Какво ще купя отново? (2)

  • 89 682
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Има едни бисквитки в Лидл за 0.49 с канела или овесени ядки. Винаги имам поне 3-4 вкъщи, много са  ми вкусни и нежни.

Кои са тези бисквитки?

# 136
  • Мнения: 17 987
Бисквитките са в  малки пакетчета, 2 вида, и  ние много ги купуваме.
Аз пък чорапогащниците май никога не съм ги виждала, при другите ли стоят?

# 137
  • Мнения: 730
Скрит текст:
ето бисквитките с канела

# 138
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Скрит текст:
ето бисквитките с канела

Благодаря за снимката! На същата марка вземам обикновени бисквити. Сега за постите са идеални. Вчера бях в "Лидл" и взех от тях. Следващият път ще погледна за тези.

# 139
  • Мнения: 576
За първи път взех онзи ден от тях и наистина са много вкусни,а и цената,за малкия са чудесни.

# 140
  • Мнения: 500
Милва хума ме спаси от зверски косопад

# 141
  • Мнения: 24 332
Милва с хума или с хинин?

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Купувах само пиле Дюк, а сега Roso.
Няма нищо общо с разкашканите, блудкави пилета.


Крем за ръце купувам само този:
https://biofresh.bg/race-i-tyalo/kremove-za-race/revitalizirasht … -za-race-nat-aura

Кисело мляко купуваме само Домлян и Елби.

# 143
  • Мнения: 216
Ацидофилно кисело мляко! Страхотен вкус и страшно полезно! Намерих си го в Лидл случайно преди няколко месеца, но напоследък го няма, не знам защо така. Sad 
Скрит текст:

# 144
  • Мнения: 2 055
Аз съм писала по-напред за това мляко,  страхотно е наистина. Много добре ми се отразява на стомаха, не се издувам от него като от другите кисели млека. Около 4 месеца го купувах от Т-маркет,  но спряха да го зареждат там. Разбрах,  че в Била и Лидъл го имало. Далече са ми обаче. Но само да отмине тази ужасна ситуация с короната,  и до по-далечни магазини бих отишла за да си го купувам.

# 145
  • София
  • Мнения: 8 113
В Лидл съм го виждала, но когато е на промоция, в определени седмици. Има ли го в постоянния асортимент?

# 146
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Няма го в постоянния асортимент.

# 147
  • У дома !
  • Мнения: 700
Снощи го купих от Била това мляко и в момента е намалено.
Хубаво е,но няма кисела жилка и на мен лично ми харесват повече Далия и Родопско чудо в големите кофички с дръжки.

# 148
  • Мнения: 360
DEXERYL - крем за лице, ръце, цяло тяло!
Супер е, хидратира и омекотява. Продава се само в аптеките.
Прилагам снимка

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Снощи го купих от Била това мляко и в момента е намалено.
Хубаво е,но няма кисела жилка и на мен лично ми харесват повече Далия и Родопско чудо в големите кофички с дръжки.

Същото ми е мнението. Изобщо не е кисело мляко, а без тази жилка млякото не ми е вкусно.
Иначе съм го взимала от Фантастико.

Общи условия

Активация на акаунт