Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 899
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 220
Абе от земните няма по-стабилни. Сори, момичета 😁

# 76
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Баща ми-лъв(лека му пръст) казваше ,че няма по-голяма проклетия от жена рак(първата му съпруга е била такава).За негов "късмет" и аз съм рак,но от трите деца у дома аз бях най-глезената(а уж средните били най-неглижирани)...

# 77
  • София
  • Мнения: 17 775
С годините схванах, че е изключително важно да поставяш своите чувства преди чувствата на другите. Малко ме е яд, че не го разбрах по-рано.
По- добре късно, отколкото никога Joy
Според мен е крайно норамално в един момент да ти светне, че ти трябва да се приоритизираш.
Раците са в крайности по принцип, тъй като се усещат по- късно как стоят нещата от живота. И това разбива илюзиите и действа с прекалено голяма сила. Така си го обяснявам.

# 78
  • Мнения: 1 200
Водна зодия ли е-не става.То и Скорпионите уж много силни характери, а все имат на главата по една риба, дето ги прави луди и ги манипулира както си иска, пък нека те да си мислят, че водят парада.

 Моята приятелка, скорпионеса, така си изпати от един идиот, не го знам коя зодия беше точно, за да го оплюя и на зодиакален приниц 😂😂 Знам, че имаше рожден ден през Февруари, ходила съм.
 Много страдание й причини. Ама и тя го наказа по нейн си начин.
Супер нагло човече, лъжеше, изискваше, изневеряваше, че и непоносимо ревнив беше. Всичката отврат, която може да притежава един мъж, той я имаше!
Първо ходеше с още едно момиче, успоредно с моята приятелка, а тя го чакаше уж да скъсат. Ама тя му се набута, докато той си беше във връзка с другата, типично за Скорпиона 😂😂 И се започна едно разкатаване, хем знаеше, че тя се е наместила, и пак седеше си у тях в нейната стая и ревеше горко, докато оня се мотае с другата. Че й я лъжеше, бил скъсал вече, ама никакъв го няма с нея. Такава мъка любовна до ден днешен не съм виждала, каквато скорипонеса изстрада тогава. Тя се разболя физически Persevere  Ходих, викам: - Дай да ходим да вилнеем, какво ми ревеш по цял ден тука!? Не мръдна...Оня скъса най-после с другата, скорпионеса събра смелост и му даде срок, той пък взе, че го спази...Почна се едногодишно ходене по мъките, забрани да излиза с приятелки (с мен особено Rage), ревности, изневери, скандали, даже се биеха от време на време.
 Венъж ми се обажда този никаквец: - Акаунте, моля те, ела да ми преведеш едни брошури на една корабна компания, че ще ходя на интервю, поне да ми кажеш какво точно изискват, какво предлагат бла бла...
Викам: - Ми добре. 😂😂
Отивам у тях да му преведа брошура...Акаунт е телкиня, няма схеми в главата си, дори почти нищо няма, и когато я извикат да превежда брошура, тя най- искрено вярва, че ще превежда брошура...Божа кравичка един вид.
Оня почна да ми налита с други цели, които не включваха превод от никакъв език! Много се ядосах, от божа кравичка на разярен бик! Избягах и право у скорпионеса! Обясних и така и така за преводите си с гаджето й. Тя най- добре ме познава и също много добре знае, че Акаунт наистина не е отишла там за да се натиска с нейния, а за да му помогне с превода. Просто той се изгуби нещо в преводите. Скорпионеса ме изслуша без нищо да казва, завъртя само заканително глава, помисли малко и след няколко дни го съсипа по супер гнусен начин, не без моята подкрепа. Но друг път за това.
Като се замисля, този изрод сигурно е бил някоя риба.

# 79
  • Мнения: 54
Водна зодия ли е-не става.То и Скорпионите уж много силни характери, а все имат на главата по една риба, дето ги прави луди и ги манипулира както си иска, пък нека те да си мислят, че водят парада.

 Моята приятелка, скорпионеса, така си изпати от един идиот, не го знам коя зодия беше точно, за да го оплюя и на зодиакален приниц 😂😂 Знам, че имаше рожден ден през Февруари, ходила съм.
 Много страдание й причини. Ама и тя го наказа по нейн си начин.
Супер нагло човече, лъжеше, изискваше, изневеряваше, че и непоносимо ревнив беше. Всичката отврат, която може да притежава един мъж, той я имаше!
Първо ходеше с още едно момиче, успоредно с моята приятелка, а тя го чакаше уж да скъсат. Ама тя му се набута, докато той си беше във връзка с другата, типично за Скорпиона 😂😂 И се започна едно разкатаване, хем знаеше, че тя се е наместила, и пак седеше си у тях в нейната стая и ревеше горко, докато оня се мотае с другата. Че й я лъжеше, бил скъсал вече, ама никакъв го няма с нея. Такава мъка любовна до ден днешен не съм виждала, каквато скорипонеса изстрада тогава. Тя се разболя физически Persevere  Ходих, викам: - Дай да ходим да вилнеем, какво ми ревеш по цял ден тука!? Не мръдна...Оня скъса най-после с другата, скорпионеса събра смелост и му даде срок, той пък взе, че го спази...Почна се едногодишно ходене по мъките, забрани да излиза с приятелки (с мен особено Rage), ревности, изневери, скандали, даже се биеха от време на време.
 Венъж ми се обажда този никаквец: - Акаунте, моля те, ела да ми преведеш едни брошури на една корабна компания, че ще ходя на интервю, поне да ми кажеш какво точно изискват, какво предлагат бла бла...
Викам: - Ми добре. 😂😂
Отивам у тях да му преведа брошура...Акаунт е телкиня, няма схеми в главата си, дори почти нищо няма, и когато я извикат да превежда брошура, тя най- искрено вярва, че ще превежда брошура...Божа кравичка един вид.
Оня почна да ми налита с други цели, които не включваха превод от никакъв език! Много се ядосах, от божа кравичка на разярен бик! Избягах и право у скорпионеса! Обясних и така и така за преводите си с гаджето й. Тя най- добре ме познава и също много добре знае, че Акаунт наистина не е отишла там за да се натиска с нейния, а за да му помогне с превода. Просто той се изгуби нещо в преводите. Скорпионеса ме изслуша без нищо да казва, завъртя само заканително глава, помисли малко и след няколко дни го съсипа по супер гнусен начин, не без моята подкрепа. Но друг път за това.
Като се замисля, този изрод сигурно е бил някоя риба.
моля те ако не тук , ще ми пишеш ко на лични какво е направила защото искам тоя Козирог да му съсипя нервите както той се гаври с мен в продължение ма мн време....

# 80
  • София
  • Мнения: 17 775
Извод: не се слагайте на обвързани мъже. Ако поддадат, логично, вероятността да са боклуци е голяма. И с вас няма да са небоклуци.

Набутала се е в чужда връзка. Не е тя жертвата в случая. Нищо, че реве. Ето това скорпионите го могат перфектно- хем да правят гадости, хем после да го играят жертва.

# 81
  • Мнения: 22 867
Девичките, ах, девичките........

Човешки детектор на лъжи.
Дразни ги глупостта.
Прощават, но не забравят.
Грижат се за другите.
Дават най-добрите съвети.

ДевИчката, само като те погледне, е в състояние да те разгадае напълно. С остър аналитичен ум и убедителен директен подход при изразяване с думи и може да придаде смисъл на всичко, дори и на вас и вашия живот. Старае се да е възможно най-добра във всичко, с което се заема, но кара и околните да покажат най-доброто от себе си. Девичките могат да видят най-доброто у вас, дори и когато вие не можете.
Е, таквъзи идеална личност няма как да я харесат Фсички!  Mr. Green Само широкоскроените и без комплекси! Simple Smile
С Везни и Раци нещо не се разбирам, поне с тези, дето ги познавам. Затова пък Рибките са ми любими, разкошни приятели и приятелки имам от тях.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Водна зодия ли е-не става.То и Скорпионите уж много силни характери, а все имат на главата по една риба, дето ги прави луди и ги манипулира както си иска, пък нека те да си мислят, че водят парада.

 Моята приятелка, скорпионеса, така си изпати от един идиот, не го знам коя зодия беше точно, за да го оплюя и на зодиакален приниц 😂😂 Знам, че имаше рожден ден през Февруари, ходила съм.
 Много страдание й причини. Ама и тя го наказа по нейн си начин.
Супер нагло човече, лъжеше, изискваше, изневеряваше, че и непоносимо ревнив беше. Всичката отврат, която може да притежава един мъж, той я имаше!
Първо ходеше с още едно момиче, успоредно с моята приятелка, а тя го чакаше уж да скъсат. Ама тя му се набута, докато той си беше във връзка с другата, типично за Скорпиона 😂😂 И се започна едно разкатаване, хем знаеше, че тя се е наместила, и пак седеше си у тях в нейната стая и ревеше горко, докато оня се мотае с другата. Че й я лъжеше, бил скъсал вече, ама никакъв го няма с нея. Такава мъка любовна до ден днешен не съм виждала, каквато скорипонеса изстрада тогава. Тя се разболя физически Persevere  Ходих, викам: - Дай да ходим да вилнеем, какво ми ревеш по цял ден тука!? Не мръдна...Оня скъса най-после с другата, скорпионеса събра смелост и му даде срок, той пък взе, че го спази...Почна се едногодишно ходене по мъките, забрани да излиза с приятелки (с мен особено Rage), ревности, изневери, скандали, даже се биеха от време на време.
 Венъж ми се обажда този никаквец: - Акаунте, моля те, ела да ми преведеш едни брошури на една корабна компания, че ще ходя на интервю, поне да ми кажеш какво точно изискват, какво предлагат бла бла...
Викам: - Ми добре. 😂😂
Отивам у тях да му преведа брошура...Акаунт е телкиня, няма схеми в главата си, дори почти нищо няма, и когато я извикат да превежда брошура, тя най- искрено вярва, че ще превежда брошура...Божа кравичка един вид.
Оня почна да ми налита с други цели, които не включваха превод от никакъв език! Много се ядосах, от божа кравичка на разярен бик! Избягах и право у скорпионеса! Обясних и така и така за преводите си с гаджето й. Тя най- добре ме познава и също много добре знае, че Акаунт наистина не е отишла там за да се натиска с нейния, а за да му помогне с превода. Просто той се изгуби нещо в преводите. Скорпионеса ме изслуша без нищо да казва, завъртя само заканително глава, помисли малко и след няколко дни го съсипа по супер гнусен начин, не без моята подкрепа. Но друг път за това.
Като се замисля, този изрод сигурно е бил някоя риба.
Много противен тоя. Браво на нея, че хубаво го е подредила!
Щом е роден февруари или е риби или водолей, но първото е по-вероятно.

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 13:59 от Nina_Z

# 83
  • Мнения: 3 727
То и риби и скорпиони са водни, така че си се заслужават. Иначе съм съгласна с Кечър, не е жертва приятелката ти.

# 84
  • Мнения: 1 200
Аз не съм си и мислила, че е, и всъщност се радвам, че не е.
 
Тя после се набута в друга връзка, докато беше във връзка, остатъци от връзка вече, с този, там беше с колега - скорпион, за който също не беше проблем, че и двамата са с други хора всъщност.
Пламна любовта, заедно са си до днес, с две деца, голямото на 18 стана, верни са си един на друг.
Не съм фен на т.нар. общовалидни сентенции, когато става дума за човешки взаимоотношения и не подкрепям тезата  - веднъж изневерил на някой си, ще го прави във всяка връзка. Не само не я подкрепям, а и в живота ми липсват доказателства на това твърдение. Дори знам хора, скъсаха се да си изневерява първите 2 години в брака си, после си казах КРАЙ, простиха и забравиха, над 15 години семеен живот карат. Всякакви ги има.

# 85
  • Мнения: 15 356
Девичките, ах, девичките........

Човешки детектор на лъжи.
Дразни ги глупостта.
Прощават, но не забравят.
Грижат се за другите.
Дават най-добрите съвети.

ДевИчката, само като те погледне, е в състояние да те разгадае напълно. С остър аналитичен ум и убедителен директен подход при изразяване с думи и може да придаде смисъл на всичко, дори и на вас и вашия живот. Старае се да е възможно най-добра във всичко, с което се заема, но кара и околните да покажат най-доброто от себе си. Девичките могат да видят най-доброто у вас, дори и когато вие не можете.
Е, таквъзи идеална личност няма как да я харесат Фсички!  Mr. Green Само широкоскроените и без комплекси! Simple Smile
Лабрекс,мнооого точно!Ей това мразя у себе си-прощавам и не забравям .От четири години сме женени и не се караме,ставало е три пъти и аз го помня с датите!Месец и ден и година!Много добре си ни описала,явно и ти си девичка.Както казва мъжът ми-Какво пие жената дева?Кръвта ви😆

# 86
  • София
  • Мнения: 17 775
Въпрос на гледна точка. На мен такива отношения са ми нечистоплътни, но от друга страна ми се промени виждането,че изневярата е най- голямата трагедия в една връзка. Shit happens.

# 87
  • Мнения: 1 200
....но от друга страна ми се промени виждането,че изневярата е най- голямата трагедия в една връзка. Shit happens.

Точно така! Дано повече хора да го разберат, тогава може и да не се стига вобще до изневери, ама едва ли. Хората, които се втренчват само в една точка, често пропускат всички останали важни детайли. И така...

# 88
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Девичките, ах, девичките........

Човешки детектор на лъжи.
Дразни ги глупостта.
Прощават, но не забравят.
Грижат се за другите.
Дават най-добрите съвети.

ДевИчката, само като те погледне, е в състояние да те разгадае напълно. С остър аналитичен ум и убедителен директен подход при изразяване с думи и може да придаде смисъл на всичко, дори и на вас и вашия живот. Старае се да е възможно най-добра във всичко, с което се заема, но кара и околните да покажат най-доброто от себе си. Девичките могат да видят най-доброто у вас, дори и когато вие не можете.
Е, таквъзи идеална личност няма как да я харесат Фсички!  Mr. Green Само широкоскроените и без комплекси! Simple Smile
Лабрекс,мнооого точно!Ей това мразя у себе си-прощавам и не забравям .От четири години сме женени и не се караме,ставало е три пъти и аз го помня с датите!Месец и ден и година!Много добре си ни описала,явно и ти си девичка.Както казва мъжът ми-Какво пие жената дева?Кръвта ви😆

Ахъм, девИчка съм, Bobchita, затуй изписах дитирамби за зодията! Grinning  То, ако ниЙ не сЪ поФалим......А за пиенето, както нищо не пия, май само това, дето мъжът ти го казва, явно пия!  Mr. Green Аз и с прошките съм малко зле, обикновено много търпя, ама, като мине човекът границата, дето не забравям, ами трудно прощавам, та и направо го изхвърлям от живота си. Те такваз проклетия! Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 1 504
С интерес научавам,че не сме толкова мразени...колкото си мислих(скорпион съм).
И още нещо: приятелка от детските ми години е зодия близнак,и изобщо не откривам в нея качествата,които вие изброявате присъщи за зодията.
Хубава тема момичета.

Общи условия

Активация на акаунт