говорите ли на бебо? ....

  • 2 900
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 672
говорих му, понякога му пеех  Grinning
четях му също така - учебници и лекции Laughing

# 46
  • Мнения: 639
Рядко му говоря на глас, галя го непрекъснато и понякога му се извинявам, когато например съм се ядосвала за нещо за това, че съм му създала неприятни емоции. Иначе баща му го нарича със смешни имена и си слага главата на корема ми да слуша  какво прави Joy
newsm10

# 47
  • Мнения: 368
Говорих му и татко му сьщо Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 259
Не, не му говорех. Исках, опитвах се, но не ми се струваше мило и хубаво и не го правех. Сега наваксвам  Grinning
Simple Smile
Grinning Също.

# 49
  • Мнения: 318
И аз и бати си общувахме с бебо, тати много рядко. Сега продължаваме с приказките, защото малкия си умира от кеф, когато някой му говори. Laughing

# 50
  • Мнения: 3 595
Не знам на лудост ли отива работата, но се държа странно! Simple Smile

На бременност ми се види на мене  Joy

# 51
  • Мнения: 372
Понякога на глас, др. път на ум Grinning

# 52
  • Мнения: 1 111
   Ами говорех им, по-добре на тях отколкото сама да си говоря GrinningНа малкото даже му се карам, понякога доста злобно.... Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 39 762
Говорех и още как. И съпруга ми включвах. Даже и музика пусках на Дияна Simple Smile От Флойд се успокояваше и не ме риташе Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 672
Даже и музика пусках

и аз така, даже и танцувах - да има чувство за ритъм  Laughing

# 55
  • Мнения: 99
Контактът с малкия човек е важен както за него, така и за мама и татко. Всеки има нужда от енергия /особено малчовците/ и ако не ти е необичайно или /не дай боже/ неприятно, не пропускай възможността да му даваш внимание. Музика също може да му пускаш, да галиш растящото коремче...всеки ден отделяй минутка за своето бебе. Дори и да не му говориш. Успех и щастливи мигове!   Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 200
И аз рядко му говорех. И при нас таткото се справяше доста по-добре. Незнам защо се получава така  newsm78. В корема много го обичах, но явно сме поддържали друг вид връзка.

# 57
  • Мнения: 156
Да и аз и татито.

# 58
  • Мнения: 269
говориме му Laughingкато сам ядосана на тати на него му се оплаквам, а тати се втурва да го гали и целужа:) Joy

# 59
  • Мнения: 1 104
И ние му говорим - на момени аз повече, друг път таткото. Бременността много ни променя и разнежва Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт