Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 900
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Ех, раците... Това гигантско его им съсипва и интелекта, и добрината, и всичко. А ги имат тия качества, не е като да ги нямат - някъде заровени надълбоко... Познавам много раци, единици са тези, които са успели да си озаптят егото и да придобият малко по-човешки характер. Повечето са душевадци, крият се зад добрината и чувствителността си и зад ролята на жертва и цял живот се налага тотален контрол на хората около тях. Техният начин е единственият правилен и това не подлежи на коментар. Ако нещо вървиш навъпреки, значи ти не разбираш това, което само раците разбирали, щото имали интуиция, много чели, знаели, нараняваш ги и т.н. За преувеличаването, драматизирането и злопаметността да не отварям дума, и те са част от рачешкия чувал с манипулации.
От време на време обаче имат проблясъци на добрина и в такива моменти вярвам, че си осъзнават характера и искрено съжаляват. Тоест не ги смятам за лоши хора по дифолт, по-скоро за заложници на егото си.

# 256
  • Мнения: 2 211
Стрелците оставят доста грешно впечатление в хората. Както го гледаш, все му е смешно, с несериозно отношение за "важните" неща. Но истината е, че се чувства тъпо всеки път, когато усети, че някой си мисли, че работите му вървят по мед и масло просто защото не обича да се оплаква. Несполуките си ги изживява сам.

# 257
  • Мнения: 47 994
Вярно е за стрелците. Но изглеждат големи непукисти. Мен ме зарежда тяхната енергия
Сега за раците... предполагам отстрани изглежда така Joy донякъде... обаче наистина искаме да помогнем на близките и всичко знаем и го правим за тяхно добро Joy наистина

# 258
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
На мен ми е супер смешно, че Раците сме с най-огромно его от целия зодиак, че сме най-големите фрийк контроли и все на нашето да става, защото е най-доброто. Това оставя едни Овни, Козирози, Телци, Лъвове, Деви да ни дишат праха Joy Направо ми порастнаха...щипките Joy

# 259
  • Мнения: X
Аh, wilderness!, а ти коя зодия си? Да ти кажа не се засегнах, има истина в казаното. Joy Grinning

Но и други тиранични знаци има. Къде ти козирози, телци. За скорпиони дума да не отварям.

Но не отричам написаното.

# 260
  • Мнения: X
Джулая, парадоксално е, знам, но според мен е точно така.

Akoiskash-vqrvai, ти си ми направила впечатление на много уравновесен рак, рядко чудо на природата Mr. Green
Иначе аз съм везни.

# 261
  • Мнения: 47 994
Аха, неуравновесена ли ме нарече Joy
Ма и злопаметна съм Hug

# 262
  • Мнения: X
Аз затова съм анонимна във форума. Пазя се от лоши... раци Stuck Out Tongue

# 263
  • Мнения: 1 129
Ох, аз да сложа в списъка жени Везни. Кудкудякат много, вечно държат последната дума да е тяхната, уж над нещата, а всъщност слухтят и интригантстват. Много ги бива да дъдрят и понеже го правят по много и често, човек свиква да не ги слуша хич. Така успяват да си проправят път на глупостите. По детински инфантилни, тропат с краче, мрънкат, оправдават се. И клюкарят яко...

# 264
  • Мнения: 47 994
Съгласна съм за инфантилност, определено я има. Зад маската на любезността са всъщност доста упорити и едновременно наивни и надменни
Никак не слушат съветите ми, докато не стане късно и ми реват на рамото Joy
Но пък си ги обичам страшно много

# 265
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Ами егоист съм,ама осъзнат,и се боря упорито с егото си.И засега успявам да го победя,ама докога ли?!Обаче за мен има и по-големи егоисти от раците-овен и лъв.Познавам страхотни представители от двете зодии,ама стане ли въпрос за его на малкия им пръст не мога да стъпя...

# 266
  • Мнения: 6 150
Рачешки почти монолог се заформил, пак. Само за Хепи не знаех досега. Ема, вече ще ви броя на 50 щипковци - някой друг.
Везните са толкова тънкообидни, че въобще не мога да ги разбера какви са-що са, като след първата ми дума още и са аут. В тази връзка Стрелците не само цедка, ми и сифон нямаме. Харесва ми как ни определят като повърхности, особено и закачката с Близнаците - муцка.

# 267
  • Мнения: X
Ah, wilderness, сигурно е просто форумна маска. Същото съм като описаното от теб в реалния живот. Simple Smile

Но его си има почти всяка зодия, просто различно се проявява. Може би само Водолей,Везни, евентуално, могат да се похвалят с малко его. Нормално, Слънцето е в заточение/падение в тези знаци (егото се разбива).

Лъв и Овен определено са големи инати. Ама не е и само от зодията де. Винаги глупавите хора са с най-голямото его и не дават копче да им кажеш.. И не е от зодията, да кажем Grinning Простотия човешка.


Да обърнем към нещо позитивно.. Grinning
Дайте да кажем по една добра дума за близнаците.. Joy Ще почна първа.
Не е моя мисъл, четох го някъде, но е така... Ако искаш едно парти/събиране да е истински весело, винаги трябва да си поканил поне един близнак (:

# 268
  • Мнения: 1 200
Не са злопаметни, не можеш да нараниш лесно чувствата им, може би защото нямат такива? Не вземат нищо "навътре", сигурно защото са над нещата.
Оххх, това трябваше да са добри думи всъщност,  ами над нещата са. Малко ли е? Да можех и аз така, ама (божа) кравичка да литне, трудна задача.

# 269
  • Мнения: X
Но его си има почти всяка зодия, просто различно се проявява.

Съгласна съм с това. При овена, например, егото се изразява в това да направи исканото от него впечатление на хората, да го мислят за готин, вървежен, силен, неуязвим, даже и богат ако щеш. Тоест на овена егото се простира дотам да го докара на фасон за пред хората и да не показва слабост. Горе-долу същото е с телец и лъв.

При рака и скорпиона обаче нещата са next level, там егото иска да се наложи над другия, да го контролира, без оглед на това колко може да го нарани.

При зодии като везни и риби, където егото по начало е слабо, избива в друга посока. Зависи доколко е осъзнат представителят и колко му е умственият багаж, но ниското его е предпоставка за проблеми със самочуствието и самооценката, оттам идват несигурност, колебливост, завист, интриганство, лутане в опити да се почувстваш значим и т.н и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт