Какво ще купя отново? (2)

  • 89 738
  • 754
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 081
Скрит текст:
Червило Golden Rose Matte цвят 07. Не очаквах да ме зарадва толкова това червило за 5 лв. Simple Smile Цветът е розово-кожа, ухае леко и приятно и много хубаво се нанася. Предпочетох го пред течните матови, които имам.
От няколко години ползвам матово червило на Голдън Роуз, което е като пастел - не го сменям за нищо Simple Smile
Има ли го в други цветове?

https://goldenshop.bg/ustni/matovo-chervilo-moliv

# 391
  • Мнения: 2 516
Дали да линк вече Simple Smile
Аз ползвам 19 номер Simple Smile

# 392
  • Мнения: 10 609
Моето е ето такова (даже е същия цвят). Пропуснала съм, че било Velvet Matte:

# 393
  • Мнения: 2 081
Моето е ето такова (даже е същия цвят). Пропуснала съм, че било Velvet Matte:


Аз си взех три малки мостри от това червило за проба. Наистина е хубаво.

# 394
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
И отново, само за доказателство, че на козметика няма хубаво-лошо... Има по вкуса и поносимостта на хората. Аз също си купих такова червило, дори мисля че е точно показаният по-горе цвят - ами за мен е ужасно. Прекалено сухо и оставя неприятно чувство на устните...

# 395
  • Мнения: 10 609
Цвете, все пак е матиращо, не може да не е сухо, но пък в сравнение с други матови, дето имам това не съхне веднага, следователно се разнася доста по-добре.

Май не успях да обясня много добре... Sweat Smile

# 396
  • Мнения: 198
Даже се очудих как никой не го спомена по-рано! 😀 Суперско е ползвам го от 3 години и съм мноооого доволна!



Моето е ето такова (даже е същия цвят). Пропуснала съм, че било Velvet Matte:


Аз си взех три малки мостри от това червило за проба. Наистина е хубаво.

# 397
  • София
  • Мнения: 4 713
Даже се очудих как никой не го спомена по-рано! 😀 Суперско е ползвам го от 3 години и съм мноооого доволна!



Моето е ето такова (даже е същия цвят). Пропуснала съм, че било Velvet Matte:


Аз си взех три малки мостри от това червило за проба. Наистина е хубаво.
А откъде взехте мострата?

# 398
  • Мнения: 5 300
Краве и овче сирене Филипополис.

# 399
  • Мнения: 2 081

Станислава5642 от  сайта на Голдън Роуз

# 400
  • Мнения: 17 987
А тези пастели как ги острите? Аз си вземам автоматичното, но то е по- мазно

# 401
  • Мнения: 7 848
Като казахте ГР ето това червило го издирвам. На оф.сайт няма моя номер. Останали са някакви бледи.
 Изкупих на Максфактор, на Импала, Чифели и  не знам още на колко фирми почти същият цвят.  Но химията не ми понася. Веднага на другият ден ми се цепят устните от тях. А това на Флормар, което е луксозната серия на Голдън роуз беше разкошно!
И цял ден ми издържаше без поражения по устните .


Ако видите някъде сигнализирайте.

# 402
  • Мнения: 17 987
Не съм го виждала това, но ползвам това и е страхотно
https://www.beauty.store.bg/p270187/flormar-kiss-me-more-lip-tattoo.html

# 403
  • Мнения: 7 848
Благодаря, Рая. То от опити да си намеря моето вече магазин мога да открия, та още едно не пречи. 😂
Така съм и със сенките, спиралите, фдт...Тъкмо си намеря "моите" и те изчезват от пазара. Или им сменят номера плюс опаковка. Да закупим  продукти, да пробваме. Стар търговски трик!

# 404
  • Мнения: 17 987
Така е, да. Това стои наистина с часове, не ми залепват устните, много е приятно, 04 е моето, нюдово. На 7 лв го намаляват често в ДМ

Общи условия

Активация на акаунт