ОСМИ клас преполови, зайците напериха уши

  • 28 110
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 3 268
Ех,  че хубаво. Варна както винаги е на опашката - заседание чак във вторник. Нямам против да ни оставят вкъщи до 09.02, че сме на състезание  и да не губи много Simple Smile
Болните дано го минат леко!

# 211
  • Варна
  • Мнения: 450
Мартея, твоята поне кима с да, да, добре. Моят директно казва - не! Важно е да винаги прав и винаги против моето мнение.   Бързо оздравяване на болните.

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Затворили са данните на децата ни в сайта на МОН и са сложили заглавие за кампания 2020. Мислех да го напиша в темата на набор 2006, ама вие ме уплашихте, че там е страшно, та се отказах.

Ей, как не ни го оставиха за спомен Grin Аз си надничах понякога ...

Jiema, твоите по-големите не могат ли да се грижат за малката? Наборът да напери ушите - ще го пребори този немски, сигурна съм Blue Heart

Осмокласникът и обкръжението са на върха на щастието - по телефона чух страшна еуфория. Щели всеки ден да излизат - сигурно в някой МОЛ на здравословен въздух Rage

# 213
  • Мнения: 4 207
И моята живна, като разбра. Добре, че я обявиха, че засега ще е изпуснала "само" 8 часа френски за 2 дни. Иначе не ми се мисли как щеше да наваксва.

Оформянето ще е служебно, май няма да успее за стипендия, защото при нас май е над 5.70, а щеше да се опитва да поправя някаква петица по ИУЧ, но само здраве да е.

# 214
  • София
  • Мнения: 11 790
И моята рязко се съживи от новината.Специално се обади да ми каже,да не би аз да съм пропуснала да разбера.

# 215
  • Мнения: 4 098
Браво, разумно решение. Да са ни здрави децата: болничките да оздравяват, здравите да се опазят! На мен ми е малко тегава тази ваканция, ама здраве! Има и нощни часове за концентрирана работа.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 17:51 от Шарлот

# 216
  • София
  • Мнения: 3 115
На мен ми идва тъкмо навреме тази грипна ваканция. Simple Smile
Само да видим как ще ги укротим да не се събират по моловете, че там се губи смисълът от ваканцията.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 708
Леле, Елии, ужас, дано откриете това наводняване откъде идва. Ужас направо - как ще съхне...

Да оздравяват всички болни дечица.
Моят синковец миналата седмица си беше два дни вкъщи, защото повръща, но много бързо мина (не помня писах ли). И тогава и сега побухва, джипката го чу, нищо не рече..

Утре мъжото ще ходи с още един татко и известен брой деца на ски, там ми се струва най-безопасно.
Ние с малкия сме с други планове.

Момичета, мъжете ви не гледат ли болни деца!? Я елате да дръннете по едно дезинфекциращо вино/бира, какво е това окапване!?

Ходихме семейно на Доза щастие, решихме, че може да отдадем нужното поне на един български филм.

# 218
  • Мнения: 1 853
И моята живна, като разбра. Добре, че я обявиха, че засега ще е изпуснала "само" 8 часа френски за 2 дни. Иначе не ми се мисли как щеше да наваксва.

Оформянето ще е служебно, май няма да успее за стипендия, защото при нас май е над 5.70, а щеше да се опитва да поправя някаква петица по ИУЧ, но само здраве да е.
Мартеа, може пък и да сменят критериите за втори срок, че от това, което четох има определена сума за стипендии и я раздават низходящо до 5,50, до където стигнат парите. И аз как го обясних само. Но ако има по-малко отличници, а сигурно ще е така може и да намалят изискванията. И при нас една петица е в повече, ако са старите критерии Satisfied
ЕлиТ, втресе ме като четох какво ви се случва. Да се оправяте и битово и здравословно.
Всички болни деца бързо да се оправят. Наборката беше много доволна от ваканцията. За протокола от техния клас не отсъства нито едно дете.

# 219
  • Мнения: 4 207
ЕлиТ, вашата работа е като моята миналата година десетина дни преди НВО. Докато в 1 през нощта свалях температурата на болното от пневмония малко дете, сама, с мъж в командировка, изби мръсния канал в банята. Тогава температурата на детето и заради нея факта, че съм будна по това време, ни спаси от наводнение, което обаче си се случи месец след това, докато бяхме на море и претърпяхме после основен ремонт на най-близката до банята стая.
Дано откриете къде е проблемът. Повръща ми се от подобни битовизми.

Сънчо, отпадна ни пътуването, защото моят мъж пак  е в командировка, та си мислех да дойда. Бях решила да викна майка ми, но сега с този вирус не искам, защото тя боледува няколко пъти от пневмония в последните две години и не искам да я излагам на евентуална зараза, че при нея все в усложнения отиват нещата. Та май и аз няма да дойда, освен ако нещо не се промени до утре нещо в условията на задачата.

# 220
  • София
  • Мнения: 1 214
Мен новината за грипната ме застигна чаак на другия край на света. Ние с мъжа ми сме на почивка и баба им ги гледа, но съвсем забравих да дам телефона й на учителката на малкия. Днес за малко да получа инфаркт като видях n-брой пропуснати повиквания и на моя, и на на мъжа ми телефона от класната, и от госпожата по занималня. Трябваха ми поне 5мин да се успокоя и да звънна обратно, толкова силно ми трепереха ръцете. Направо се разревах от облекчение като ми казаха, че просто не се чувствал добре и някой, ако може да го прибере.  Та така и ние сме в кюпа - с температура и сополи, но това е в пъти по-добре от ужасните картини, които нарисува съзнанието ми през 5те минути докато звънна на класната .
Наборката и тя била отпаднала днес, но решила да ходи на училище като за последен ден преди грипната. А и има силна мотивация да е здрава, тъй като утре ще ходи на купон, който чака отдавна.
Пожелавам бързо оздравяване на всички болни дечица и здрави нерви на майките им. При нас баба им ще го отнесе. Изпращам ви слънчеви и солени целувки от едно много прекрасно място.

# 221
  • Мнения: 4 098
А я подумала "с ума сошла"! Три пъти препрочетох последните 4 страници - никакво наводнение, никакъв канал, а вие единодушно обсъждате аварийна ситуация. И, за да се убедя в разумността си, разгледах последните постове на ЕлиТ. Писала жената в "Искам да кажа".

Ели, мухъл избива по-късно. При нас наводниха есента. Едва сега започна да излиза черна плесен. И няма да ремонтираме до пролетта, да се оттече, пропитото в плочата. Лошото е, че тази плесен е силно токсична.

Жени, радвай се на топлото и за нас. Тук вятърът е неприятен и създава илюзия за тежък студ.

# 222
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
Пиша май основно в тия две теми. Тук го сложих в скрит текст.
Дребният е вече ОК. Само кашля и има сополи. Не сме вкъщи, дори в Сф, до неделя.
Скрит текст:

Не е точно наводнение. От теч от комшиите изби влага по тавана и общата стена на кухнята и коридора. Открили са или поне мислят, че са, къде е течът. Оправен е вече. Мъжът ми е взел влагоуловител и е напръскал свалените шкафове с препарат против мухъл. За стените - не знам.
Мартея, помня за канала. Ужасно е.
Прочетохме за грипната. Дребният се чуди как точно и кога да даде бележника на класната. Ще и звъни да се разберат.
От прочетеното в темата оставам с впечатлението, че болните са много и все едно и също - висока Т, кашлица и саполи.

# 223
  • Мнения: 4 207

Прочетохме за грипната. Дребният се чуди как точно и кога да даде бележника на класната. Ще и звъни да се разберат.


ами не може ли след ваканцията? Да не би да има някакъв срок за подаване на извинителна бележка? Че и моята нали трябва да дава....

# 224
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
Не за бележката, а за бележника. Трябваше до понеделник-вторник да са го предали на класните. Уговориха вече ден и час пред училището Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт