Къде в Пловдив??? - 84

  • 29 690
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 210
Препоръчайте от къде да купя халат за баня, моля.... На Дилиос купих преди 2 месеца, но съм разочарована...страшно се вмирисва след намокряне...

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 989
FearfulScream

Ами аз смятах от Дилиос да купувам...

# 332
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И ние имаме, но не мога да кажа, че се вмирисва при намокряне. От кой вид е "ароматният"? Нашият от най-простичките, не от плътните и скъпи.

# 333
  • Мнения: 686
На Мария Луиза има един магазин за халати, хавлии и какво ли още не. Взимала съм от там и съм доволна.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 13 458
Хавлиите са ни на Дилиос и сме много доволни.

# 335
  • Мнения: 2 570
Ходих днес в турския магазин в подлеза и беше......затворен. Иначе имаше точно такъв тип баклави, каквито търся поне на външен вид. Това им е работното време. 😁😁
Явно са до 6, но от колко не се знае

Скрит текст:

# 336
  • Мнения: 1 316
Здравейте!

Предстои ни направа на  кухня, купуване на спалня. Вчера минавайки,  се загледах в изработените мебели на фирма-http://www.mebeli-classa.com/

Плануваме другата седмица да разгледаме в Икея и Диалог какво предлагат.
Изчетох мненията за Икея, които  са доста противоречиви и ми се струва, че  е скъпичко, само гаранцията е 25години,което може би привлича.

Ще помоля за мнения и съвети, че започнах да се обърквам! 
Препоръчайте ми фирми, майстори, от които сте доволни!

Хубав ден!

# 337
  • Мнения: 873
За кухня - "Диалог" с две ръце (защото само толкова имам:). В момента май имат и разпродажба на мостри.

# 338
  • Мнения: 295
Някой има ли идея сигурен и не много скъп начин за пращане на колет от Германия до Пловдив ( става въпрос за малък колет , около килограм) Мислехме с бг пощите , но незнам доколко е сигурно.  Някой пробвал ли ги е с пратки от Германия ?

# 339
  • Мнения: 1 668
Gabieli мисля, че имат такава опция.
https://www.uktobg.com/

# 340
  • Мнения: 10 328
Някой има ли идея сигурен и не много скъп начин за пращане на колет от Германия до Пловдив ( става въпрос за малък колет , около килограм) Мислехме с бг пощите , но незнам доколко е сигурно.  Някой пробвал ли ги е с пратки от Германия ?
от или ДО Германия?
Пращам и получавам служебо с пощите, няма проблем.
Ако е от Германия - с GLS или DHL Пощенска услуга.
Ако е ДО - с пощите за седмица стига, с проследяване.

Може и с превозвач (дали са ти идея), ама докато го доставят на адреса на превозвача и после пътува насам ще ти е като време и пари същото, особено за такава малка пратка.

# 341
  • Мнения: 295
Трябва ми от Германия до България.   Колко излиза с DHL и колко с пощите , като пари и дни ? И има ли шанс с пошитр все пак нещо от нещата да се изгуби , защото ще има скъпи неща .

# 342
  • Мнения: 10 328
Трябва ми от Германия до България.   Колко излиза с DHL и колко с пощите , като пари и дни ? И има ли шанс с пошитр все пак нещо от нещата да се изгуби , защото ще има скъпи неща .
Ами трябва да си провери там който ще ти го изпраща. Оттук може да поръчаш за взимане с Интерлогистика или Арамекс. Виж им сайта за цени.

# 343
  • Мнения: 2 570
С Габиели от Германия доставката е около седмица, ако се види графика и се изпрати точно преди да замине камиона и е 3лв на килограм. Лично аз съм  много доволна. С пощите от Германия не съм поръчвала нищо.

# 344
  • Мнения: 7 704
малко не е по темата, затова, ако модератор сметне, нека го изтрие
Скрит текст:
може ли да се намери човек, който би предостъпил ползване на адрес (по документи), за да се смени постоянен адрес по лична карта на друго лице, разбира се срещу заплащане

Общи условия

Активация на акаунт