Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 733
  • 765
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 016
Момичета, какво мислите за поставянето на Зарзио след трансфер? Отказвали ли сте да го слагате и калво се случва ако откажете - дават ли някакъв вид заместител?!
Аз съм го отказвала-трансфера беше неуспешен ,но не мисля че е от това,защото преди това имам пак 2 неуспешни с него-не изписаха друг заместител.
Бубастет-съжелявам направо звучи потресаващо...къде си сега?

# 361
  • Мнения: X
Не знам какво да кажа за Зарзиото. Аз го редувах с прегнил и сякаш не се чувствах особено добре от него. Имплантация може и да е имало, а може и да е нямало. Тестът не беше съвсем отрицателен, но е твърде вероятно да е било така заради Прегнила.

# 362
  • Мнения: 3 016
Не знам какво да кажа за Зарзиото. Аз го редувах с прегнил и сякаш не се чувствах особено добре от него. Имплантация може и да е имало, а може и да е нямало. Тестът не беше съвсем отрицателен, но е твърде вероятно да е било така заради Прегнила.
При последния ми разговор -над 15 се счита ,че не е от прегнила.А за зарзиото го отказах защото после не можах да си позная кр.картина направо беше потресаваща.Но и за 3 трансфера аз поне не видях разлика със и без него и реших да си го спестя.

# 363
  • Мнения: 1 726
Момичета, какво мислите за поставянето на Зарзио след трансфер? Отказвали ли сте да го слагате и калво се случва ако откажете - дават ли някакъв вид заместител?!
Бубастет-съжелявам направо звучи потресаващо...къде си сега?
Reninel, в малка провинциална клиника, но се чувствам добре. Преди "Надежда" обиколих и други две големи софийски клиники от топ 10 на репро-клиниките. Поне, докато правя опити със собствени Я, които така или иначе са към своя край (имам няколко замразени Е), бих желала да съм спокойна и да не се натоварвам с излишни негативни емоции...

# 364
  • Мнения: 19 687
А какво все пак си чула от Стаменов? И как си видяла чат с манипулационната?

# 365
  • Мнения: 217
И аз бих искала да разбера малко повече подробности.Blush

# 366
  • Мнения: 1 726
А какво все пак си чула от Стаменов? И как си видяла чат с манипулационната?
Епитети, които не желая да споделям и, които засягат и обиждат само и лично мен.
Момичета, моля не търсете пикантерии, не сме в клюкарник. Тук не съм да  очерням един добър, международно признат репро-специалист и научен работник. Далеч съм от тази мисъл. Просто явно не сме му били симпатични и нещо го е подразнило у нас.
Манипулационната има достъп до електронните досиета на всички нас, тези електронни досиета включват и вътрешен чат,за да може вероятно лекуващият лекар да комуникира с тях относно медикаменти и т.н. Е,аз седях на стола вътре, докато чаках за инжекция и бях точно пред компютъра, на който беше отворено моето досие и чата.
Спирам дотук...

# 367
  • София
  • Мнения: 132
И аз мисля, че зациклихме в негативни коментари. Факт е, че Надежда е най-успешната репродуктивна клиника в България с доказани специалисти.
Когато решихме, че е време да започнем борбата за второ дете, дълго се колебах дали да се върна в Надежда (въпреки че се бях зарекла да не го правя) или в Малинов/Адела (където имам 1 неуспешен опит, но пък д-р Семерджиева беше убедена в успеха).
Реших да не действам емоционално и да се върна в Надежда, защото в крайна сметка най-важен е резултатът, който постигнахме, и се въоръжих с търпение да преглъщам пропуските, подхвърлянията и песимизма, защото вярвам, че ще успеем, въпреки тях.

# 368
  • Мнения: 19 687
Разбирам желанието ти, но аз за толкова години Стаменов не съм го видяла да чати на компютъра си. Да хапва ядки, да слуша музика, да говори по телефон... Всичко това се е случвало, но не и да чати. А съм буквално живяла в кабинета му и манипулационна дни наред. Да не говорим, че сме имали и "разгорещени" отношения в някакъв момент, но никога не съм чувала са се подиграва или да обижда. Та той дори за Сигридов лоша дума не казва, който не спира да го плюе.

# 369
  • Мнения: 1 726
Момичета, радвайте се на добрите отношения, които имате. Пак повтарям, не споделих тук днес, а случката е отпреди 2 години, за да очерням лекаря. Той е помогнал на много жени да станат майки, просто аз не съм и няма да бъда една от тях. А както върви може въобще и майка да не бъда, но това е друг въпрос...

# 370
  • Мнения: 277
Момичета, аз съм пациентка на д-р Персенска и виждам тук доста негативни мнения. Опитът с лекарите е субективен.
Аз съм много доволна от нея, тя ми помогна в изключително важен момент, в който ако не беше се намесила сигурно нямаше да съм жива. Но не само това, ами през цялото време прояви истинска загриженост за това какво се случва, беше тип майчина загриженост, която не съм усетила от никой друг лекар.
Аз също съм минала много прецедури и по едно време просто не виждах смисъл да продължавам, защото вече все едно не живеех собствения си живот а нечий друг, на някой който съобразява всичко наоколо с хормони, пункции, трансфери ... Аз самата започнах да я подпитвам за донорска яйцеклетка, защото за мен важното е да се грижа за детенце, да съм майка и да имам качествен живот, а не непременно да е мое дете и 10 години да прекарам по лекари и болници. Тя ми каза, че ми е рано обаче и да не се отказвам - отговор, който не очаквах. Хубаво е че я послушах. Така че моето виждане е, че ако ви предлага вариант с донорска е, защото има опит и на база на него иска да ви спести някои неща. Изборът е ваш обаче винаги, ако заявите, че ще пробвате първо със собствени не ми се вярва да почне да се подиграва или нещо такова. Аз също като чета тези негативни коментари и се чудя това същия лекар ли е ???

# 371
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Момичета, аз съм пациентка на д-р Персенска и виждам тук доста негативни мнения. Опитът с лекарите е субективен.
Аз съм много доволна от нея, тя ми помогна в изключителни важен момент, в който ако не беше се намесила сигурно нямаше да съм жива. Но не само това, ами през цялото време прояви истинска загриженост за това какво се случва, беше тип майчина загриженост, която не съм усетила от никой друг лекар.
Аз също съм минала много прецедури и по едно време просто не виждах смисъл да продължавам, защото вече все едно не живеех собствения си живот а нечий друг, на някой който съобразява всичко наоколо с хормони, пункции, трансфери ... Аз самата започнах да я подпитвам за донорска яйцеклетка, защото за мен важното е да се грижа за детенце, да съм майка и да имам качествен живот, а не непременно да е мое дете и 10 години да прекарам по лекари и болници. Тя ми каза, че ми е рано обаче и да не се отказвам - отговор, който не очаквах. Хубаво е че я послушах. Така че моето виждане е, че ако ви предлага вариант с донорска е, защото има опит и на база на него иска да ви спести някои неща. Изборът е ваш обаче винаги, ако заявите, че ще пробвате първо със собствени не ми се вярва да почне да се подиграва или нещо такова. Аз също като чета тези негативни коментари и се чудя това същия лекар ли е ???
Здравей, Sneji, разбира се, че Персенска е добър лекар и специалист.
Както коментирахме и по-горе всеки има различен опит с нея... кой добър, кой не толкова добър. Това разбира се не означава, че трябва да я "дамгосаме" и никой вече да не ходи при нея. Аз самата, както казах все още съм неин пациент. Истината обаче е такава и да, за съжаление за един и същи лекар говорим.
Успех момичета Simple Smile

# 372
  • Мнения: 3 505
Аз сръдни за това, че ме е пращала за ДЯ нямам. Имах проблем с нея за това, че се отнесе с мен като с прокажена, защото съм правила PRP. Аз съм дебилно търпелив човек, но дори и моето търпение си има граници.

# 373
  • Мнения: X
Момичета, какво е PRP?

# 374
  • София
  • Мнения: 3 412
Прилага се за събуждане на яйчниците, но не при всеки дава положителен резултат. Зависи от случая и организма

Общи условия

Активация на акаунт