AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 304
  • 758
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 660
Би ми било интересно да видя как различни хора биха описали Little Black Dress (моят фаворит).


Този аромат вече не е това, което беше. Поне според мен има разлика в състава,както и в трайността. Като траен и чудесен аромат за мен е Premiere Luxe,втори е Attraction следван от Far Away Rebel. Останалите.... Някъде си Simple Smile. Има един аромат на Perceive - Sunshine. Той е много свеж, ненатрапчив,но някак не можа да се наложи.... Що се отнася до категории,всеки има своя,стига да се поразровите из нета,има състав на всеки един аромат. Ето и малко инфо Simple Smile


https://photos.app.goo.gl/1ah5LjWUXK7cKovj7
Може ли да дадеш и линка не само скрийншот, стана ми интересно

# 121
  • Мнения: 205
Би ми било интересно да видя как различни хора биха описали Little Black Dress (моят фаворит).


Този аромат вече не е това, което беше. Поне според мен има разлика в състава,както и в трайността. Като траен и чудесен аромат за мен е Premiere Luxe,втори е Attraction следван от Far Away Rebel. Останалите.... Някъде си Simple Smile. Има един аромат на Perceive - Sunshine. Той е много свеж, ненатрапчив,но някак не можа да се наложи.... Що се отнася до категории,всеки има своя,стига да се поразровите из нета,има състав на всеки един аромат. Ето и малко инфо Simple Smile


https://photos.app.goo.gl/1ah5LjWUXK7cKovj7
Може ли да дадеш и линка не само скрийншот, стана ми интересно
[/quot

https://www2.avon.bg/dam/jcr:fbe931cf-dc7f-44b6-b70d-ffcac9a7e36 … AGRANCE_GUIDE.pdf

# 122
  • Мнения: 2 191
Аз бих го описала като "мама" Heart Grinning Oт години използва него и винаги като го усетя се сещам за нея. Иначе, по същество: много нежен с дървесни и флорални нотки(но на кое цвете точно, изобщо не се сещам).
хаха и аз.Навремето като бях в учулище мама го харесваше много. Класически аромат, за мен е флорално - дървесен, и универсален за ден/вечер.

# 123
  • Мнения: 13 819
Малко продукти
1. Обеци и колие Емилия
2. Очила Glamm/Глам
3. Фибички  с камъчета с мраморен Ефект.
4. Пръстен Нелла с Циркони и родиево покритие.





# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Толкова им се чудих на тези фибички, но не посмях да ги взема. Някакви отзиви дали стоят стабилно и захващат добре кичура коса? Или са просто за красота. Blush

# 125
  • Мнения: 205
Дами, кампания 5 е със страхотни оферти,поне според мен. Комплекти Аnew,червила, маски,спирали... По-късно ще кача албум със най-добрите оферти според мен. А ако някой се интересува от нещо конкретно,може да пише Simple Smile 💐


https://photos.app.goo.gl/v53ij7isovt4zSsT7



Новите 3 аромата,които ще видите в албума - лилавият е сладникав,с ирис. Зеленият е с пачули,а розовият с магнолия. Има и мострички - 5 за 1,90. А това, което най-много ме учуди е серията с канабис... Но са пропуснали да ни дадат шанс на представителите да я тестваме преди официалното представяне в каталога.

Това е с новата спирала Euphoric.

 

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 18:38 от ивка1986

# 126
  • Мнения: 13 819
Каталог и Листовка 05/2020

https://photos.app.goo.gl/YSdWUafia14NdB7K8

Толкова им се чудих на тези фибички, но не посмях да ги взема. Някакви отзиви дали стоят стабилно и захващат добре кичура коса? Или са просто за красота. Blush
Трябва да отидат при племенницата първо. Но тя е с дълга , светла и мека коса като всички русокоски, едва ли ще ти е от полза мнението на майка й. Ти имаш доста различна коса като фактура.

П.с. на серията с канабис ми харесва че кремът е без фактор.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 18:52 от _re_ge

# 127
  • Мнения: 2 191
Aз си взех жълтата чанта за работа. За жалост лаптопа ми е геймърски и не влиза в нея ( тя е за 13 инча) , но иначе се влюбих - ако  някой иска снимка ще сложа

Сега почвам да тествам седмицата с новите ампули - първи впечатления: Приятно хидратират и една е толкова голяма, че ми стига за два пъти, доволна съм. Надявам се да ми освежи лицето тая терапия че имам малко дехидратация около очите. Ще докладвам резултати!

# 128
  • Мнения: 14 491
Кои ампули - сините на Anew? Въобще не са големи, стигат ми точно да си намажа лицето, шията и деколтето както е описано. И не ми хидратират въобще, кожата ми се опъва и сърби ако не сложа крем, то така и пише на упътването.

Иначе забелязвам изпълване на кожата, днес ми е последната ампула.

# 129
  • София
  • Мнения: 4 178
Кои ампули - сините на Anew? Въобще не са големи, стигат ми точно да си намажа лицето, шията и деколтето както е описано. И не ми хидратират въобще, кожата ми се опъва и сърби ако не сложа крем, то така и пише на упътването.

Иначе забелязвам изпълване на кожата, днес ми е последната ампула.

И при мен е така. Но не ме сърби. Доволна съм. Ще направя тримесечния курс и след 6 месеца ще видя дали ще има още един курс.

# 130
  • Мнения: 13 819
Руммка. Тримесечния курс горе долу с колко ампули ще стане? Къде чете че трябва да е тримесечен, извинявам се ни в последно време не съм в час хич.

# 131
  • София
  • Мнения: 4 178
Руммка. Тримесечния курс горе долу с колко ампули ще стане? Къде чете че трябва да е тримесечен, извинявам се ни в последно време не съм в час хич.

Един месец 7 ампули. Втория 7. Трети 7. Аз почнах на 1 март, за да не помня дата. Това го казаха на една среща. После пак след 6 месеца може да се повтори курса. Аз слагам цялата ампула и попива бързо. Казаха също, да не се дели, защото на другия ден вече е изветряла.

# 132
  • Мнения: 2 191
Кои ампули - сините на Anew? Въобще не са големи, стигат ми точно да си намажа лицето, шията и деколтето както е описано. И не ми хидратират въобще, кожата ми се опъва и сърби ако не сложа крем, то така и пише на упътването.

Иначе забелязвам изпълване на кожата, днес ми е последната ампула.

точно те.
Не знам, на мен ми идва много цяла...
За сега съм само на втората, тоест трети ден
Най вече се надявам да подобрят първи бръчици около очите и устните но ще видим Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 4 052
Jenny Shavarska, ще се радвам да видя реални снимки на чантата.
Честит празник, мили момичета! Flowers Hibiscus

# 134
  • Мнения: 1 024
И аз се чудих на чантата, ще се радвам да я "разгледам".

Общи условия

Активация на акаунт