докога използвахте плота за повиване?

  • 1 592
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
До преди 2 месеца.Няма смисъл да купуваш нов!

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Още го ползвам, скъсан е, но не му придирям. Аз държа Фелипето здраво, пък и той не мърда много. На легло памперс не сменям.  Naughty

# 17
  • Мнения: 1 259
Все още го използвам,само че го преобувам на спалнята.

# 18
  • Мнения: 648
    Ползвам вече втори плот Crazy и той се прокъса, но без такъв не мога, без гръб ще остана, слагам Али и й давам нещо да се занимава, докато аз сменям пампито Grinning

# 19
  • Мнения: 1 108
Аз все още го използвам .Много ми е удобно

# 20
  • Мнения: 2 768
Все още го ползвам, но моят всъщност е шкаф. Интересното е, че когато го сложа на леглото, се върти навсякъде, а горе не смее - страх го е явно Laughing Но плота го ползвам само ако се е наакал, иначе го преобувам прав и в движение Grinning

И моя плот е върху скрин, много удобно! По-голям е от другите плотове за повиване и мисля, че още дълго ще го ползвам. За 10 мин сме готови след баня и кръста ми е "запазен"!

# 21
  • Мнения: 425
Някъде до към 8-я месец.

# 22
  • Мнения: 135
Още го ползвам... Е, и нашия се позакъса, ама не много.. пък и го обърнах със здравата страна към мен.. Иначе, на леглото не ми е удобно..

# 23
  • софия
  • Мнения: 495
Явно ще карам с този,докато може.Мерси за отговорите  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 171
Ползвах го до преди 1 седмица. Тогава се преметна в леглото си, а аз бях до него и не успях да го хвана. След тази случка го махнах.

# 25
  • Мнения: 2 074
Още го ползвам.

# 26
  • Мнения: 6 155
До преди месец, т.е 2г и няколко месеца  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 356
До към 5м.,после правеше опити да скача от високо  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 465
И аз си го ползвам още, но моят е голям, обаче има малко скъсано в едното ъгълче. Аз си мисля, че е станало така, защото е върху шкафа в банята и от влагата. Но щом при повечето от вас се е случило, значи е нещо нормално.

# 29
Не повече от една година, след това синът ми стана прекалено тежът за да го вдигам постоянно, а и не стоеше, така че минахме на други варианти.

Общи условия

Активация на акаунт