Спирала за мигли - тема №19

  • 45 129
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 429
За долните най-добре някоя водоустойчива, особено в тези жеги. Оствен това водоустойчивите моделират миглите във форма, в която искаш и ги задържат така. Аз моите долни ги дърпам леко настрани.

Да, точно така - долните - леко настрани, за да стоят добре и естествено. Hands Thumbsup

# 751
  • Мнения: 2 768
Ако човек няма хубави мигли, ни Шанел, ни Манел ще му помогне.
Пробвах на ЕЛ.... няма да повторя, докато на буржоа 2в1 жълтата опаковка е идеална за мен
SmileySmileySatisfied ..... явно зависи много от миглите и търсения ефект.
Аз пък тъкмо спирала на ЕЛ влязох да похваля, тази: https://www.esteelauder.co.uk/media/export/cms/products/558x768/el_sku_RJMH01_558x768_0.jpg

Едно мини 3,5 мл ми се мотаеше от доста време и го отворих. Много съм доволна Smiley Отдавна не бях попадала на толкова хубава четка. Доста подходяща за сравнително дълги, но тънки мигли или поне за моите. Не слепва и докарва доста прилична ежедневна визия.
Едновременно с нея отворих и 4Д на Clarins във водоустойчивия вариант. Тя не ми хареса. Твърде много обем, напластява много лесно и слепва.
Ползвах Ревиталаш известно време, след като си бях накъсала и проскубала миглите с Хипноуз драмата на Ланком. В резултат - оправих накъснавето и неравномерната дължина, но станаха още по-дълги, но все така фини и някак "рошави", та изборът на спирали съвсем ме затормозява.

# 752
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да всичко е въпрос на мигли.
Бях взела показаната на Есте  заради похвали в темата , не се разбеахме.
От вчера разучавам техниките за поставяне на тази

Изгледах няколко клипчета,  но май само с гледане няма да стане.
Утре ще кажа какво се е получило и как се държи.

Влизам , както обещах.
Реших да пробвам без основа
Явно само с клипчета няма да стане, трябват си здрави тренировки.
Иначе става мазало.
Ще се опитам да усвоя техниката, но е голяма играчка.
Търпението ми не  стигна  дори и за едното око.
Накрая довърших с тази спирала, която учудващо за черката си разделя и извива добре.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 09:15 от sl

# 753
  • Мнения: 6 176
Да похваля спиралата на Буржоа https://shop.lillydrogerie.bg/bourjois-big-lashes-spirala-oh-oui-1br
Страхотен обем,прави миглите дълги ,извити и черни Grinning

# 754
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Днес съм с основата на Живанши и никому неизвестната спирала,
която  постнах по нагоре.

Ефекта е по добър от колкото Нарс, Тарт, Ит, Елизабет Арден...
Естествено далече е и  от този на снимката
Срува си поне да се пробва.

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 10:33 от sl

# 755
  • Мнения: X
sl, моля опиши ефекта- разресва и удължава ли? Четката изглежда обещаващо.

# 756
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Разресва и удължава без да слепва.Утре ако имам време ще снимам.

# 757
  • София
  • Мнения: 1 500
Напоследък много харесвам и ползвам спиралата за обем на YSL The shock, дори я поднових, което рядко се случва.
При мен дава много обем, без да слепва, миглите стоят извити до края и я свалям с мицеларна вода на Биодерма.
Да се има впредвид, че харесвам много и Ле Волюм на Шанел, така че тези, които не търсят обем може би няма да им хареса.
Купих и новата спирала на Нуда с двойната четка. Още не мога да кажа категорично, но от няколко ползвания не съм очарована. Не е лоша спиралата, но очаквах повече, може би най-големият й недостатък е че слепва миглите, което аз не харесвам. Иначе дава обем и извива, но такъв резултат получавам и от много други спирали.

# 758
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря, чаках този отзив за Huda.
Една грижа по малко.

# 759
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
И аз взех едно НАРС mini вчера, Climax.

Ревютата на Сефора са хмммм, полутрагични, но на сайта на Нордстром и Улта полуприлични. Ще я видим таз работа! Страшно детайлни инсртукции каk да си я слагаш са дали като гледам Grinning

What it is: A whipped, creamy mascara with bold volume that delivers intense black pigments to your lashes.

What it does: This buildable-volume mascara features a full-bodied brush designed with ribbed bristles that capture and coat each lash for an instant, intense effect, smoothly wrapping blackened pigments from root to tip for rich color and bold dimension. A Lash Moisture Complex allows for a creamy formula that lifts and builds without clumping, and your lashes are left feeling soft and lifted, never heavy or stiff.

How to use: For dramatic volume, start by coating the top and bottom of the upper lashes, using the brush to wiggle through. Next, concentrate the application on the root and outer lashes. For extra lift, use the wand to and lift lashes for five seconds. For further impact, use the tapered edge to coat your bottom lashes.

# 760
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз я харесвах, но след домашния арест миглите ми се бъгнаха и не се разбират с никой .

# 761
  • Мнения: 15 313
Някой трябва да пусне нова тема. Wink

Понеже гледам, че няма желаещи за момента, я пуснах аз.
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1243740

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 12:28 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт