Празнично пролетна гобленарска темичка - 140

  • 27 257
  • 748
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 610
Аз да се похваля, какъв подарък получих вчера, много съм щастлива

Не знам дали съм споменавала, но аз съм луда по тикви и подобие Smile  Ще си го запазя за есента, удоволствието да е пълно!

# 421
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Момичета, великолепни гоблени! Прекрасни сте!

# 422
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Пипе бе, правим се, че все още е правилната дата и ти казвам: обичам те. Flowers Hibiscus Ей така, за начина, по който си, за огънчето, за всичко сърдечно. Какво щастие за темата, че те имаме.

Зоринка, същото и за теб. Flowers Hibiscus За светлината, която излъчваш с красотите, които твориш!
Празник ми е когато показвате. Разбира се, и черна завист Grinning Ей на сега, Пипито с тези хубавите тикви и фенера. Нямам търпение да гледам процеси.

Там някъде, благодаря ти много. Чакам да покажеш вече рамкираните слончета. И на теб - пожелание за живот, здраве и време за приятното ни занимание.

Лайф-из-лов, две в едно: красива картина и красив помощник. Продължавай да работиш с удоволствие.

Рисе, добро утро. Innocent

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 610
Нелка, както винаги много мила, благодаря! И аз те обичам .... Relaxed
Аз се чудя защо се спотайваш и не показваш нищо пък ти си творила валентинска красота.... не можах да се усетя,
 хич.... Smiley
 П.П. Хайде сега кажи какво си намислила да   започваш да шиеш?

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 13:39 от pyypi

# 424
  • Мнения: 7 106
След х години се завръщам в темата с гръм и трясък. ]

Много, много е приятно да се завърнеш на правилното място! Май единственото място във форума, в което цари хармония, приятелство и споделена красота Heart Eyes.
Виждам, че и теб не те плашат мащабните проекти, а и с такъв сладък помощник, със сигурност шиенето ще е приятно.

Добри, голям сладур този мечо. Ако беше с розови гащи щеше идеално да се впише и в темата за момиченце. Важното е, че го видяхме готов, да му нащипеш сладките бузки Grinning.

pyypi, много ми хареса подаръкът ти. Ама много. Нямам търпение да го проследя и в процес!

Нелка, дай Боже някой хубав ден да мога да те срещна и да изпия едно кафе с теб. Сигурна съм, че Вселената подкрепя добрите ни желания Flowers Four Leaf Clover

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 610
Kissing Face
След х години се завръщам в темата с гръм и трясък. ]

Много, много е приятно да се завърнеш на правилното място! Май единственото място във форума, в което цари хармония, приятелство и споделена красота Heart Eyes.
Виждам, че и теб не те плашат мащабните проекти, а и с такъв сладък помощник, със сигурност шиенето ще е приятно.

Добри, голям сладур този мечо. Ако беше с розови гащи щеше идеално да се впише и в темата за момиченце. Важното е, че го видяхме готов, да му нащипеш сладките бузки Grinning.

pyypi, много ми хареса подаръкът ти. Ама много. Нямам търпение да го проследя и в процес!

Нелка, дай Боже някой хубав ден да мога да те срещна и да изпия едно кафе с теб. Сигурна съм, че Вселената подкрепя добрите ни желания Flowers Four Leaf Clover
Зори определено едно кафе с Нелка няма да ви стигне Smiley имате толкова общи интереси!  Дай боже това да сеслучи и естествено и аз искам да съм във вашата компания, само ще ви слушам и ще ви се радвам Relaxed
Зори задължително и тиквите ще ги видите само здраве да е! Simple Smile
Май като гледам с валентинките сте само двенки! Жалко, така се нагласих днес да гледам красоти, е то деня не е свършил още!

# 426
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
трички са Simple Smile аз нали водя отчета... Simple Smile

до довечера очаквам да се изсипят планини и реки от валентинки и трифонки Simple SmileSimple Smile

# 427
  • Мнения: 7 106
Да бе...тук някой хвърли искрата, и кво се оказа? Само ние с Нелката, дето изобщо не харесваме празника се изсилихме с едни сърца и душицата тихерула , която даже първа се представи!
А аз даже ровя и обмислям 8 март и първа пролет (сега тук ми липсва ядосаното емотиконче с преплетени ръце от старата версия).

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 610
Да но пък се представихте блестящо, толкова съм впечатлена, колко старание и душа и любов сте вложили... Блестящо представяне!  Отсрамихте ни всички!
Специални овации и за Тихерула, прекрасно изпълнение! Heart

# 429
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Да, да, да, да, с глас се смея, Зори, задето двете непризнаващи празника, засега са сред малкото, които с преклонение го уважиха.
Тихеруле, и ти също. Flowers Hibiscus

Зоре, ти знаеш ли, че покрай теб не на шега се замислям за варианта пътуване през Видин, а не през Калотина. Yum Знам, че е вид лудост, ама то и това, с което се занимаваме, си е разновидност на същото. Нали си там някъде, сега да не стане да дойда до Видин, а ти изневиделица да се окажеш нейде из Странджа.  Laughing
Иначе, старите иконки и на мен ми липсват (за сметка на сегашните бъгове на програмата).

Пипе бе, май си права за догадките по моето мълчание. Вярно, половинката замина на ски по Европата и аз използвах дните точно да си се занимавам само с розички. Blush Признавам си, точно оформянето на бродерия в триизмерно „произведение“ не е сред любимите ми неща. Не знам как е със Зорито, но на мен ми е мъка, особено основното сглобяване. Та използвах отсъствието на ежедневните задължения.

А сега шия една Куба на Жанлин и ох, не знам защо така и не ѝ идва ред за снимка, а тя вече добре се е пооформила. Семпла е като разработка, няма много игра на цветовете и върви леко. Това ми беше и целта, де.

Ох, Добре, планини и реки...……. JoyJoy

# 430
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Е покажи я таз Куба де, недей я пази само за себе си! На Жанлин много ми харесват нещата, та съм пристрастна...

# 431
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Нелка, добро да е! То аз докато се усетя да отговоря, станало вече вечер, ама...  Ако остана по-дълго, нищо няма да свърша. Покажи Кубата, аз много харесвам пейзажи.

Вие със Зори и тихерула ни разбихте!

Добри, мечето с гащите е невероятно! Сладко, усмихнато - чудно е!

Страхотни гоблени, момичета, думи нямам!

# 432
  • Мнения: 7 106

Зоре, ти знаеш ли, че покрай теб не на шега се замислям за варианта пътуване през Видин, а не през Калотина. Yum Знам, че е вид лудост, ама то и това, с което се занимаваме, си е разновидност на същото. Нали си там някъде, сега да не стане да дойда до Видин, а ти изневиделица да се окажеш нейде из Странджа.  Laughing
Иначе, старите иконки и на мен ми липсват (за сметка на сегашните бъгове на програмата).





Да, пуснала съм дълбоооки корени тук и няма мърдане Joy. Ако не стане във Видин, ще дойда аз в София, Варна ти само свиркай когато ще идваш.
Като заговори за лудост, ами така си е. Едно време за почивка в Бургас минахме за по-кратко през Варна, че и няколко дни отседнахме в Албена, за да мога да се запозная със Силвето, Натали, Вени, Маргото....те отдавна не пишат тук... И в София съм ходила, за да се запозная с тамошната банда, помня в една миша дупка се свирахме на последния етаж  в Мол София, за да опъваме на спокойствие гоблените и да не ни гледат странно хората Joy После пак така дружно пообиколихме гобленарските магазини. Така че граници за сърцето няма Heart Eyes


Цитат
Признавам си, точно оформянето на бродерия в триизмерно „произведение“ не е сред любимите ми неща. Не знам как е със Зорито, но на мен ми е мъка, особено основното сглобяване. Та използвах отсъствието на ежедневните задължения.

На мен най-неприятна ми е липсата на материали. Имам толкова идеи и още повече желание да направя много неща, обаче не всичко се получава с поръчка по нета. Защото се разминават цветове, материи, на екран го видиш едно, пристигне друго и е МЪКА! А в града абсурд да намеря нещо.Щом опрях до ризите на ММ, представи си Sweat Smile.

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 610
Да да ризата на твоя мъж Зори я видяхме прекрасно оформена на възглавничка Joy Тогава така се смях! Защото преди това беше споминала че си и хвърлила око Joy

# 434
  • Мнения: 7 106
Даже две дадоха фира Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт