AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 264
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 801
Момичета, да знаете, че цвят hello weekend от кристалните лакове за нокти /в кампания 07 са на 3лв. с покупка на друг продукт от брошурата/ си е чисто черно, а в каталога е представен като зелен(поне аз така го виждам). Гледах ревюта, супер покривни са тези лакове.

# 286
  • Мнения: 1 472
Аз да похваля боята за коса и новият гел лак. Paint the town е божествен цвят.

# 287
  • Мнения: 13 809
😀 Вариант е като пуснат по 10 мл да си купите 5 бр. Не съм сигурна дали в този ги има

Да, пускат ги от време на време. Води се ИвДует.
Да, уточнихме ми че е дует, но са отделни 10 мл radiant e светлия и отделно има 10 мл лилавия, забравих му името 😀, а съм го изхвърлила шишинцето вече

# 288
  • Мнения: 1 472
Sensual 😁да. Страхотни са ароматите.

# 289
  • Мнения: 190
Привет!
Искам да изкажа положително мнение за нощната терапия за крака с лавандула. Ползвам я от седмица горе долу, виждам резултати, кожата е по-мека, определено има разлика. 😊🐾

# 290
  • Мнения: 2 801
И майка ми е много доволна от лавандуловата терапия.

# 291
  • Мнения: 2 191
Дами имам нужда от съвет - сега съм на 29, но тъй като имам проблеми с пиенето на достатъчно вода ( хм... така и не се научих) доста се дехидратирам и кожата около очите ми напоследък е суха и имам мимически линии

Чудя се какъв крем за очи да си взема?

# 292
  • Мнения: 190
Кои парфюми на Ейвън бихте определили като най-трайни? 🤔😊🌻

# 293
  • Мнения: 2 822
Little Black Dress,Avon Life(Color),Alpha,TTA( всичките),ако се сетя и за други ще допълвам.

# 294
  • Мнения: X
Здравейте,
Доволна съм от Втвърдяващата основа за нокти Ultimate hardener  - ноктите ми не се белят и чупят толкова, както преди. Ползвам и лаковете от серията Mark gel shine, трайни са. На мен ми издържат около 6-7 дни, но само ако слагам отгоре топ лака с гел ефект към серията. Малко цветовете са ограничени, но като съотношение цена-качество са добри. препоръчвам.

# 295
  • Мнения: 2 801
EVE duet, Alpha, Rebel;
Alpha ми е фаворит. Много ми напомня на един парфюм на Calvin Klein. Обаче не се сещам дали на Euphoria или на Eternity.

# 296
  • Мнения: 4 133
EVE duet, Alpha, Rebel;
Alpha ми е фаворит. Много ми напомня на един парфюм на Calvin Klein. Обаче не се сещам дали на Euphoria или на Eternity.
Не съм ги ползвала
Следващияпът ще си взема от тях
В момента ползвам attraction

# 297
  • Мнения: 2 801
И новия Атракшън е супер /вече не е мног нов/. Опаковката му е червеникава. Много бързо го изхабих, но и постоянно използвах него. Навсякъде го разнасях с мен.

# 298
  • Мнения: 17 987
Сега май трябва да има нов наистина, бял, очаквам го с нетърпение. Червеният не беше мой, само класическият харесвам.
Алфата как съм пропуснала...ще се поправя
ТТА не са моите, само един имаше Day dream и вече не го виждам

# 299
  • Русе
  • Мнения: 38
Maxima също е много траен - поне при мен.

Общи условия

Активация на акаунт