Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 961
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 867
Sofinka:-), няколко скорпиончета познавам, и мъжки, и женски, не са много, на пръстите на едната ръка, но нито едно не знае да хапе, те са нахапаните в крайна сметка. Та не знам, добри душици са. Simple Smile

# 91
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз скорпион познавам само собственият ми син, много го обичам, но скорпионското си личи от далече. Много целеустремен, амбициозен, не се впечатлява много от чувства и т.н. Суетен и с добро самочувствие. Скорпион с асцендент скорпион е той.

# 92
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Аз със скорпионите се надушвам от далече и или сме голяма любов или на нож от самото начало.Последно миналата година се запознах с един такъв,ама такова привличане,все едно с магнит нещо ни теглеше един към друг.Взе да ми се обяснява и го порязах,че си обичам близнако-телето и няма да си разтуря семейството за глупости.Мина му,ама тъй че сега все едно не съществувам.Да видим като си дойде в Бг дали ще се обади...Имах близка приятелка ,една година живяхме заедно,изведнъж без видими причини скъса всички контакти с всичките си приятелки,даже с момичето,на което беше кума.На никой нищо не каза,скорпионска му работа...Още много много мога да кажа за тях,ама ще се превърне в един безкраен монолог...

# 93
  • Мнения: 54
Скорпинчетата са ми много сладки защото моята най-добра приятелка е Скорпион. Много принципна и вярна - и на себе си и околните .Много чувствителни но и прикрити

# 94
  • София
  • Мнения: 23 034
Аз съм риби, не мога да се съглася, че сме хлъзгави. Около мен има доста риби, които също не мога да определя като такива, но пък те всички са мъже.
 За чувствителността е вярно, понякога ми трябва много малко, за да се разплача, с времето повече успявам да се контролирам. Определям се като мечтател. Много мразя несправедливости и не мога да си мълча, когато нещо ме тормози отвътре ( май това не е типично за зодията). Интересно е, че рибите, които познавам или са много общителни или тихи и затворени, някак си няма средно положение. 😀 Най-големият ми недостатък е, че съм изключително нетърпелива.
 Овен- баба ми и дъщеря ми са овни. Айде детето е малко ( въпреки че от сега проявява характер), но баба ми е най-трудният човек за общуване в света. Изключително тежък характер. Непрекъснато налага нейното мнение и винаги тя е права. Кошмар просто.
 Телците са ми любимци, нямам какво лошо да кажа за тях. Най-близките ми приятелки са от тази зодия.
  Близнаците виждам, че са много оплювани, но нямам близки наблюдения и не мога да коментирам.
 И при раците и лъвовете нямам особени наблюдения.
 Майка ми е Дева също не е лесна, но осъзнавам, че на нея много негативно и е повлиял овена. Не е лош човек, но е много сприхава, непрекъснато търси повод да се скара с някой в семейството, иначе пред приятелите и супер усмихната и оптимистична, ама елате вкъщи да я видите. С една дума лицемерничи.
 Везни и скорпиони не познавам много също.
  Стрелци също не познавам много, но ми се наложи да работя с една ужас и половина. На пръв поглед много миличка, много дружелюбна, но всъщност се оказа дребнава,интригантка, няма собствено мнение, води се по-другите и също така е най-стиснатият човек, когото познавам.
  С жени козирози и водолеи съм имала малък досег. Кзирози и мъже и жени изобщо не искам да виждам, с водолеите имам и добри и лоши попадения. 😀

# 95
  • Мнения: 1 934
Аз съм рак. Най-близките ми същества от женски пол са козирог, везни, телец и рак.
Не се долюбвам с лъв, овен и близнаци!

# 96
  • София
  • Мнения: 6 431
Сетих се сега за две стрелкини, бивши колежки. И двете имаха по 345789638 най-добри приятелки. Целувки и прегръдки с всеки, без значение дали са хора, които познават от 3 дена, влизат в стаята и започват наред.
Едната не знам как го правеше, но знаеше в подробности житието и битието на хора, с които се засича уж за по минута-две, естествено после всички го знаехме. И другата и тя всичко знаеше, но го играеше загадъчна и уж случайно се изпускаше.
Аз като водолей познайте какъв фен съм на целувки и прегръдки със сульо и пульо, и на опитите за проучване на личния ми живот.
Не знам типично ли е за стрелците това, само тези ги имам като пример. Познавам няколко мъже иначе, но при тях положението не е така.

# 97
  • Мнения: 2 857
За характера на човек водещо значение имат преди всичко гените, възпитанието и семейната среда. Съдбата до голяма степен е такава, каквато всеки си я избере, разбира се, че е възможно понякога някои неща да се развият по друг начин, а не така както искаме, но това не смятам, че се определя от звездите и планетите.

Ето накратко как работи астрологията:
-Кажи 5 общочовешки качества
-Познаваш поне 2, защото това са просто общочовешки качества
-Въх баси якото, астрологията е истина.
Ако си карък и не уцелиш нищо:
-Асцикосмоса ти е изкривен и нещо си там с нещо си криво, звездата ти и тя не е наред
-Изброй още 5 общочовешки качества
-Познаваш поне 2, защото това са просто общочовешки качества
-Въх баси якото, астрологията е истина.

Аз съм зодия тюлен и затова съм толкова гениален.
Я да видя колко шамари ще отнеса Smiley

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 00:26 от Doppel T

# 98
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 682
За протокола - И аз съм Рак - щастлива съм и се гордея със себе си. Sunglasses

Овен - не харесвам - те все са центъра на вселената и на всичко и всички. Повечето, които познавам са със самочувствие, без никакво покритие... Отврат!

Телец - имам близка приятелка. Обичам я с всичките ѝ недостатъци. Другите неблизки неприятелки телци са ми неприятни.

Близнаци - обичам ги. Никога не ги вземам насериозно, и не им вярвам. Но ги обичам. Една близначка гравитира около мен... Голям кеч е с нея, яма пък си ми е мойта си близначка и това е..л

Рак - не познавам жена Рак, която да ме дразни или да ми е неприятна. Някак на сетивно ниво ги харесвам... Солидарност! Ко да прайш... Grinning

Лъв - ама хич не ги долюбвам. Като овните са ми. "Аз съм такава, каквато съм и нямам намерение да се съобразявам с нищо и никой" - еми не, сори. Далеч от мен!

Дева - моят кошмар. Майка ми е дева и се питам какво толкова съм извършила в изминалите си животи, че да ми се падне това чудо за майка. Лицемерна, подмолна, словесна логорея непрекъснато, несъобразителна, нахална, най-добрата във всичко.... И накрая все прецакана, наранена, все е жертва.. А пък колко е злопаметна.... Imp Мрънка, оплаква се... Цял живот слушам, че тя живота си дала за мене... и чувствам вина!
У Ж А С Т!!! Пу-пу - бягам далече...
Други деви, които познавам по-биват, ама винаги съм с едно наум...

Везна - имала съм общо 2 колежки, които съм допускала близо до себе си и са ме наранявали лошо. Щерката и тя е везна - то една драма е това дете.. Незнам как ще бъде. Само на 4 е.

Скорпион - тях ги привличам и ги обичам. Интересни са ми. И да жилят, се ядват.

Стрелкини - хипер-дупер-мега активни. Някой спомена целувките - дааа, целувките... Голяма любов са ми някои от мацките стрелкини. Още имам близки колежки, с които си ггукам понякога.

Козирог - само свеки ми е козичка. Ядва се. Приятна ми е. Има си трески, ама нали не ги дялкам аз- ок съм.

Водолей - само една познавам. Странна птица е, не е лоша. Умее да дава съвети без да очаква да ги изпълниш. Дава градивна критика. Става..

Риби - познавам няколко. Не са мой тип хора.. Нищо лошо, ама по настрана.

Пълен анализ, както се очаква Innocent
За себе си мога да кажа, че съм приемливо чувствителна, притежавам усложлив ум и съм късметлия. Лошичко повече има - за всички съм добра, търпелива, усмихната - ангелче, освен за близките, любимите, ценните и важните хора в живота ми. Направо незнам как ми търпят драмата и истериите у дома. Както споменах - късмет...
Иначе съм и грижовна и много силно обичам.
Не изневерявам. Не е моето нещо. Ако нещо не ми изнася във връзката, имам топки да си го кажа и да приключа.
Хммм - и съм многословна, както можете да отбележите, съвсем правдоподобно.

# 99
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Преди няколко години се сприятелих с една девойка Стрелец. По-малка от мен, но все пак пълнолетна. Старите й приятелки не ставали, ала-бала. Допадна ми, че е купонджийка, енергична, позитивно настроена. Менторствах я, помогнах й за някои неща, защото е имала гаден живот. Поскиторихме и покупонясвахме цяло лято, ааа-ууу.  И като превъртя играта - мрън-мрън, започна само да се оплаква, да ме товари, пост фактум разбрах, че ме е лъгала за доста неща. Започна дори да си позволява тя да ми дава акъли, при условие, че до вчера не е знаела на кой свят се намира. И истимаро я сиктирдосах. Продължава да сменя мъже, да сменя приятелки, да сменя концепции, да сменя желания. Никакъв ъпгрейд. А няколко човека й подадохме ръка към онзи момент. Кой емоционално, кой финансово.

В същото време едната ми най-добра приятелка е Стрелец. Сериозна, интелигентна и добра жена е. Но и при нея го има това - в настроение съм, не съм в настроение. Днес ми е приятелка, след 1 месец ми казва, че трябва да си намеря по-добри приятели като за мен. Но си я обичам вече 20 години и не се отказвам от нея...нито тя от мен Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 3 755
Дъщеря ми е родена на 23 март- съвсем в началото на овен. Петък се падна и до края на уикенда се събрахме 8 майки на новородени,  и момченца, и момиченца. 7 от тях постоянно споменаваха: леле, добре, че не избърза с няколко дена, щеше да е Риба,  ужас! Аз си мълчах в ъгъла. Нали съм риба, пък и дали знаят на какво точно се радват...бебе, дете, пубер(пази боже) овен не е баш за радост. 😀
Да са ми живи и здрави децата, и трите са рогати, тежка карма плащам. Обаче май телето най-инат ще излезе.

# 101
  • Мнения: 2 220
CvEtEmOe, така както си описала майка си Дева, казвам същото за майка ми -Водолей. Ама се подписвам под всяка дума, която си казала. С годините става все по-зле, станала е много злобна и завистлива, само мрънкане, натякване, намилане за едно и също. Никога не успяхме да смелим брашно двете, дори вече сме скарани жестоко и не си говорим от доста време. Не мога да говоря с тая жена нормално и това е. Живее си в някакъв нейн свят, където тя е най, най, а всички други са олигофрени.
Заради нея като чуя за Водолей и изтръпвам.

# 102
  • Мнения: 1 120
Леле боже отдъхнах си. Майка ми е риба и се подписвам под всяка дума, с която CvEtEmOe е описала нейната майка Дева, а след това и 20052018 нейната майка Водолей. Значи хора представяте ли си, че на майка ми и става лошо всеки път когато изглеждам добре, нещо съм се нагласила или вталила, не може да прикрие злобата си, не иска да ме среща докото не понапълнея пак. Непонятно ми е, защото всеки път когато видя децата си да изглеждат добре се изпълвам с радост.

 

Дева - моят кошмар. Майка ми е дева и се питам какво толкова съм извършила в изминалите си животи, че да ми се падне това чудо за майка. Лицемерна, подмолна, словесна логорея непрекъснато, несъобразителна, нахална, най-добрата във всичко.... И накрая все прецакана, наранена, все е жертва.. А пък колко е злопаметна.... Imp Мрънка, оплаква се... Цял живот слушам, че тя живота си дала за мене... и чувствам вина!
У Ж А С Т!!! Пу-пу - бягам далече...
Други деви, които познавам по-биват, ама винаги съм с едно наум...


Аз съм лъв, в момента най-близка ми е една рачка. Дано не си мисли като теб CvEtEmOe за лъвовете. Много е заблудена милата, но си я обичам. Смятам, че всеки има право да си живее живота който си е избрал, без да го съдят. Казала съм и какво ми е мнението по нейн въпрос смятам навреме(въобще не ме чу), но уважавам избора и, макар че не е моя и не повдигам темата. Тя е много по резервирана от мен в отношенията ни, подозрителна е, от което заключавам, че тя крие разни работи. Но с времето все пак се е поотпуснала.

Стрелкиня се сещам само една колежка, историята е подобна на колежката на Джулия. Когато се появи веше като от друга планета, после се опитваше да ми краде клиентите с информацията, която любезно и бях помагала. Абсолютно безкруполно създание, пишеше ми се приятелка.

# 103
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 682
Значи все пак, има и други майки-чудовища, което от една страна е добре. Не съм сама Innocent
Всъщност е много гадно да не се разбираш с майка си, без значение от зодията, и се моля на всяка висша сила, аз да не съм такъв камък на шията, за моите деца.. Пу-пу...
Ние още си говорим с Девището, ама все повече охладнява работата. Вече я изолирам и от семейството ми, защото страшни мизерии прави. Всеки път като ми дойде нагости - чупи нещо вкъщи, създава ми порблеми с половинката, рови ми по шкафовете, пренарежда ми бельото Imp То не се трае просто....
Ама какво да правиш - това е положението.
Sani..., може и още да се бои от теб приятелката ти. Може и наистина да е заблудена. Времето ще покаже. Обикновено резервираността дава време на резервирания да опознае, огледа от всички страни и т.н. човека насреща.
На мен са ми казвали, че изглеждам темерут и надменна. А съвсем не е така - макар да се самоопределям като социопат, съм общителна, приказлива, ставам за компания - отнема време да го покажа, обаче. Лоялна съм...

# 104
  • Мнения: 54
Хубаво че се регистрирах в сайта да видя аджеба о да осъзная че не само аз съм в подобно положение тъй като за малко да се депресирам.
И моята майка Водолейка е подобен нахал, вече описах Що за хора са в моите очи и как отвеатотелно и мен ми е създала чувство за вина и разбираш ли тя колко много е направила за мен. Ядосах се веднъж и й казах-Ами искала си ме родила си ме, с нищо не съм ти длъжна . Тя иска да управлява всичко в живота ми. Преди се поддавах, и като спре да ми говорих се чувствах зле и виновна за нещо което не осъзнавах а тя манипулаторката ми казвала че трябвало да и се извиня... абе явно сто синдрома е застаряващи майки а не до зодия щото като чета при мен е същото . Напоследък сме в конфликт За работата в живота ми която според нея била до време но без бъдеще и трябвало да спра да работя това ... казах и че ще правя това което ме прави щастлива а не това което тя смята че е правилно . Този път няма да и се дамм и не ме интересува като спре да говори колко дълго ще е ... поне като сле скарани не ме натоварва с обсесивно то си поведение

Общи условия

Активация на акаунт