задължително ли болят гърдите по време на бременността

  • 21 650
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И мен не ме боляха,може би съвсем малко в началото.Лека бременност
Peace

# 61
  • Мнения: 593
С първата берменност въобще не ме боляха, а сега с 2-та има постоянна болка
Лека бременност Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 928
Мен въобще не са ме боляли  Peace

# 63
  • Мнения: 393
  Мен ме боляха в началото.

# 64
  • Мнения: 474
Ами да ти кажа мен гърдите ме боляха първата бременност /за съжаление спонтанен аборт в 13-тата седмица/, но сега когато бях бременна с Алекс изобщо не ме боляха, даже до петия месец си спях по корем  Grinning

# 65
  • Мнения: 3 034
Мен ме боляха до края на третия месец и то адски.Особено вече като си легнех направо имах чувството че ще се скъсат когато се обръщах.Даже спях със сутиен тогава.

същата работа!  Sick радвай се, че минаваш метър, много е неприятно, нищо не мога да облека, макар че от около една седмица (аз съм в края на 10-тата) е мааалко по-търпимо... но досега беше ад  Cry

# 66
  • Мнения: 4 111
Аз не помня да се ме боляли  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 4 451
Не, разбира се. Никой от признаците и симптомите на бременността не са еднакви и задължителни за всички, изобщо не се притеснявай  Hug
Права е Блонди. Peace

# 68
  • Мнения: 5 026
Мен ме сърбяха адски. При всеки е различно.

# 69
  • Мнения: 114
В началото и мен не ме болчха гърдите.Но след 7-8г.с.ела да видиш за какво става въпрос.Не мога да ги докосна,а пък ме сърбят.В чудо се видях  Shocked.И все още адски много ме болят,не мога да понасям и сутиена.Но както както пишат по-горе-всяка бременност е различна,така че леко бременеене и не се притеснявай излишно    bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 4 590
Изобщо не са ме боляли, нито съм ги чуваствала напрегнати. Peace

# 71
  • sofia
  • Мнения: 482
определено не мисля, че "задължително трябва да те болят гърдите.

Сегашната ми бременност е пълна противоположност на първата. Сега , да - определено ме болят гърдите още от първия ден на забременяването - тогава ми мислех, че е примерно от периода на месеца свързан с цикъла, но се оказа другото Simple Smile- и оттогава не са спирали да ме дразнят и да чувствам дискомфорт. Докато първия път - изобщо нямам такива спомени.

# 72
  • Мнения: 2 100
Никаква болка съм нямала досега, а и се съмнявам, че отсега нататък ще имам:) Спокойно Peace

# 73
  • Мнения: 471
Не са ме боляли, дори не ги и усещах цялата бременност.

# 74
  • Мнения: 2 677
Не е задължително, разбира се. Всяка бременност е различна.
Друг е въпорсът, че си откарах с болките в гърдите до петия месец.

Общи условия

Активация на акаунт