КАУФЛАНД - тема 40

  • 56 970
  • 767
  •   1
Отговори
# 390
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Това кафе не ми хареса. Виж това дето редовно го намаляват на Чибо голд ми допада, ако няма от него си взимам на Нес.
Такъв промопакет на Нес кафе не съм виждала, винаги са били от тези с червената чаша.

# 391
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз ще го пия с много мляко, тип капучино, така че може и да става, ще помисля.

# 392
  • Мнения: 22 867
Моката е с по-мек вкус, аз пък на Чибо ни едно не харесах. Въпрос на вкус е, така че пробвайте.

# 393
  • Мнения: 3 944
Някой виждал ли е тези промопакети с чаша на нескафе из филиалите, какво ми влезна като муха в главата за тази чаша не знам, но ги издирвам.
https://www.emag.bg/paket-raztvorimo-kafe-nescafer-gold-crema-bu … 964/pd/DCXVK8BBM/

Имаше при нас. 10 лева беше, не знам дали го има още. Беше при захарни и чипсове, така отстрани сложено.

За бързата каса имам наблюдения, че се редят 6-7 човека с по 2-3 неща и си мислят, че ще минат по-бързо. Истината е, че по-бързо ще се мине на каса с 2-3 човека, които са с повече неща.

# 394
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 182
Аз харесвам Мока-та.
  От Бинго кое препоръчвате, за бяло става ли?
Аз си харесах якетж еко кожа, но ще го видя.

# 395
  • Мнения: 5 037
Hrisi, днеска се лутах около кафетата, а то гледай къде можело да е, утре ще ходя да направя по-обстоен оглед.

# 396
  • Мнения: 34
Здравейте!
Някой да си е купил електрическата четка за зъби, да питам нещо?

# 397
  • Мнения: 35 069
[За бързата каса имам наблюдения, че се редят 6-7 човека с по 2-3 неща и си мислят, че ще минат по-бързо. Истината е, че по-бързо ще се мине на каса с 2-3 човека, които са с повече неща.

Да, Особено ако всеки човек реши да сложи всяко нещо в отделна торбичка, след като е маркирано и после да плати и с карта .

# 398
  • Мнения: 54 058
Вярно е.
Времето за плащане е повече за повече клиенти, независимо от малкото покупки.

# 399
  • Мнения: 590
Някой виждал ли е тези промопакети с чаша на нескафе из филиалите, какво ми влезна като муха в главата за тази чаша не знам, но ги издирвам.
https://www.emag.bg/paket-raztvorimo-kafe-nescafer-gold-crema-bu … 964/pd/DCXVK8BBM/
Имаше при нас. 10 лева беше, не знам дали го има още. Беше при захарни и чипсове, така отстрани сложено.
При нас (Пловдив) също ги имаше покрай Нова година, аз взех два, това са ми любимите чаши в момента.
Бяха свършили, но след празниците и истерията се появиха някакви остатъци, явно затрупани в склада.
Та може и да има някъде изостанали.

# 400
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Благодаря за новата брошура.
При нас ще има намалени неща по 1,2,5,10 лева от хранителните.Ще се ходи за пастет,крема сирене,кашкавал и други неща.Само дано не ги изядете докато аз стигна до К.

# 401
  • София
  • Мнения: 4 052
Скрит текст:
Някой виждал ли е тези промопакети с чаша на нескафе из филиалите, какво ми влезна като муха в главата за тази чаша не знам, но ги издирвам.
https://www.emag.bg/paket-raztvorimo-kafe-nescafer-gold-crema-bu … 964/pd/DCXVK8BBM/

Имаше при нас. 10 лева беше, не знам дали го има още. Беше при захарни и чипсове, така отстрани сложено.

За бързата каса имам наблюдения, че се редят 6-7 човека с по 2-3 неща и си мислят, че ще минат по-бързо. Истината е, че по-бързо ще се мине на каса с 2-3 човека, които са с повече неща.
При нас, ако на бързата каса има 6-7 човека, то на другите опашките се вият на кравайче... само мога да си мечтая да са 2-3.
Плащането с карта не ме притеснява - става за секунди, за разлика от тези с ваучерите...

Това олио хубаво ли е?
Скрит текст:
Миналата седмица на промоция беше олио Калиакра, но не знам защо съм предубедена към марката. Rolling Eyes Напоследък купувам ЗЛАТНО ДОБРУДЖАНСКО олио, но последният път ми се стори някак по-воднисто.

# 402
  • Мнения: 5 037
Днес щателно проверих за нескафето с чаша, но очевидно при нас няма, погледнах и в лидл, но нямаше. Някой има ли си на идея къде другаде мога да го намеря.

# 403
  • Мнения: 2 337
Миналата седмица на промоция беше олио Калиакра, но не знам защо съм предубедена към марката. Rolling Eyes Напоследък купувам ЗЛАТНО ДОБРУДЖАНСКО олио, но последният път ми се стори някак по-воднисто.
Проблемът на всички по веригата е един и същ. Дават на неподходящите хора да им контролират качеството. В някой случаи контрол липсва. После драми като недоволни клиенти и разсипана репутация на марки. Нормално е когато 90% от хората в държават се препитават купувайки нещо йофтино и продавайки го скъпо. После се чудите защо всеки с някакви умения и с мозък в главата си не иска да живее в такава държава и няма сила която да го върне. Не се лъжете по репортажите за хората без нормална квалификация дето ни ги представят за истинските емигранти през продажните медии.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Кауфланд да се спрат, викам, с тези тигани на промоция. Сега умувам имам ли нужда от такъв. Joy

Общи условия

Активация на акаунт