AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 247
  • 758
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 951
А как е това матово червило като консистенция? Разнася ли се равномерно  и после не се ли събира в гънките на устните?

# 196
  • Русе
  • Мнения: 38
Разнася се равномерно и не се събира в гънките, наистина е добро попадене, просто в този сезон по ми допадат по-мазните червила.

# 197
  • Мнения: 1 381
Аз пък да насоча вниманието ви към фдт Ideal Flawless, т.к. този месец е на добра цена. Бързо и лесно се прелива, много естествено леко към средно покритие и не подчертава сухи участъци. Цвят Ivory взех, който е с неутрален към розов подтон. Пасна ми идеално и се сля с моя цвят кожа. Завършека не е матов, но не е и сочен. Може да се носи и без пудра сега. Червилата Matte Legend са чудни, пробвах всички цветове без един и съм очарована. Най любими са ми Statement, Worthy, Perfection и Flawless. Crave също е фантастичен за студените месеци. Тази кампания са и с подарък дегримьор за очи.


Дали този фдт е подходящ за склонна към акне кожа?

# 198
  • София
  • Мнения: 4 052
deti72, благодаря! Flowers Hibiscus

# 199
  • Русе
  • Мнения: 38
Аз пък да насоча вниманието ви към фдт Ideal Flawless, т.к. този месец е на добра цена. Бързо и лесно се прелива, много естествено леко към средно покритие и не подчертава сухи участъци. Цвят Ivory взех, който е с неутрален към розов подтон. Пасна ми идеално и се сля с моя цвят кожа. Завършека не е матов, но не е и сочен. Може да се носи и без пудра сега. Червилата Matte Legend са чудни, пробвах всички цветове без един и съм очарована. Най любими са ми Statement, Worthy, Perfection и Flawless. Crave също е фантастичен за студените месеци. Тази кампания са и с подарък дегримьор за очи.


Дали този фдт е подходящ за склонна към акне кожа?
За този нямам наблюдения, но има един от тази серия с лайка, много е подходящ за проблемна кожа. Но го няма в този каталог. Поръчай си мостра за по-сигурно.

# 200
  • Мнения: 2 191
Аз пък да насоча вниманието ви към фдт Ideal Flawless, т.к. този месец е на добра цена. Бързо и лесно се прелива, много естествено леко към средно покритие и не подчертава сухи участъци. Цвят Ivory взех, който е с неутрален към розов подтон. Пасна ми идеално и се сля с моя цвят кожа. Завършека не е матов, но не е и сочен. Може да се носи и без пудра сега. Червилата Matte Legend са чудни, пробвах всички цветове без един и съм очарована. Най любими са ми Statement, Worthy, Perfection и Flawless. Crave също е фантастичен за студените месеци. Тази кампания са и с подарък дегримьор за очи.



Хм, аз пък точно обратното наблюдение имам за Ideal Flawless
Aз имам смесена кожа и хич не ми стои добре, неравномерно се разнася и подчертава порите :/

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 19:20 от Jenny Shavarska

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Днес го нанесох на суха кожа без каквато и грижа да е, бях свалила нощния крем и оставих лицето си да почива. Обикновено около носа ми акцентира върху някои участъци, но в случая изобщо.

Дали става за кожа с акне, не мога да съм обективна. По-скоро не сякаш.

# 202
  • Мнения: 205
Какво мислите за серума с вит. Ц ?

Аз съм доволна от него. При мен създава явно нещо като тен на лицето, защото миналата година когато си го купих няколко пъти ме питаха дали не съм ходила на плаж, а беше извън сезона.
Какво мислите за серума с вит. Ц ?

Супер е, вече втори месец го ползвам, прави кожата много свежа
С каква кожа сте, момичета?
Моята вече е леко суха или дехидратирана не знам... на 40 години съм. Дали ще ми е ОК? Нямаше да питам, ако беше по-евтин.
Това ли е настоящата оферта?

Скрит текст:

Поръчайте си мостри. Аз също ползвам мострите. Доволна съм. Сега използвам и тоника от картинката. И той е с витамин С.

# 203
  • Мнения: 2 800
И аз си мислех първоначално за мостри, но сега е на много добра цена. Витамин Ц ми се отразява страхотно на кожата, сега използвам един още по-бюджетен серум и лицето ми доста се изчисти от него. Само околоочната зона не знам какво да я правя... тези тъмни кръгове не се коригират изобщо, а използвам околоочната система с-у тъмни кръгове откакто я пуснаха в каталога...

# 204
  • Мнения: 6 529
Доволни ли сте от гела за стягане на бюст и колко време го ползвахте? Имаше ли ефект?

# 205
  • Мнения: 17 987
Коя спирала е по- добра- новата Еуфорик или 5 в 1

# 206
  • Мнения: 205
Коя спирала е по- добра- новата Еуфорик или 5 в 1

За мен 5 in 1

# 207
  • Мнения: 2 800
https://irecommend.ru/ Тук можеш да провериш за ревюта.

# 208
  • Мнения: 17 987
А 60 секундните или гел лака препоръчвате? Отдавна не се лакирам сама, ама сега...ще ми се наложи

# 209
  • Мнения: 2 800
За 60сек. съм чела много добри отзиви за трайността. И аз от много време съм с гел-лак, роднина ми ги прави (и сега може) , но толкова красиви цветове има в тези каталози, че се изкушавам много...

Общи условия

Активация на акаунт