Какво ще купя отново? (2)

  • 89 308
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 468
уф, да, вярно Wink

# 16
  • Мнения: 13 172
Сирене и кашкавал ''Саяна''. Кашкавалът им по БДС също е много хубав. Киселото им мляко не струва.
Нали имаше радиация в Хасковско, а Саяната там я правели.

Напоследък харесвам само сирене "Пастир" и кисело мляко "Елена".

# 17
  • Мнения: 276
Радиация?! Аууу, ужас! Не бях чувала тази информация. Благодаря!

# 18
  • Мнения: 2 645
Относно сиренето - Краве в саламура на Пършевица. Най-най-най-любимото ми българско сирене! Варианта по БДС в зелената опаковка също е хубаво, но е една идея по-твърдо и сухо.

# 19
  • Мнения: X
Саяна за мен са за другата тема. Но с киселото си мляко и прясното. Не съм им опитвала кашкавала, но млеката им са... (къде ми е светло зеленият емотикон).

Дайте препоръка за крем за ръце. Много са ми напукани ръцете, въпреки ръкавиците за домакинската работа. И все около ноктите ми се цепи кожата.

# 20
  • Мнения: 3 104
Крем за ръце Neutrogena
https://remedium.bg/product/8069/neutrogena-krem-za-ratse-s-aromat-x50-ml.html

Има ли друга марка пилета, освен Лудогорско, които са без хормони при отглеждането? Преди сякаш и Градус ги рекламираха като такива, но вече не виждам такъв надпис върху опаковките им.

# 21
  • Мнения: 10 255
За мен най-хубавият крем за ръце, макар и доста скъп е колд крема на Авене. Наистина омекотява и предпазва ръцете. Даже знам за този крем от мой познат мъж, който зимата работи на студ и единствено с това успява да си оправи ръцете.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 146
Аз харесвам крема за ръце на Ейвън с какаово масло. Заздравява ми и ноктите.
Скрит текст:

# 23
  • Мнения: 978
Кремовете за ръце на the body shop са много хубави според мен

# 24
  • Мнения: X
Сега мажа с кокосово масло, помага, но ми трябва наистина тежка артилерия. Благодаря, дами.

# 25
  • Мнения: 9 468
Крем за ръце Neutrogena
https://remedium.bg/product/8069/neutrogena-krem-za-ratse-s-aromat-x50-ml.html

Има ли друга марка пилета, освен Лудогорско, които са без хормони при отглеждането? Преди сякаш и Градус ги рекламираха като такива, но вече не виждам такъв надпис върху опаковките им.

И двете марки не са ок. Градус не докосвам.

# 26
  • Мнения: 10 255
Аз купувам насипни пилешки филенца от месарница "Партньори". Продават ги за пресни и ми харесват на вкус, за разлика от много от пакетиранит филета. Общо-взето гледам да не се задълбочавам много-много, че никога нищо няма да купя, ако се замислям.

# 27
  • Мнения: 10 968
Напоследък харесвам само сирене "Пастир" и кисело мляко "Елена".
"Пастир" е чудесно, и за мен в момента най-добро на масовия пазар. Виж, за "Елена" съм на друго мнение Simple Smile

Повечето кремове за ръце са мижи да те лажем, само парфюм и повърхностно овлажняване. Когато има наистина сериозен проблем с нарушена защитна бариера на кожата, "Нахткерцен" върши добра работа. Сега има ново търговско наименование, мисля "Сенсибел". Мазане няколко пъти на ден и ръкавици навън.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:00 от Параход

# 28
  • Мнения: 24 124
Пиле Дюк харесвам

# 29
  • Мнения: 742
Наскоро попаднах на страхотно сиренце.Одринско на "Родопея".Много вкусно и мазно сирене.В Пловдив го откривам само в една верига магазини.

Общи условия

Активация на акаунт