👶 Рита юнското човече, в корема на мама заформи се купона вече! 2020 - 🌞 ТЕМА 6 🌞

  • 20 136
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
С лъжичка давах вит Д на малкия и биогая. Вода предлагам от шише, както и чай за колики съм давала. Ако иска - пие, ако не не насилвам. Моето дете не искаше вода в началото, но пиеше чай. Кърмих си го без проблем, докато не ми спря кърмата. Не ми е пречило, че пие чай от шише (то колко ли и пие де, 20-50мл за цял ден, нещо такова по спомен) Сега това ще е лятно, мисля да си предлагам вода в тая жега, пък ако иска ще си пие. По темата няма единодушни мнения.



Харесала съм толкова неща, нищо че ми е второ. Обаче всичко е в розовата гама Smiley Ако е момче отново, няма да се охарча много, ама ако е момиче.. не знам как ще се огранича в избора Grinning

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 15:54 от christiana_

# 46
  • Мнения: 94
Аз не го усещам или не разбирам дали е бебето... Така искам да го усещам вече Simple Smile

# 47
  • Мнения: 155
Благодаря за темичката! Става все по-хубаво Simple Smile

Аз не се боядисвам, ходя на маникюр и педикюр, но спрях да си лакирам краката, а в началото на март спирам и на ръцете. На козметик не съм ходила, кожата ми е спокойна, но ще си запиша час тия дни. От кола маска няма да се отказвам. Отложих лазерната епилация, но наесен си я почвам, даже малко се вълнувам по този повод 🤣
Качила съм 3.2 кг от началото на бременността, но вече се заформят първите стрии, а дори не мога да кажа, че имам корем...Днес бях в МД и само гледах завистливо другите момичета с кореми.
Покупките ще ги отлагам колкото мога, тъй като на нас ни предстои местене и не върви да купувам неща и после да ги пренасям. Е.. Малко се изкушавам да ги накупя и директно да ги занеса в новото жилище, но ще изчакам поне феталните да минат. За сега, само една бяла шапчица съм взела.

Все още не мога да кажа дали усещам бебето, макар че днес разбрах, че съм със задна плацента. От време на време имам някакви усещания. Но като го видя как се върти на ехографа, без аз да го усещам започвам сериозно да се съмнявам, че е било то.
Иначе днес лекарката изказа предположение  за 💙, обаче през уикенда ни предупредиха, че сигурно така ще кажат. Често така се започвало, а на следващия преглед - изненада.
Аз се бях нагласила за момиче и сега съм малко в шок как ще го гледам това момче, сигурно ще го разлигавя много... Но му избрах количка и установих, че ще спестявам пари от дрешки... Хич не ми харесва какво предлагат за момченца. Само някакви сиво-черни неща и тук там малко синичко... 🤔 Така де, утре ще записвам час за фетална, имам записан час и при моята си АГ. Февруари се надявам да стане ясно ще спестявам ли или ще се разорявам 🤣 но до тогава ще гледам сини гащи и бодита Wink

# 48
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
dream123, може и мен да добавиш към клуба на момчетата с термин 30.06., 22 години, Кюстендил Blue HeartNature Sun With Face

# 49
  • Мнения: 166
Аз не се подстригвам и боядисвам ,даже не се лакирам малко съм суеверна пък и 9 месеца няма да погрознея 😂😂😂 И нищо не съм купила мисля ,че е много рано ,а и ни предстои преместване така че това е на преден план . Забелязах и аз това с космите наистина много бавно растат сега. След две седмици и ние ще разберем пола най накрая надявам се .

# 50
  • Мнения: 3 916
На мен пък сега ми дойде музата да се лакирам. И се подстригвам. На глупости не мисля да се връзвам.

# 51
  • Мнения: 955
Аз от рус балеаж от днес отново съм в клуба на брюнетките и се чувствам много добре. Еми имаме нужда малко да се поглезим Stuck Out Tongue Winking Eye

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хайде и аз в новата тема, чудесна е 💐
Записах си час при Атанас Цонев в МД, да видим той какво ще види. Вчера бях на ЖК, но пак не разбрах пола бебето беше легнало по корем 😁
От натиска с ехографи ме наболява корема..
Чудя се з другата седмица или за по следващата да си запиша час за ФМ.
По приложение съм в 19с.4д.,а АГ каза 19с.6 дни.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Хайде и аз в новата тема, чудесна е 💐
Записах си час при Атанас Цонев в МД, да видим той какво ще види. Вчера бях на ЖК, но пак не разбрах пола бебето беше легнало по корем 😁
От натиска с ехографи ме наболява корема..
Чудя се з другата седмица или за по следващата да си запиша час за ФМ.
По приложение съм в 19с.4д.,а АГ каза 19с.6 дни.

Лоренка, за фетална ли се записа при него или просто на преглед?

Дрийм, благодаря за темата 😊

# 54
  • Мнения: 584
Лимонче, ти как си? По-добре ли се чувстваш от вчера?

Аз също си записах час за ФМ при д-р Чавеева за 25.02, когато ще съм 22г.с.+5дни. Надявам се да не е прекалено късно, но и не исках да ходя твърде рано, защото да не стане нещо да не се види добре и после пак да ме викат да ходя след две седмици 😁
И моите косми растат много бавно, чак не мога да се нарадвам!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ами болничка съм Омче Sad Мерси, че попита ❤
Днеска цял ден съм на лимони с мед, мед с ряпа, фреш от лимон и джинджифил и чай с мента, лимон и мед. Вече започнах да кашлям с храчки, но пък ме боли корема като кашлям и се старая да стискам 🤧🤒😖
Днес цял ден ви чета, обаче нямам с какво да се включа. Аз съм казвала, че си ходя на фризьор, козметик, даже на кола маска ходих. За покупките още не сме започнали, само сме набелязали доста неща, а за коритата, които се коментираха днес изобщо нямам мнение 😞
За мен къпането и преобличането на бебето са процесиТе от които ме Е страх най-много! Имам толкова въпроси, тоест не нямам въпроси, аз дори не знам какво да питам 😂 С ММ една вечер гледахме клипчета как се къпе новородено и двамата сме направо в шок и ужас, че трябва да го правим, много ни е страх 😂 Дано ни дойде смелоста до тогава, че баби не искам покрай мен в началото. Предпочитам да сме само двамата.
За космите и моите растат бавно, а корема ми вече е целият обрасъл в косми, което е много странно, защото съм руса със светли косми, а на корема някъв черен мъх 😂

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 21:20 от Lemons

# 56
  • Мнения: 166
И аз имам много на коремаа 😢😢😢 не знам как ще си показвам корема 🤦♀ Дори от ММ ме е срам ужасно е 🙄

# 57
  • Мнения: 93
Привет и от мен, новата страничка е страхотна! Днес бях на ЖК докторката каза, че дупето прилича на 💜 и за нея било момиче /мразя розовия цвят/ бях втрещена 🤣 някакси не знам дали надежди или 6то чувство ама го усещах за 💙. Та по дупето не знам как го позна 🤷‍♀️ беше легнало настрани имам надежда че има нещо м/у краката. А и не е било да ми покаже че няма нищо стърчащо 😂, така че не вярвам ще изчакам феталната да ми потвърдят или отхвърлят до сегашните предположение. Ако е момиченце вместо розовко ще носи синичко 🤭🤣. Мисля на 07.02 да си запазя час би трябвало да съм 20-21гс хич не мога да ги оправя тия гс. 

За подстригването малко след като разбрах че съм бременна се подстригах, скоро пак мисля да ходя, на кола маска си ходя всеки месец то ми е навик вече последните няколко години. Ходя на педикюр само не понасям дълги нокти на ръцете 😁

ПС: Дрийм като съм сигурна за пола ще пиша пак😊 Благодаря за новата тема на теб и Пламъче за името!

# 58
  • Мнения: 584
Лимонче, не се притеснявай за кашлицата, защото аз кашлях всеки ден и то по много до преди няколко седмици. Да, боли, дори сега като се случи да се изкашлям пак ме боли, но това е от разтягането на сухожилията. Тази моя странна кашлица се появи с положителния тест за бременност и си отиде малко след 12та седмица... Много странно, но забелязах че кашлях когато бях гладна 😳 Както и да е, странностите на бременността нямат край 😂
Я да ви попитам, вас сърбят ли ви коремчетата и гърдите, защото при мен на моменти не ми стигат двете ръце да се чешам?

# 59
  • Мнения: 79
Лимонче, не се притеснявай за кашлицата, защото аз кашлях всеки ден и то по много до преди няколко седмици. Да, боли, дори сега като се случи да се изкашлям пак ме боли, но това е от разтягането на сухожилията. Тази моя странна кашлица се появи с положителния тест за бременност и си отиде малко след 12та седмица... Много странно, но забелязах че кашлях когато бях гладна 😳 Както и да е, странностите на бременността нямат край 😂
Я да ви попитам, вас сърбят ли ви коремчетата и гърдите, защото при мен на моменти не ми стигат двете ръце да се чешам?
И аз страдам от сърбеж ,ниско в корема и около зърната най-вече,побърквам се на моменти. 😁
Момичета,чета ви за витамини и микробиологии,а аз досега съм с една кръвна картина и урина..АГ нищо не ми в казала в допълнение да си пусна,дали не е време да се замисля за смяна на АГ и има ли други мами в чуденка като мен?

Общи условия

Активация на акаунт