Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 762
  • 765
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 38
Здравейте мили дами, туко що обявиха по телевизията в емисията новини за грипна епидемия от утре в цялата страна ,миналия път и в болницата имаше ограничения ,заради това ,предстой ми трансфер и в събота съм на проследяване ,при такива обстоятелства ,дали ще отложат някой процедури ,мисля утре да се обадя да питам ,успех и се пазете

# 466
  • Варна
  • Мнения: 563
Здравейте мили дами, туко що обявиха по телевизията в емисията новини за грипна епидемия от утре в цялата страна ,миналия път и в болницата имаше ограничения ,заради това ,предстой ми трансфер и в събота съм на проследяване ,при такива обстоятелства ,дали ще отложат някой процедури ,мисля утре да се обадя да питам ,успех и се пазете

При предната грипна епидемия си правиха прегледи, пункции и трансфери, предполагам, че и сегa ще е така

# 467
  • Мнения: 3 207
Отменят плановите операции, всико което се води процедура, а не операция си се прави. Аз имах хистероскопия по време на минала грипна ваканция.
Всичко със спешен характер също се прави.

Някой по моя въпрос ?
Момичета, някой има ли представа кортико стероидите как се отразяват на фертилните хормони? В момента съм на лечение заради гломеролонефрит.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 19:15 от Одри

# 468
  • Мнения: 6 034
А някой случайно да знае кога точно ще отсъства през март д-р Стаменов? Споменал е за отсъствие и се чудя дали няма да го изпусна при следващия МЦ.

# 469
  • Мнения: 116
Отменят плановите операции, всико което се води процедура, а не операция си се прави. Аз имах хистероскопия по време на минала грипна ваканция.
Всичко със спешен характер също се прави.

Някой по моя въпрос ?
Момичета, някой има ли представа кортико стероидите как се отразяват на фертилните хормони? В момента съм на лечение заради гломеролонефрит.

Хистероскопиите ги правят по време на обявена грипна епидемия, така ли?

# 470
  • Мнения: 413
Aleksandra618461, така или иначе ще ти извадят Я и ще ги оплодят. Не мисли за опита, мисли за това да бъдат качествени Я, да се оплодят, а ако трябва ще се замразят и ще се изчака някой месец, това не е голям проблем.

Благодаря ти за отговора.
Минах вчера прегледа и док. не коментира изобщо резултата, а няма как да не го е видял.
Аз просто изпадам в ужас да не взема да се разболея и в началото на седмицата леко ме задразни гърло и веднага се прибрах от работа. От тогава излизам само за прегледите, за да не взема да се тръшна на финала.

И вие се пазете, че сега пак обявиха грипна епидемия в цялата страна.

# 471
  • Мнения: 78
Здравейте мили дами, туко що обявиха по телевизията в емисията новини за грипна епидемия от утре в цялата страна ,миналия път и в болницата имаше ограничения ,заради това ,предстой ми трансфер и в събота съм на проследяване ,при такива обстоятелства ,дали ще отложат някой процедури ,мисля утре да се обадя да питам ,успех и се пазете

Здравйте, днес се обадих да питам т.к. и на мен ми предстои трансфер и ми казаха, че няма да ги отменят.

# 472
  • Мнения: 2 396
Здравейте, знае ли някой дали д-р Цветков е дежурен утре?

П.П. Ако и друг се интересува: д-р Цветков почива утре.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 08:18 от Aвгустинa

# 473
  • Мнения: 3 207

Хистероскопиите ги правят по време на обявена грипна епидемия, така ли?

Не се води операция.

# 474
  • Мнения: 87
Момичета, искам да ви попитам, някоя Пт вас имала ли е кафяв, слузест секрет, който  се появя на салфетката, при забърсване, след ходене до тоалетна? / извинявам се че  описвам ситуацията толкова детайлно /.
Имам такъв секрет от поне 6-7мес и не знам от какво може да е. Съответно се притеснявам и за трансфер при наличие на такъв секрет. Хормоните са ми в норма, не знам какво още да изследвам...
Ако някой е бил в такава ситуация ще се радвам да пише.

# 475
  • София
  • Мнения: 7 645
Със сигурност поискай хистероскопия, може да е полип, може да е нещо друго.

Аз не бих направила трансфер при това, особено като знам, че почти всичко което може да бъде ще ми минимизира шансовете на трансфера.

# 476
  • Мнения: 87
Със сигурност поискай хистероскопия, може да е полип, може да е нещо друго.

Аз не бих направила трансфер при това, особено като знам, че почти всичко което може да бъде ще ми минимизира шансовете на трансфера.


Имам правени две хистероскопии, последната е през м.07.2019г., / заедно с ЦС / и са премахвани полипи, и май след това започна този секрет.... не знам вече нямам ясен спомен. По - скоро се съмняват за нещо хормонолано, но какво ДА е то никой не казва.
Не знам вече...
Освен това от Утрогестана спира / след като го слагам няколко дни /...

# 477
  • София
  • Мнения: 7 645
Личното ми мнение е, че трябва да се огледа пак, хистероскопията ви е преди 1 година.
Може да го предложите на лекаря, да разпитате
Наистина за друго не се сещам. Ако е хормонално според мен няма да е толкова продължително и от толкова много време.

# 478
  • Мнения: 87
Личното ми мнение е, че трябва да се огледа пак, хистероскопията ви е преди 1 година.
Може да го предложите на лекаря, да разпитате
Наистина за друго не се сещам. Ако е хормонално според мен няма да е толкова продължително и от толкова много време.


Благодаря ти, сигурно си права!

# 479
  • Мнения: 250
Здравейте, знаете ли дали доктор Стаменов ще отсъства  със сигурност този месец беше казал, че може и да не?

Общи условия

Активация на акаунт