Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 737
  • 765
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, предстои ми биопсия в четвъртък, която трябва да се извърши на 5ти ден след овулация. Обаче вчера на прегледа се установи, че фоликула е лутеинизирал...някой знае ли какво означава това? Имало ли е овулация изобщо, щом не се е спукал и ако не е имало, биопсията ще отчете ли реален резултат...

# 541
  • Мнения: 402
Здравейте някой знае ли цена на хистероскопия в Надежда, Благодаря

# 542
  • Мнения: 464
Здравейте някой знае ли цена на хистероскопия в Надежда, Благодаря

730лв за здравно осигурените

# 543
  • Мнения: 402
Здравейте някой знае ли цена на хистероскопия в Надежда, Благодаря

730лв за здравно осигурените
На същия ден ли те пускат от болницата

# 544
  • Мнения: 464
Здравейте някой знае ли цена на хистероскопия в Надежда, Благодаря

730лв за здравно осигурените
На същия ден ли те пускат от болницата

Да

# 545
  • Мнения: 410
Здравейте! Каква цена е ЗЕТ трансфера в момента, защото Ноември беше 620 лв.?Ама сега гледам ценоразписа и ми се струва, че е повече пише 450 лв. трансфер на замразени ембриони и 250 лв. размразяване.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 15:51 от Jordanka Dimitrova 590585

# 546
  • Мнения: 1 704
Здравейте момичета, имам следния въпрос.На моя позната спешно й се налага да се бият инжекции Хориомон , тъй като има проблем със задържането на бебчето си.Оказва се обаче , че навсякъде е изчерпан този препарат.Има ши някоя от вас на която й предстои да й бият препарата и да знае дали болницата има запаси? И дали има заместител?Все пак инсеминациите си вървят ръка за ръка с тях.

# 547
  • Мнения: 589
Прегнил е заместител. На първа страница има телефон на манипулационна - звъннете да ги питате дали имат.

# 548
  • Мнения: 3 505
Оветрел или нещо такова беше заместителят.

# 549
  • Мнения: 1 704
На мен при първата инсеминация ми биха Хориомон и не знаех за другите.Благодаря ви!

# 550
  • София
  • Мнения: 132
Момичета, знаете ли дали прегледите за проследяване и пункциите в клиниката ще бъдат отменени, предвид извънредното положение?

# 551
  • София
  • Мнения: 2 086
Момичета, знаете ли дали прегледите за проследяване и пункциите в клиниката ще бъдат отменени, предвид извънредното положение?

Аз днес бях там и нито док, нито на регистратура можаха да ми отговорят. Казаха, че не се знае още нищо и да звъним в следващите дни да питаме.

Marbellaa, на мен ми слагаха хориомон този понеделник, та би трябвало да има. Ама предвид постоянната лавина от пациентки, нищо чудно да е свършил. Наистина звъни да питаш... Успех на твоята приятелка. Hands V

# 552
  • Мнения: 126
Момичета, много ми в притеснено. Имам пункция за понеделник назначена, а предвид ситуацията не знам какво да очаквам. Звънях на регистратура. Казаха, че всички пункции ще се извършват. Но все пак ми е на мисъл, ако не се извършат ние натъпканите с хормони така ли си оставаме? Sad Сигурно звучи тъп въпроса ми, но не ми се е случвало досега такова нещо... 🤷♀

# 553
  • София
  • Мнения: 23 164
На мен ми отмениха час. Казаха че започнати процедури ги довършват, но не започват нови.

# 554
  • Мнения: 413
Здравейте момичета!
Аз днес бях на транфер, не го отмениха, защото и аз имах такива опасения.
В болницата много са затегнали нещата, но е за добро разбирасе.
Бях с мм и него го помолиха да излезе и да чака пред болницата. Опитват се да пускат само пациенти.
Провеждат се всички неотложни процедури. Мисля си, че пункцията е сред тях.
Имаше на всяко диванче инфо какви мерки са взели и ред прегледи, които отменят, но изрично пишеше, че в случай на отлагане на час, ще информират хората.

Общи условия

Активация на акаунт