👶 Рита юнското човече, в корема на мама заформи се купона вече! 2020 - 🌞 ТЕМА 6 🌞

  • 20 980
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Витамините не минават по касата, така че АГ няма как да ги пусне. Доста малко неща минават като цяло по ЗК от кръвните, аз си пускам често сама неща. Микробиология би трябвало май 2 да имаме ако не се лъжа, и цитонамазка ако нямаш скоро правена.

Моето дете се разболя. Започна с лека кашлица, има и температура. Иначе е жизнен, яде си и играе, но не ми харесва. Утре ще ходим на лекар, 100% ще се накича и аз обаче.. Витамин Ц може ли да се пие? Имам витамини, които не успях да пия предните седмици, защото ги повръщах..освен да пробвам пак да ги подкарам. Ще ми се да се предпазя, поне до колкото мога..

# 61
  • Мнения: 166
Искам да ви питам има ли други ненормални като мен... та вече съм 18г.с обаче още ме е страх да говоря , да мисля някакви неща за напред. Имам чувството ,че е рано още и ако говоря или правя планове нещо може да се случи 🙍Знам ,че е тъпо просто не мога да се отпусна да говоря за това в бъдеще време да правя планове , даже не искам да гледам колички и такива неща . Карам я ден за ден и това е просто ме е страх .

# 62
  • Мнения: 1 104
Veselina, записвам се в групата на лудите. 😄🌺
И аз съм така на 100%. Ние още не сме казали на приятели и по-далечните роднини. Знаят само родителите и сестрите на ММ. Майка ми много се развълнува и почна да ми звъни всеки ден да пита как съм, как е бебето. Искаше да знае кога съм на преглед, каква количка сме харесали, име избрали ли сме и тнт. Ееее, полудях ти казвам. Накрая не издържах и я помолих да се спре и да ме изчака ако аз реша, тогава да споделя.
Тази цялата еуфория ми идва в повече.

# 63
  • Мнения: 76
Запишете и мен.
11 юни, Ямбол , 25 години, момиченце

# 64
  • Мнения: 155
Christiana_ моето АГ каза, че витамин Ц е ок до 600 МГ. Пий си Simple Smile пробвай и друг имуностимулатор.

Аз също се притеснявам, ужасно ме е яд, че съм заобиколена от клюкари и сега цялата рода (моята и на ММ) знае и любопитства. Но се опитвам да гледам позитивно и да не си позволявам да задълбавам в мрачни мисли. Здрави деца са се раждали при много по-неприятни условия от тези, които ние имаме...

# 65
  • Мнения: 166
Понякога дори се чувствам неудобно , баба ми по телефона вика снимай корема да те видя , аз и викам нямам още 😂😂😂 Много гадно чувство.

# 66
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
И аз имам сърбеж по корема. Не постоянно, но когато ме засърби е качествено Grinning
Аз също си записах час за ФМ за 17.02. при Чавеева. Надявам се само да ме гледа тя, а не някой друг, защото четох някъде по предните теми, че когато тя отсъства я замества друг лекар.
Междувременно успешно се лекувам от гадна настинка, продължи около 2 седмици. Чисто мъчение - мед, лимони, джинджифил, чайове. Все неща, които са ми "любими" Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 2 327
Мен също ме сърби корема, явно е от разтягането. Не се мажа против стрии, заради алергията, но всеки ден с биодерма за атопична кожа, добре ме овлажнява.
Ние за сега сме с девойка, гледам дрешки, но аз си харесвам неутрални цветове. Жълтото и зеленото са ми фаворит. Затова не мога да си харесам и количка. Сайбекса много ми харесва, но цветовете са им много постни, а аз искам да има нешо ярко.

# 68
  • Мнения: 955
Веселина, Галеона, не се притеснявайте момичета и аз съм в кюпа. Много ме е страх още да правя каквито и да е планове, покупки и каквото и да е. Карам го ден за ден до следващия преглед и това е.
Аз също записах час за ФМ при Чавеева за средата на февруари. Тя не само като не е там пращат друг, поне на мен миналия път така ми се получи. Този път съм в бойна готовност да се разправям Grinning
И аз имам косъмчета по корема и им видях сметката с пинсетата, еми не могааа! Joy Така или иначе съм решила да правя лазерна епилация на цяло тяло живот и здраве по-натам.
За стрии съм се заредила с био ойл, какаово масло и ампули на Lierac пък каквото сабя покаже Joy Обаче много несериозно се мажа, когато ми падне.. Много мързелива съм станала Flushed

# 69
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Аз си харесах Buba Forester, но четох повече негативни мнения за нея. Най-вече, че е тежка, а и цената й е висока. Не съм я гледала на живо, затова нямам и точна представа. Някой с мнение за нея?
Аз се мажа против стрии с Palmers и кокосово масло, пък ще видим какво ще излезе. В началото до третия месец корема ми беше подут. Изведнъж за 1-2 седмици стана равен като дъска и сега вече започна да си расте и си усещам разликата между подуто и растящо от бебчо коремче Relaxed

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Кейлинче, мойте косми не са за пинсета 😂.  Имам линия от по-дълги и тъмни и по целият останал корем тъмно мъхче. Козметичката каза, че щели да паднат след раждането, така че няма да ги пипам.
Друго интересно, което забелязвам за корема си е, че сутрин е драстично по-малък отколкото вечер. Не знам защо така 😂 При вас как е?

# 71
  • Мнения: 955
Лимонче, същата работа. Сутрин едва забележимо, вечер е сериозен корем Grinning

# 72
  • Мнения: 498
Kaylinnn, ампулите на Лиерак ги ползвах и аз с предната бременност, но при мен дори и те не дадоха резултат. Дано при теб има по-добър ефект. Поне виждам ,че сега цената им е понамалена. Тогава 20 бр. бяха около 100 лв Flushed

# 73
  • Мнения: 921
Аз имам кола маска рулон вкъщи и мисля тези дни да оправя корема, че съм като мецана хааха. Аз попринцип имам черни косми навсякъде и си е гадничко.
Lemons и на мен вечер ми е по-големичък, ако мога да го нарека голям хаха

# 74
  • Мнения: 346
Момичета виждам , че повечето правите кола така следното е че мен малко ме е страх , защото много ме боли като не съм бременна , а представям си сега та ме е страх от болките да не взема да получа контракции , с бръснене не става защото е просто уф и то пък и да не ги махаш не става и няма средно положение и не знам какво да правя , впрочем мисля да ходя на солариум веднъж седмично по 5мин , защото имам пъпки много , знам че не е правилно ама 2,3 пъти да ида да ги изгоря си мисля не знам.

Общи условия

Активация на акаунт