Поредните семейни скандали

  • 7 114
  • 152
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17
Mladen майка ти може да ти е казвала, че не било хубаво да се бият жени, но това дори не е нужно да се казва, даже ми е странно това дори. Най-важното е едно дете да се учи на любов, да обича, другите неща вече си идват отвътре.
Любящ мъж с добро сърце никога не би наранил една жена. Ясно е, че този насилник от темата, за да стане такъв (ако не е някакъв здравословен проблем и психичен) неговите родители са допуснали много грешки.

Ти явно обаче не осъзнаваш напълно какво е домашен тормоз, защото говориш единствено и само за физическото насилия е биенето на жени. Явно не знаеш, че психическият тормоз е по-страшен дори и от физическият ! Има случаи на мъже, които никога не са удряли жените си, но са ги смазвали със психически тормоз и някои от тях са свършвали много зле.

Да тука си много права.!!!
Говоря за физическо насилие.!!!!
Но Аз реално не знам, че може да има друго.!!!!!
Да бъдеш с някой и нарочно да го смазваш психически.!!!!
Защо.!!!!!
И защо тоя човек ще го търпи.?!!!

# 61
  • Мнения: 866
Скрит текст:
Mladen майка ти може да ти е казвала, че не било хубаво да се бият жени, но това дори не е нужно да се казва, даже ми е странно това дори. Най-важното е едно дете да се учи на любов, да обича, другите неща вече си идват отвътре.
Любящ мъж с добро сърце никога не би наранил една жена. Ясно е, че този насилник от темата, за да стане такъв (ако не е някакъв здравословен проблем и психичен) неговите родители са допуснали много грешки.

Ти явно обаче не осъзнаваш напълно какво е домашен тормоз, защото говориш единствено и само за физическото насилия е биенето на жени. Явно не знаеш, че психическият тормоз е по-страшен дори и от физическият ! Има случаи на мъже, които никога не са удряли жените си, но са ги смазвали със психически тормоз и някои от тях са свършвали много зле.

Да тука си много права.!!!
Говоря за физическо насилие.!!!!
Но Аз реално не знам, че може да има друго.!!!!!
Да бъдеш с някой и нарочно да го смазваш психически.!!!!
Защо.!!!!!
И защо тоя човек ще го търпи.?!!!
[/spoiler]

Не съм жена, но няма значение това, важно е каква е истината. Гледай жена ти да е щастлива и да има любов във семейството и дано няма егоизъм, от него също тръгват много проблеми. Егоизма винаги създава проблеми !

# 62
  • Мнения: 8 937
Явно станахме свидетел на друг филм - Младен, явно има проблеми с отношението на жена Ви към парите Ви, но Авторката е жертва на физическо и емоционално насилие. Редно е да се върнем на темата.

# 63
  • Мнения: 17
Явно станахме свидетел на друг филм - Младен, явно има проблеми с отношението на жена Ви към парите Ви, но Авторката е жертва на физическо и емоционално насилие. Редно е да се върнем на темата.
Не знам коя е жена Ви.?!

Аз написах мнение.
Ако смяташ, че това което съм написал е грешно го кажи.!

# 64
  • Мнения: 8 937
Вашата жена. Не е ли очевидно?
Нямам проблем с написаното от Вас, въпреки че не ми ясно защо влагате толкова емоция, но темата не е за меркантилните жени и тормозените мъже.

# 65
  • Мнения: 17
Вашата жена. Не е ли очевидно?
Нямам проблем с написаното от Вас, въпреки че не ми ясно защо влагате толкова емоция, но темата не е за меркантилните жени и тормозените мъже.

Моята жена е получила всичко (Ако съм могъл да го осигуря).
Знам, че темата не е за това.!
Но трябва да е ясно, че не само жените може да са жертви.!
Написах за принципи и отношение, което се предава от родителите и тн.

Не те познавам, съответно и ти мен.
Жена ми е всичко друго но не и меркантилна жена.!
Мога да кажа, че съм излизал много по кръчмите и дискотеките (преди време) и ако съм искал меркантилна жена съм щял да я имам.!
Явно не си разбрал, че това което искам да кажа е точно обратното на (Меркантилен).

# 66
  • Мнения: 866
Ако чайчето не възрази моля модераторите да изчистят мненията от 5-та страница, до 4-та се ядва, но следващата е пълно разводняване, а темата е адски сериозна и не искам тази жена да спре да пише и да чете заради подобни разводнявания ! Благодаря предварително !

# 67
  • Мнения: 17
И Да.!
Имам проблеми със семейството. (Но жена ми има всичко).!
Да ако имаме скандали можем да счупим целият апартамент но след това се обичаме.!
И не жена ми не е с мен заради това, че и купувам и мога да и купувам скъпи неща. (Тя беше до мен и ме подкрепи, когато нямах нищо).!

# 68
  • Мнения: X
Много неща и аз искам да напиша като Младен. Simple Smile

Мъж да удря жена е едно от най-гнусните неща, които могад да се извършат на този свят. А има и ОТЕЖНЯВАЩИ вината обстоятелства:

1. Жената ти е съпруга.
2. Родила ти е деца.
3. Зависима е под-някаква форма от теб.

Аз ако съм жена, ако мъжа ми ако ме удари. В момента който го стори спира да ми е мъж.

Жестоката истина е, че една жена, няма значение какво прави, може да е обща на селото, може да убие децата, може да ти подпали къщата, да я удряш нямаш право.

Другите неща, са казани общо взето.

Най-вероятно авторката е финансово зависима от мъжа си и нищо не може да направи. Това е като урок за другите жени.

# 69
  • Мнения: 31 736
Ясно за тостера, ама аз питах за шамарите.

Avinchi, я си успокой първосигналността, сестро. Видяла си само едната страна на монетата. Не ти ли прави впечатление, че за счупените тостер и мишка в случая я боли повече, отклото от физическото насилие срещу нея.

За шамари няма оправдание. И причината не е от значение.
Единственото оправдание е самозащита.

# 70
  • Мнения: 32
Здравейте! АЗ СЪМ АВТОРКАТА.
Благодаря на всички ви за разбирането, упреците, съветите и моралната помощ! Simple Smile Пиша, за да ви кажа някои неща. Няма такова нещо като системен физически тормоз, удрял ми е няколко шамара, но написах, че е преди години, а не сега. Не, не ми е тежко за тостера като физически проблем, а за това, че е мой подарък (сантимент). Пишете, че ми е било по-тъжно заради тостера, отколкото за това че ме биел... Няма такова нещо, защото тия няколко шамара са били преди години и аз даже снощи по време на скандала не съм се сетила за тях. Не съм му изневерявала, нито съм го подтиквала да ме бие, както някои ме упрекнаха. При майка ми няма как да отида, защото трябва да мизеруваме, къщата е в лошо състояние. А баща ми... той наскоро се ожени ПАК и не желая да му се тресвам с децата, за да му съсипвам семейната идилия. Аз изкарвам точно 500лв. на месец, за кой по-напред?! Съпругът ми не ме пребива! Не сме си изневерявали. Нашият проблем главно се състои в неговото пиене и моето мрънкане за това. Не е алкохолик, но е предразположен, а и напоследък всяка вечер си попийва, но като се сетя до преди 3 години не беше така. Избухва точно за секунди, после му минава пак за секунди, но аз... Аз се чувствам наранена от това. От виковете, чупенето... Вчера аз също се ядосах по-късно вечерта и хванах и излях колекционерска ракия в мивката, счупих и един негов предмет. Реакцията? Не смееше да гъкне! Естествено днес и след това и след това няма да си говорим. Не желая да го напускам, обичаме се и обичаме много децата си. Тези избухвания не се ежедневия, случват се 1-2 пъти в годината, не съм някоя женица, която я малтретира (или пък децата). Исках да излея мъката си, а някои от вас ме изкараха, че живея в хорър филм. Съгласна съм, че всичко това не е много ОК, но... А защо не правим секс? Ами, защото след второто раждане качих 12 кг. и вече не съм 50кг. за което съм съгласна, че е пълен идиот!). Тази сутрин забелязвам, че е скрил всички свои вещи, взела съм му страха Grinning Младене, благодаря, за желанието ти за помощ, но не искам никой да осакатява съпругът ми. Хайде сега може да продължите (някои от вас) да ме нападат.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Аз все още се учудвам на спокойствието и пренебрежението, с което говориш за шамарите...

Абе, щом така ти изнася, превъзпитавай го. Научи се да го шамариш по-качествено отколкото той теб, чупи му нещата и се радвай, че живеете нормално, без да си даваш сметка какво виждат и научават децата ви паралелно с нормалния ви живот.

А лично моето мнение е, че криенето на неговите неща и стъписването му са затишие пред буря. Много внимавай оттук нататък.

# 72
  • Мнения: 32
Аз все още се учудвам на спокойствието и пренебрежението, с което говориш за шамарите...

Абе, щом така ти изнася, превъзпитавай го. Научи се да го шамариш по-качествено отколкото той теб, чупи му нещата и се радвай, че живеете нормално, без да си даваш сметка какво виждат и научават децата ви паралелно с нормалния ви живот.

А лично моето мнение е, че криенето на неговите неща и стъписването му са затишие пред буря. Много внимавай оттук нататък.
За децата съм съгласна с Вас!

# 73
  • Мнения: X
Съжалявам, Суит Мама. Нямаш никакъв шанс, с 500лв, си заникъде. Обичате се и това е.

Аз между другото, това предполагах. Той изкарва 2-3 повече от теб, живееш някъде при него, негова къща или апартамент.

Истината е такива, баланс в живота няма. Ако не ситуацията като при теб, ще е като при мен. Единственото спасение  е, да не се замисляме много, много. Защото като почнем да мислим и просто не става.

# 74
  • Мнения: 363
Какво да кажа.. Ако това беше моя мъж, още преди години, след шамарите вече нямаше да ми е мъж! С бившият ми приятел се разделих точно след първия пиянски скандал от негова страна, защото на момента си дадох сметка, че не искам да живея така!
Колкото до ситуацията ти в момента щом ти си се примирила с положението и за теб не е кой знае какво.. (за мен си е мазохизъм) Помисли поне за децата в каква среда растат и какъв пример виждат? След години нищо чудно те да тормозят съпругите си....

Общи условия

Активация на акаунт