Спирала за мигли - тема №19

  • 45 103
  • 761
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 424
Аз от 3-4 дни съм със златния Телескопик, поръчан от Емаг. Правя уточнение, че за първи път ползвам спиралата, така че не мога да кажа дали е с променена формула и т.н. Е, такова слепване няма никъде, имам точно четири мигли! Да, невероятно дълги и хубави, нооо 4!!!! Надявам се да се разработи малко и да стане по-хубава. Иначе е една от малкото /ама страшно малкото/ спирали, които не ми се размазват без праймър. Пак ще пиша Simple Smile

# 301
  • Мнения: X
Идвам с отзив за Hypnose Drama. Както и предполагах, ефектът върху проскубаните ми миглета не е нещо УАУ, но в сравнение с другите спирали, които ползвах последните месеци, определено се вижда разликата в резултата. Сега целта ми е да си оставя миглите да се възстановят доколкото е възможно, та да има на какво да нося и на какво да изпъква такава хубава спирала.
Освен че за известно време спирам издевателствата над миглите ми Smiley, мисля и да пробвам поне една опаковка серум. Кое бихте препоръчали - Revitalash или Bonilash?

# 302
  • София
  • Мнения: 1 500
Аз харесвам и ползвам Ревиталаш, при мен има голям ефект.

# 303
  • Мнения: 2 442
Аз от 3-4 дни съм със златния Телескопик, поръчан от Емаг. Правя уточнение, че за първи път ползвам спиралата, така че не мога да кажа дали е с променена формула и т.н. Е, такова слепване няма никъде, имам точно четири мигли! Да, невероятно дълги и хубави, нооо 4!!!! Надявам се да се разработи малко и да стане по-хубава. Иначе е една от малкото /ама страшно малкото/ спирали, които не ми се размазват без праймър. Пак ще пиша Simple Smile
Моята вчера пристигна.Два дни съм с нея за теста.Не ми слепва миглите,не се рони,не се размазва...Формулата определено е променена,по-скоро всички видове опаковки съдържат една и съща формула.Тази която вчера получих,по никакъв начин не се различава от сребристата от дрогерията.Тя и цената им е горе долу еднаква.
Спомням си,2008г за първи път я тествах,моите мигленца 2мм дълги, бяха станали като изкуствени,опираха ми във веждите и имаха страхотен(ненапластен) обем,а тази...нищо особено.

# 304
  • София
  • Мнения: 5 562
Със спиралата на Тарт съм сега и честно казано не съм очарована на тоя етап. Не съм й свикнала още. Пак си поръчах любимата ми Диорска Пъмп енд Волюм. Все експериментирам и после пак опирам до нея. Не съм пробвала спирала на Нарс. Коя хвалите?

# 305
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В търсене на нова спирала съм и се завръщам тук. За запис снимки с настоящата ми Kiko




# 306
  • София
  • Мнения: 143
Лимонадената Джо, хубави мигли имаш!
Аз в момента съм с Bourjois Volume Reveal

https://remedium.bg/product/130986/bourjois-volume-reveal-spiral … -ultra-black.html

По принцип не харесвам силиконови четки, но тази спирала много ми харесва. Разделя, удължава, дори дава обем Simple Smile

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Време е да дам малко ъпдейт за спиралата на Fenty Beauty Full Frontal. Доволна съм от спиралата. Ползвам я вече близо две седмици и мога спокойно да кажа, че е мой любимец. Тъй като имам доста чувствителни очи, бях леко скептична, но очакванията ми се оправдаха. През първите два-три дни спирала леко се размазваше, но след това вече нямаше проблем. Не слепва миглите и е точно това, което търся. Моите мигли са доста прави и руси и затова търся нещо, което поне малко да ги извие и подчертае. Слагам и снимка, за да направите сравнение. Flowers Hibiscus

# 308
  • Мнения: 1 424
Dess, ОМГ какви очи имаш!!!! Прекрасни са! Харесва ми как ти стои спиралата, тя е и в моя списък с бъдещи спирали /като гледам ще ми бъдат реално нужни поне след 2 години Smile

# 309
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Като морското дъно на Малдивите...
Скрит текст:

Спиралата не ми харесва особено обаче.

Телескопика още не съм я разносила, ходих известно време без рим. Но ми се струва суха и адски слепваща, както някой по-назад написа. Имам само някакви първоначални снимки.

# 310
  • Мнения: 1 424
OnDine, аз писах,че е слепваща... при мен не е суха, ноооо е една от най-слепващите спирали, които съм имала Cry
Как ги правите тези прекрасни снимки? Аз всеки път, като се опитам да си снимам очите/миглите ми стават супер размазани и нефокусирани снимки, а телефонът ми е доста нов и добър /уж/ :thinkig:

# 311
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Невероятни! Невероятни очи, Desspld!

OnDine_ - докладвам, че Клиникът си се разработи и е чудесна спирала!

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 141
OnDine, аз писах,че е слепваща... при мен не е суха, ноооо е една от най-слепващите спирали, които съм имала Cry
Как ги правите тези прекрасни снимки? Аз всеки път, като се опитам да си снимам очите/миглите ми стават супер размазани и нефокусирани снимки, а телефонът ми е доста нов и добър /уж/ :thinkig:

Пацолина, ако имаш режим "Супер макро" би ти се получило прекрасно. Другият трик е да се снимаш от по-далечко и след това да я редактираш и да изрежеш, която част ти трябва. Вече снимките са с голяма разделителна способност и няма да се загуби качеството. Kissing Face

# 313
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Слушай кака си Grin

Качвам първите снимки с уточнението, че една спирала първите два пъти нищо не може. Ще я разнося и пак ще снимам. Макар че в случая на слепване и сухота да не виждам някакво позитивно разработване. Освен разреждане с нещо, което за мен само разваля формулата и качеството на спиралата. Общо взето - язък за голямото вълнение, но поне си изпълних желанието.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 17:44 от OnDiNe_

# 314
  • Мнения: 10 256
Тази телескопика ли е, че се загубих кой коя коментира?

Общи условия

Активация на акаунт