разкритие без контракции

  • 4 438
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Уааа късметлии такива!!!!
Завиждам не дотам благородно.При мен контракциита започнаха много болезнени и без никакво разкритие и от началото до края си бяха много силни и на 5 мин.А тия немци не ми сложиха и упойка....тук се държало всичко да става ЕСТЕСТВЕНО.....аааа гадняри newsm09
Да не говорим ,че целия процес при мен трая 30часа и бях едва ли не феномена в отделението Grinning  Grinning

# 16
  • Мнения: 219
az do 8cm imah mnogo slabi kontractsii kato tezi Braxton X i daje ne biah sigurna dali rajdam Laughing no posle mi slojiha edna sistema za usilvane - eee togava razbrah shto e to kontratsia!!!
Uspeh imnogo leko da e!

# 17
  • Мнения: 5 250
Аз съм била с 2 см. разкритие без да знам и то щели 10 дена преди термина(т.е. в случая разбрах в деня на секциото).Имах контракции но не болезнени  Simple Smile

Леко раждане ти желая  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 713
аз имах 3см разкритие без контракции, само от време на време ме болеше ниско долу корема. на следващия ден влезнах в боницата по съвет на лекаря, пукнаха мехура,  за да предизвикат контракции, но нещо не се получи.след 8 часа родих със секцио понеже бебчо седеше високо в корема и се оказа, че си е било оплело краката в пъпната връв.
успех Close-mas:

# 19
  • Мнения: 285
благодаря на всички, виждам че има доста късметлийки родили за "бързо",дано и аз да съм от тях всичко е толкова индивидуално и при всеки е различно, но важното е крайният резултат Grinning   ylinfant

# 20
  • Мнения: 285
Здравей мила Simple Smile Аз докато ти отговоря, може и да си родила Simple Smile Дано е така, и дано родиш възможно най-бързо и безболезнено!!!
Аз лично не усетих нито контракция, нито болка до 7см разкритие. Пукна ми се водата у дома и след час и двадесет минути бях родила Simple Smile Още не мога да повярвам....защото все си мислех, че няма да е толкова лесно Simple Smile
От сърце ти желая леко раждане и слънчев бебок!

# 21
  • Мнения: 2 258
Цитат на: nikol78
И аз до 3-4 см. почти нищо не усещах Grinning
Успех, леко раждане Grinning


И при мен беше така:)

# 22
  • Мнения: 800
здравей и от мен! Close-mas:
Аз влезнах в болницата с 3ст. за които даже и не подозирах/не съм се усетила кога са станали/.
Леко и безпроблемно раждане!!! wavey

# 23
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
И аз направих 5 см разкритие, без да разбера, какво е контракция. Всъщност така и не разбрах и в последствие, защотото извадиха бебчето през корема.

Общи условия

Активация на акаунт