Спирала за мигли - тема №19

  • 45 297
  • 761
  •   1
Отговори
# 375
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така е май, по едно време бях решила да съм био-еко и ползвах вегански почистващи продукти, някакъв тотален ад бяха.

# 376
  • Мнения: 1 376
Ако е по-упорита спиралата просто минавам миглите с клечка за уши напоена в мицеларна вода, после с измиващ гел. Но аз водоустойчиви не купувам.

# 377
  • Мнения: 746
Привет, група! От три седмици изпробвам нова спирала и съм влюбена в нея! Официално, това в най-добрата синя спирала, която съм ползвала. Разресва прекрасно, удължава и извива миглите, дава разкошен нюанс на окото и не се рони. А и се сваля лесно, без търкане. Това е тя! ❤️

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 07:55 от bubanka

# 378
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И аз с нова любов,( нов фаворит, да видим за колко време)
Отидох за Бай Тери и си тръгнах с това.Умрях от яд, че лилавата е изчерпана.
Праймър

Спирала

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 279
Здравейте!Днес в ДМ забелязах някакъв стимулант за мигли на Евелин.Та да питам някой ако го знае и го е ползвал,да сподели дали и има ефект както другите ,за които се коментира.Иначе цената му е 26,90лв. Simple Smile
ето така изглежда:

# 380
  • Мнения: 412
Здравейте!Днес в ДМ забелязах някакъв стимулант за мигли на Евелин.Та да питам някой ако го знае и го е ползвал,да сподели дали и има ефект както другите ,за които се коментира.Иначе цената му е 26,90лв. Simple Smile
ето така изглежда:

Аз го ползвам от около месец и половина с пропуски във времето. Има ефект, но не  уао. Предполагам че трябва време.

# 381
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Днес ми се обадиха, че са заредили лилавата.
То бе любов, то беше чудо.
Пеппеуди в стомаха и сега "пърхам" с лилави мигли

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 22:55 от sl

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 279
Здравейте!Днес в ДМ забелязах някакъв стимулант за мигли на Евелин.Та да питам някой ако го знае и го е ползвал,да сподели дали и има ефект както другите ,за които се коментира.Иначе цената му е 26,90лв. Simple Smile
ето така изглежда:

Аз го ползвам от около месец и половина с пропуски във времето. Има ефект, но не  уао. Предполагам че трябва време.
Ами да,може би иска повечко време.Може и аз да го пробвам!А е и по достъпно от другите подобни на пазара.Благодаря за отговора! Flowers Hibiscus

# 383
  • Мнения: 746
Днес ми се обасиха, че са заредили лилавата.
То бе любов, то беше чудо.
Пвпвеуди в стомаха и сега "пърхам" с лилави мигли

Цветните спирали са много любим детайл в грима, заплюла съм си една доста ярко зелена, предполагам ще стои добре

# 384
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Преди да ме "светнат", че моя цвят о цветните спирали е лилаво използвах сини от небесно през тюркоазено до синьо черно.
Но лилавите са ми слабост.За съжаление повечвто са по скоро.патладжан, а аз съм по индигово лилавите
Откраднати от ревюта за новата ми любов



Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 10:20 от sl

# 385
  • Мнения: 746
Наистина стои чудесно на очите, а цветът на спиралата е разкошен, наситен.

# 386
  • Мнения: 2 448
Sl според мен,индигово-лилавото ще убива цвета на очите ти.До колкото си спомням,ти си с прекрасни сини очи.Червеникаво/пурпурно-лилавото ще подчертава синьото на очите ти.
Няма  да ви впечатля с марка,но за тези,които ползват по-бюджетни марки,искам да ви похваля една спирала на Мейбълин, "FALSIES LASH LIFT".Днес я пробвах и при мен се държи учудващо прилично,обикновено избягвам тази марка.При мен ефекта е изкуствени мигли,изглеждат доста гъсти.Да, не ги удължава до веждите,може би 2 пъти,но ги разделя перфектно,не се рони,не се размазва и миглите са меки,не колосани.Свалянето е хипер лесно.Аз съм мега доволна.Бях се засилила към Ланком,но минах метър и резултатът е не по-малко добър.

# 387
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
VanessaDE
Благодаря Heart
Де да бяха сини очите ми....
Някаква безцветно прозрачна мутация са.
Съчетани с бледа кожа много тъмни вежди.Бтюнетка с тъмно индигови отенъци съм
С червени отенъци по очите съм като току що преял вампир Simple Smile
Не държа на марки.Ползвам всякакви стига да намеря моя нюанс.
Специално за моето лилаво в момента ползвах  МАC(не стм във възторг от спиралите им) и Шисейдо.
Лятото бях с Радиант, която купих от Пловдив.
Дори и на Кико имам разни лилави лимитки, макар, че спиралите им откъм качество са пълна  трагедия.
И една супермаркетска лилава имам.
Обзаведох се с показаните, защото бях тръгнала за спиралата серум на Бай Тери.Оказа се , че имат , но друг вид, която не е две в едно(спирала +грижа за мигли)
Тогава видях лилавия тестер...
Сложиха ми, макар и не с оригиналната четка.Имат четчици за еднократна употреба .
После потърсих инфо за конкретната спирала защото на консултантки не се доверявам.Оказа се че също е спирала +грижа.Дори препоръчват  да се слага праймър преди лягане като нощна грижа за миглите.Това беше основната причина да взема прамйъра и черната спирала..
Ди момента съм доволна от прамъра на Тарт, за който също пише , че е и грижа за миглите и дори съм се запасила с втора опаковка Simple Smile.Луд умора няма.

А лилавата.... заради цвета.
Понеже след определена възраст, която вече съм преминала черната спирала на долните мигли добавя годинки във визията, за там  използвам лилава.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 23:25 от sl

# 388
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Скрит текст:
Лично при мен малко да разтъркам при свалянето на спиралата и на другия ден кожата във външните ъгли на очите е червена и болезнена. Само в тази зона и то без да натискам.
И сега малко може би тъп въпрос. Когато сваляте вечер грима с измивни средства, не си ли мокрите и косите? Аз като си мия лицето с пяна, или гел, задължително косата на бакенбардите и челото е мокра и това ме побърква. После вадя сешоари, за да я изсуша, иначе ще се изкриви и ще заприлича на нещо ужасно. Купила съм си сигурно 4 различни ленти, уж да не я мокря, но не, просто се правя на мокра кокошка. Когато си мия лицето само с вода го нямам този проблем, но трябва ли да отмивам нещо, става мазало. Затова и маски с отмиване правя само преди да вляза да си мия косата, особено пък глинените.

Все едно гледам себе си хаха.
Задължително се мокря, откачам направо, но вече съм се примирила.
И аз съм си купила дебели ленти и ги слагам максимално близо до челото, та от време на време имам късмет и успявам да се размина със сухи коси.
Другият момент е смачканата коса после...😄

Триенето на миглите гледам да е максимално малко, защото ми сълзят после външните ъгли, зачервени са и чувствителни, а там кожата е тъничка, тъничка. Simple Smile)

В Англия търсих бордото на Лореал, обаче имаха само черната. Видях и хвалените телескопици, но вече бях с 2-3 спирали купени и реших да се въздържа.

На Живонши лилавата е бижу, ще я потърся, на нея не мога да й устоя. 😁

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
И аз я искам лилавата на Живанши, така че ако се появи някъде из сайтовете, 🎶🎵🔊🙂.

Общи условия

Активация на акаунт