На пазар във Варна - тема 55

  • 25 299
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • In transit
  • Мнения: 11 873
Да, на Съборни в блока точно преди Стоматологията има един магазин за платове...и един в подлеза на гарата има, но от този на завод Дружба съм най-доволна и като обслужване.

# 301
  • Мнения: 1 406
Знаете ли къде има малки торбички тип Зайче? В шихо на червения и на Дрин са свършили, трябват ми 20бр от средните по размер...

# 302
  • Мнения: 240
Знаете ли къде има малки торбички тип Зайче? В шихо на червения и на Дрин са свършили, трябват ми 20бр от средните по размер...
Когато ги купувах юни миналата година намерих само в Шихото на червения. Бяха мисля 50 броя в пакет,вече нямаше избор и казаха ,че са на изчерпване.

# 303
  • Мнения: 1 406
Да , преди имаше и по 10бр и по 50, но сега никакви.... аз и 50бр да има ще взема...
Остана ми да проверя на шихо на Владислав , но ми е далеч.

# 304
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
С този вирус няма внос и Шихо-тата са полупразни. Тези дни обикалях всичките за нещо, което ми трябваше и съм го купувала само от тях. Ми нЕма..

# 305
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Извинявам се- кое наричате торба-зайче?

# 306
  • Варна
  • Мнения: 10 794
Извинявам се- кое наричате торба-зайче?

# 307
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря! За първи път ги виждам.

# 308
# 309
  • Мнения: 240
Виждам,че има актуални обяви в базар.бг за такива торбички,ако имате време да поръчате.

# 310
  • Мнения: 145
Някъде да продават рибен бурльон на прах на Knorr? Така както има зеленчукови и пилешки...

# 311
  • Мнения: 1 359
В издирване съм на прапарата от снимката, мислех, че във всеки супермаркет ще го има но не, има почти целия набор на марката, но точно този- не.
И като цяло да попитам- имате ли специфични места, от където пазарите почистващите препарати, WC блокчета и консумативи?

# 312
  • Варна
  • Мнения: 1 841
В издирване съм на прапарата от снимката, мислех, че във всеки супермаркет ще го има но не, има почти целия набор на марката, но точно този- не.
И като цяло да попитам- имате ли специфични места, от където пазарите почистващите препарати, WC блокчета и консумативи?

DM

# 313
# 314
  • Мнения: 1 359
Благодаря. Ще проверявам регулярно. Търсих и в двете вериги но нямаше наличност. Може би е било случайност, между зарежданията.

Общи условия

Активация на акаунт