Спирала за мигли - тема №19

  • 45 172
  • 761
  •   1
Отговори
# 330
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Наскоро приключих ESTEE LAUDER PURE COLOR ENVY LASH MULTI EFFECTS MASCARA с хибридна четка и смело мога да кажа, че се нареди сред любимите ми спирали. Не изсъхва бързо, наситена е, не се размазва, но се сваля лесно с мицеларна вода, прави миглите драматични. Бих я купила отново Simple Smile

Пру мен беше пълна катастрофа.
Специално си я взвх след мнения в темата.

# 331
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Девойки, някоя може ли да сравни тази спирала
https://images.app.goo.gl/B8sRWLy3f6G4w4DA7
с тази
https://images.app.goo.gl/wYGx6hztERQbGaNC7
Първата е всеобща любимка. Влязох в Лили и видях втората на 10 лв. Тъкмо се зарадвах и се засилих да я купя, но си погледнах снимката от форума и видях, че са различни спирали. Ще се радвам да дадете отзиви за втората.
Аз ползвам тази спирала от години, но като съм си я купувала в България не съм обръщала внимание какво точно пише на гилзата. Гледам само да не е водоустойчивият вариант и толкоз.

# 332
  • Мнения: 5 832
Девойки, някоя може ли да сравни тази спирала
https://images.app.goo.gl/B8sRWLy3f6G4w4DA7
с тази
https://images.app.goo.gl/wYGx6hztERQbGaNC7
Първата е всеобща любимка. Влязох в Лили и видях втората на 10 лв. Тъкмо се зарадвах и се засилих да я купя, но си погледнах снимката от форума и видях, че са различни спирали. Ще се радвам да дадете отзиви за втората.
Аз ползвам тази спирала от години, но като съм си я купувала в България не съм обръщала внимание какво точно пише на гилзата. Гледам само да не е водоустойчивият вариант и толкоз.
Дали са различни спирали, или е една и съща? С коя си в момента?

# 333
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
С Full fan effect съм, но защото сега я взимам от тук. Според мен става дума за една и съща спирала, пуснах в гуугъл да видя разликите, но ми излиза все тази. Взимай спокойно. 👌

# 334
  • Мнения: X
Наскоро приключих ESTEE LAUDER PURE COLOR ENVY LASH MULTI EFFECTS MASCARA с хибридна четка и смело мога да кажа, че се нареди сред любимите ми спирали. Не изсъхва бързо, наситена е, не се размазва, но се сваля лесно с мицеларна вода, прави миглите драматични. Бих я купила отново Simple Smile

Пру мен беше пълна катастрофа.
Специално си я взвх след мнения в темата.
+ 1, на мен стои ужасно, наистина ужасно.

# 335
  • Мнения: 2 777
Моята все още чака да и дойде реда. Не съм я купувала, подарък беше.
Никой не ми отговори на питането, но мисля да оставя останалите да чакат и още утре да изпробвам спиралата на Revitalash.

# 336
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не останах доволна нито от праймъра(единствения син праймър на който съм попадала) нито от спиралата.(ако не греша бяха два вида).
За разлика от серума не ми допаднаха.
Предполагам, че вече са с нови форимули, защотото моя опит с тях  е поне от преди 8 или 9 години

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:06 от sl

# 337
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 475
Розовите спирали са еднакви, от време на време сменят името. Има матови и гланцирани опаковки, но вътре са същите.

Envy Lash при мен беше много добре, подобна на Infinite и Knockout пак на EL, като фаворит ми остава Infinite. Не я купувам само защото люти.

# 338
  • Мнения: 2 777
Не останах доволна нито от праймъра(единствения син праймър на който съм попадала) нито от спиралата.(ако не греша бяха два вида).
За разлика от серума не ми допаднаха.
Предполагам, че вече са с нови форимули, зашотото моя опит с тях  е поне от преди 8 или 9 години
Това, което взех е спирала за обем и синя основа в една опаковка. Серумът слагам от 2 дни. Ще видим как е след месец.
Най-щадящата за миглите спирала, която съм ползвала, е 4д на Сисли. Иначе не ми стоеше много добре и се ронеше на фин прах, но пък миглите ми след нея бяха здрави и равномерни. За 2-3 месеца, откакто я изхвърлих, ги направих на нищо. Никога не са ми били толкова къси и редки.

# 339
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Харесвах серума преди да го реформулират.Новият вариант не ми допадна, но на много дами им харесва.
Индивидуално е.

# 340
  • Мнения: 2 777
Предвид това, че досега не съм ги подхранвала с нищо и пак си бяха сравнително гъсти и дълги, очаквам серума да има ефект. Дали е така, ще докладвам след няколко седмици. Засега мога да кажа, че след 3 нанасяния нямам подпухване или други нежелани реакции.

# 341
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ползвала съм го години наред и не съм имала негативни ефекти.Открих го преди повече от десет години и бях във възторг от действието му.
След здравословен проблем бях останала на места брз мигли.Стоеше отвратително.3 години хлепах всичко, което имаше по онова време(2005) на пазара.
Успеха беше променлив и непостоянен докато  е попаднах на Ревиралаш.(2008).Тогава имаше сравнително  малко инфо за него.Дори помня, че след като бях споделила във форума , някои девойки, разпалено казваха че си измислям, защото нямало логика миглите да растат над генетично заложеното.Други пък твърдяха, че е супер опасен
и  от него се ослепява или ириса се обрзцветява(за съжаление , има дами, които си избиват комплексите, като се изживавят като гурута и държат да имат"компетентно"  мнение дори и по казуси от които нямат и понятие).Нищо подобно не се случи.Единствения ефект дълги и красиви мигли.
Спрях да го ползвам защото новия вариант  за мен не беше толкова ефективен, колкото стария.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 22:26 от sl

# 342
  • Мнения: X
Пробвай Нанолаш, чуден е.

# 343
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
NiaV Heart
ще поправя пропуска.

# 344
  • София
  • Мнения: 1 500
Аз съм от доволните от Ревиталаш. Ползвам го от няколко години с малки прекъсвания. Нанолаш не съм пробвала и ще се поправя като привърша наличните серуми. Моите мигли природно са къси и редки и с ползването на серум са значително по-дълги.
От две седмици тествам спиралата и основата на Тарт, както и спиралата и основата на Марк Джейкъбс.
И двата варианта ми харесват, като за през деня предпочитам Тарт, а за вечерно излизане Марк Джейкъбс, тъй като дава повече обем и стои една идея по-тежка.
Спиралата на Нарс я ползвах само веднъж и не бях впечатлена, но ще я пробвам с основата на Тарк и на Марк Джейкъбс и тогава ще мога да кажа мнение.

Общи условия

Активация на акаунт