Водоустойчива козметика

  • 1 086
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Досега във Варна никога не е имало Арт Деко в Бонжура. Сигурна ли си?

В Пловдив има, купувала съм си сенки АртДеко от там.

Вече няма.  Close И аз си купувах сенки от там, но уви последния път като бях казаха, че вече не предлагат АртДеко.  #Cussing out
В магазин СОЛО има, но избора на сенки специално е доста по-ограничен.  Sad

# 16
  • Мнения: 7 186
Вече няма.  Close И аз си купувах сенки от там, но уви последния път като бях казаха, че вече не предлагат АртДеко.  #Cussing out
В магазин СОЛО има, но избора на сенки специално е доста по-ограничен.  Sad

Жалко. Confused
А в Соло дали има основа за сенки на АртДеко, имаш ли представа?

# 17
Вече няма.  Close И аз си купувах сенки от там, но уви последния път като бях казаха, че вече не предлагат АртДеко.  #Cussing out
В магазин СОЛО има, но избора на сенки специално е доста по-ограничен.  Sad

Жалко. Confused
А в Соло дали има основа за сенки на АртДеко, имаш ли представа?

Честно казано незнам.  Embarassed Би трябвало (и аз искам да си я взема, но още не съм стигнала до нея)

И като стана въпрос за АртДеко ето какво открих току-що:

Къде се предлага АртДеко по градове - http://www.nardis-bg.com/partneri/partners.htm

# 18
  • Мнения: 6 472
Има една полска серия Евелине (и друг път съм писала занея). Много съм доволна от декоративната им козметика и гледам, че имат водоустойчива спирала и сенки. Преки впечетления нямам точно за тях, защото не ползвам такива. Два пъти през живота си съм ползвала водоустойчива спирала и двата пъти съжалявах после Tired

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
crossamaia, благодаря на теб и всички останали за отзивчивостта   bouquet
Наистина е много важно да не ми се размаже и да не ми влезе под лещите... Остава да намеря дистрибутор на Орифлейм тук, а за червилата на Арт Деко-ще потърся в Бонжур в Габрово. Не знам дали в Търново има Бонжур  newsm78

Майче, не е казано да са точно тази марка спиралата. По-скоро си търси такава за чуствителни очи, не робувай на марката Simple Smile А в търново преди имаше магазин на Бонжур точно до паметника на обесените, но го затвориха. Може в РУМ да са направили, но не вярвам... Във всеки хубав козметичен магазин с богат асортимент от козметика, ще намериш това, което ти допадне като цена и като качество Simple Smile

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
crossamaia, то така и ще стане най-накрая  Laughing Наистина ми се иска да пробвам с такава козметика. Дано после да не съжалявам, де  Wink

# 21
  • Мнения: 1 986
 Майче,козметика на Арт Деко има в магазин "Михаела" на ул."В.Левски"-в Бонжур-а/който пак е на същата улица-не продават тази марка/ Peace

# 22
  • Мнения: 133
Аз лично съм ползвала водоустойчивата спирала на Мейбълин. Струваше около 13 лева преди около година. Не се разтича при изпотяване, но и доста трудно се почиства.

Общи условия

Активация на акаунт