да ви се похваля :)

  • 2 194
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Браво!! честито!!! Имате най-важното - апартамента!!! Grinning
маса ще ви трябва, легло, може и матрак на първо време директно на земята.  Гардероб, столове...
Е, малко по малко ще се запълни Wink
ХЛАДИЛНИК!!!
забравих да кажа 4е гардеробите са вградени  така 4е засега шпне да скрием дрехите има къде ... по нататък ще купувам разни приспособления за тях .
 

Виж в ИКЕА да ли няма раzпродажба в момента  Peace
и аз там си мисля 4е ше открия евтини мебели , но все не можем да стигнем до там .все пак до края на месеца има време (до края на август де  newsm78 )
   bouquet мерси на вси4ки за добрите думи 

# 16
  • Мнения: 1 854
Честит дом Хулиганче Hug
Вижте какьв стил смятате да ви заобикаля и да ви кара да се чувствате комфортно и постепенно се обзавеждайте.Понякога когато семейство няма никакава покьщнина купува и това и онова, или което е изгодно и накрая се получава малко безкусно или пренатрупано.Аз много се притеснявам като наравим и ние тази стьпка за собствен дом как ще постьпим с обзавеждането. За мен удобното и голямо легло за сьн е много важно, пералня, тв с голям екран и достатьчно пространство за дрехи и обувки са от значение Mr. Green
Целувки на теб и Гери Heart Eyes

# 17
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  bouquet Честито!!! Най-важното си го имате- Гери, а за другото - живот и здраве ще се нареди! Много хубави моменти и детски смях да оглася новата къща!

# 18
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито  bouquet! Със здраве да си го ползвате Laughing!
Като виждам най-важното сте взели, наистина само маса със столове ще ви трябва на първо време.

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Браво бе! Ха честито и да изживеете много хубави години в него!
Иначе, легло, хладилник, БИРА  Wink нещо, в което да поберете дрехите..пердета..
абе ще го обзаведете, споко, това да ви е грижата. Важното е, че си имате свой покрив над главата  Flutter

# 20
  • Мнения: 11 319
Отличници! Да го напълните със спомени!   bouquet
Един матрак ще ви свърши работа, обаче хладилник и пералня като начало мисля, че са най-важните. Особено при вашия климат.
Браво, Ани!  Hug

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честита кьща, Хулиганче Hug Heart Eyes  bouquet
Бе3брой прекрасни моменти ви пожелавам в нея  Hug Heart Eyes

а 3а об3авеждането - малко по малко ще се комплектова всичко....май хладилникьт при те3и жеги ви е най-спешен....макар, че а3 когато се нанасях у дома, пьрвото което направих беще да 3акача пердетата...атмосферата веднага се промени....

# 22
  • Мнения: 1 366
Ееее, чудесна новина. Честито и да сте здрави и щастливи в него. Аз мосля, че трябва да го обзаведете с едно братче на Гери  Flutter

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Амеи4е понеже нещата станаха натагадък даже не съм ходила да гледам и пердета . при нас те се продават в специални магазини където си избира6 плата , после кроиката и така ти ги ушиват . има и готови  но те не ми харесват особено .  е разбира се апармента няма да го обзавеждам шикозно ..по скоро скромно но затова трябва да се поразходим по големите магазини да преценя кое с кое пасва и изобщо какво има по магазините .засега съм си заплюла една стъклена маса  със три негърки отдолу за  стоика ..ама много и се 4удя къде ще я сложа . по принцип ми се искаше нещо подобно със 4 слона ..ама ... много ми се иска  Wink
Аз мосля, че трябва да го обзаведете с едно братче на Гери  Flutter

 а това сме го запланували за след 2-3 годинки  ..сега апартамент и 2 диванета не мога носи на гръб . Гери е станала абсолютна дива4ка ..само с нея се уморявам като за световно  Wink
 

# 24
  • Мнения: 1 366
Вярвам ти, ама нали в това им е чара. Е, хубаво, тогава се отдайте на дивани и печки, пък после челяд  Wink

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 102
хахахах извинявай, тая маса си я представих прекалено "на живо" с трите негърки придържащи масата и ти отгоре си опънала трапезата
 Crazy

# 26
  • Мнения: 11 319
хахахах извинявай, тая маса си я представих прекалено "на живо" с трите негърки придържащи масата и ти отгоре си опънала трапезата
 Crazy
И ако можеше да е на колелца - пренасяш направо от кухнята с помощта на черни робини.  Joy

# 27
  • Мнения: 5 475
Честит дом!
Много щастливи мигове и усмивки да имате в него!  Hug

  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 478
Честито ви ново жилище, много хубави моменти в него ви желая.

# 29
  • Мнения: 1 363
Честито Анче. Много щастие и любов ви желая в новия апартамент.

Купона тепърва започва. Голям кеф е мисленето на какво и що да се купи за къщата. Първите неща, които ние купихме като се преместихме бяха :
1) хладилник
2) пералня
3) печка.
Всичко останало се акумолира неусетно.

Общи условия

Активация на акаунт