Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 714
  • 765
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 250
Ние имаме същия проблем. Вече трети опит ембрионите се развиват добре до 3 ден и след това де генерират. Сега последния път направих е това с митохо дриите и една от яйцекл.   не се оплоди. С тежък мъжки фактор сме и аз съм на 40, но ембриолози те казват че за възрастта добре изглеждат яйц., а за спермограмата има от къде да си набавят. Незнаем какъв е точно проблема и накъде да се насочи. И ние трябва да пробваме тези варианти, за сега сме на този  с митохондриите. Да видим как ще се развият нещата. Мъчно ми е незнам как ще се оправяме. Ако някой има опит или преживяно, моля споделете и ни окуражете.

# 286
  • Мнения: 21
Просто не мога да разбера как е възможно да чакаме пред манипулационната,колкото и пред кабинета на др. Стаменов?!Това не е нормално.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 084
Ехо, привет.

Включвам се по една тема, която обсъждахме преди няколко страници - вирусологията.
Искам да кажа, че програмата, за която спомена Buhhchi - КАБКИС - вече не съществува. Била е финансирана от ЕС и е приключила през 2015та год.

Вече изследването е платено, но все пак на доста добра цена - хепатитите, сифилис и ХИВ за 27 лв.
Утре ММ ще ходи, а другата седмица и аз.
Спестяват се почти 50 лв. на човек... Е защо да не си ги спестим, щом може. Все пак не ги берем по дърветата.

Адресът е бул. 'Дондуков' 67,
тел. 02/943-46-77.
Жената е мнооого отзивчива, записвате си час по тел. и така.

Реших да споделя, може това инфо да е полезно за някого.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 23:01 от rave

# 288
  • София
  • Мнения: 3 412
И по евтино има 24лв+пробовземането=25,50лв в Мед диа на Солунска 36, до обяд са излезнали резултатите.

# 289
  • Мнения: 6 027
И моите ембриони до 3ти ден са супер и после забавят. От 5 броя само 1 стигна до бластоцист. Направихме му ПИД и беше силно увреден. Идея нямам каква е причината. Започнахме да ги замразяваме на 3ти ден, иначе никога няма да направя трансфер. Все ме гложди мисълта дали може ембрион чакан до 5ти и ден и загинал да е имал шанс ако беше върнат на 3ти ден.

# 290
  • Мнения: 38
През 2019г. пускахме два пъти тези изследвания в РЗИ. Последният път беше през ноември и нито веднъж не сме плащали. Там съм засичала и бременни жени, които пускат вирусология.




Ехо, привет.

Включвам се по една тема, която обсъждахме преди няколко страници - вирусологията.
Искам да кажа, че програмата, за която спомена Buhhchi - КАБКИС - вече не съществува. Била е финансирана от ЕС и е приключила през 2015та год.

Вече изследването е платено, но все пак на доста добра цена - хепатитите, сифилис и ХИВ за 27 лв.
Утре ММ ще ходи, а другата седмица и аз.
Спестяват се почти 50 лв. на човек... Е защо да не си ги спестим, щом може. Все пак не ги берем по дърветата.

Адресът е бул. 'Дондуков' 67,
тел. 02/943-46-77.
Жената е мнооого отзивчива, записвате си час по тел. и така.

Реших да споделя, може това инфо да е полезно за някого.

# 291
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте,  дали някой е правил PRP на тънка лигавица, имало ли е ефект?

# 292
  • София
  • Мнения: 80
На какъв етап от цикъла си в момента?
Не е задължително да изпуснете март месец. Имаш назначен антибиотик и противовирусно от първия ден на Ц, след това преди трансфер вливка, ортомола е най-малкото на което може да разчиташ, те са витамини, а другите неща са ти по-важни за НК клетките.
Действай си с назначеното лечение и успех!
13 ден от цикъла съм. Идва ми на 34-35 ден. Докторът предложи на 20 ден да се видим да решим за дълъг протокол евентуално..

# 293
  • София
  • Мнения: 2 084
Buhhchi, ами не знам. Така ми обясни жената.
Както и да е, здраве да е.
Днес ММ ходи и всичко му е отрицателно.

След седмица ще дава материал за PCR на вътреклетъчни. Има ли някоя от вас, при чийто мъж е излязло нещо на това изследване и след излекуването му, са успяли ?
Доки иска да го пуснем.
На всяка СГ излизат много левкоцити и май само това не сме направили.

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 19:02 от rave

# 294
  • Мнения: 38
Браво, вирусологиите да са отрицателни.
После теста за бременност да е положителен! 🤗


 
Buhhchi, ами не знам. Така ми обясни жената.
Както и да е, здраве да е.
Днес ММ ходи и всичко му е отрицателно.

# 295
  • Мнения: 178
Здравейте, знае ли някой колко време отнема изготвянето на етапна епикриза за Фонда?

# 296
  • София
  • Мнения: 2 084
Здравейте, знае ли някой колко време отнема изготвянето на етапна епикриза за Фонда?


При нас беше 3 дни.

# 297
  • Мнения: 178
Здравейте, знае ли някой колко време отнема изготвянето на етапна епикриза за Фонда?


При нас беше 3 дни.
А кога беше това,скоро ли?

# 298
  • София
  • Мнения: 23 162
3 дни ???
Какво толкова и изготвят.
Преди време я попълваха за пет минути.

# 299
  • София
  • Мнения: 2 084
Здравейте, знае ли някой колко време отнема изготвянето на етапна епикриза за Фонда?


При нас беше 3 дни.
А кога беше това,скоро ли?

Да, този месец.

Общи условия

Активация на акаунт