудякане. 😄

# 67
  • Мнения: X
Бях забравила колко ми е на сърце Врабчев Joy
Готина беше сцената.

# 68
  • Мнения: 9 484
Само Калинко липсваше отнякъде да каже Пиленцее 😁

# 69
  • Мнения: 5 478
Снощи и Петмезов беше там Grinning

А Духовникова само с епизодична роля ли е била? Журналистка някаква го игра. Май пак беше снощи.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 401
Пешко каква "хубавица" ще има за пациент (отваряйте на ваша отговорност).
https://pik.bg/%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D1%8E%D1%82-1660-%D0%BA%D1%83% … --news900187.html

# 71
  • Мнения: 5 846
Прилича на транс 😁

# 72
  • София
  • Мнения: 9 558
Божеее, какво е това "нещо"???
Пешко е абониран за абсурдни случаи, всеки сезон има по някоя изцепка, явно и в този сезон ще е така. Интересното обаче е, че тази силиконова жена казва, че е снимала и с Ралица. Явно все пак бързо са възстановили лекарските права на Стилянова.

# 73
  • София
  • Мнения: 12 401
И на мен това ми направи впечатление. Тази особа ще я гледаме във втори епизод, значи Цонев бързо ще измъкне Галето.

# 74
  • Мнения: 9 044
Пешко каква "хубавица" ще има за пациент (отваряйте на ваша отговорност).
https://pik.bg/%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D1%8E%D1%82-1660-%D0%BA%D1%83% … --news900187.html
Ох,добре че го отворих сутринта,ако беше вечер край със съня ми !:joy:

Общи условия

Активация на акаунт