КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 208
  • 767
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 35 110
Имаш! Това е моята дясна ръка Wink

# 406
  • Мнения: 378
Кауфланд да се спрат, викам, с тези тигани на промоция. Сега умувам имам ли нужда от такъв. Joy


И аз мисля, че имаш. Уникален е.. много си изпуснала 😂

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Аз имам подобен, пак дълбок ама с капак. Много ми е удобен, ама е адски фалшив Simple Smile Надра се, дръжката се разклати и отлепи, абе..минал покрай Тефал.

# 408
  • Мнения: 7 848
Имаш нужда! Всички имаме.
Тиганът винаги е нужен.
Не само в кухнята.

# 409
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812

Това олио хубаво ли е?
Скрит текст:
Миналата седмица на промоция беше олио Калиакра, но не знам защо съм предубедена към марката. Rolling Eyes Напоследък купувам ЗЛАТНО ДОБРУДЖАНСКО олио, но последният път ми се стори някак по-воднисто.

Ние откакто пробвахме това олио:
Скрит текст:
 
друго вече не купуваме. Отначало го купувахме само за салати, а готвех с другите, но те наистина са като разредени и затова започнах и с такова да готвя.
Петно от останалите олиа се изпира, а от това трябва първо да го обработя с някакъв препарат, за да се изпере.

# 410
  • Мнения: 2 373
JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy Tefal - ти мислиш за всичко. Това се сещам винаги когато в някой филм героинята удари някого с тиган. Joy

# 411
  • Мнения: 25 742
Кауфланд да се спрат, викам, с тези тигани на промоция. Сега умувам имам ли нужда от такъв. Joy


Зависи колко често мъжа ти закъснява вечер. Sweat Smile
Иначе Тета ще те спука от бъзик с тези тигани. Simple Smile

# 412
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Аз лично към Тефал нямам забележки. Нито за тигани, нито за тави. Не са мръднали. Големият тиган с капак вече е на 4 г.

Днес в Кауфланд не намерих и половината неща от списъка. Дори круши нямаше.

# 413
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
При нас круши имаше. Купих си от тези, наречени "наши" и много ми харесаха.

Относно съдовете с тефлоново покритие вече съм малко предубедена, не че не съм ползвала през годините такива.
Малко информация за това: https://www.lessplastic.bg/тефлон-разболява-ли-ни-тиганът-ни/

# 414
  • Мнения: 35 110
Последния път купих много смотан тиган на Тефал от Кауфланд. Но този урок ми изглежда добре. Купувай! Аз обожавам моя. Не е мръднал откакто е купен...не помня от кога го имам даже

# 415
  • Мнения: 502
И ние имаме същия тиган от многоооо време, че не помня от кога. Ползва се поне веднъж в седмицата... По предназначение. Joy Иначе вече щеше да е без дръжка

# 416
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
точно от такъв уок с червената точка не съм доволен.  бързо изчезна оцветяването на точката при нагряване. после леко започна да залепва точно по средата на тигана. Тефал + тефлон = неочаквана комбинация. Smiley
трябва да приемем следващото поколение тигани и съдове - без тефлон. да може да се стъргучкат и с метални прибори.

# 417
  • Мнения: 35 110
Аз тая точка точно веднъж я видях да почервенее Wink ама хич не ми пука. Не заменям уок и грил тиган за нищо! Имам и две техни тави. Обожавам ги. Никои други не са ми толкова хубави. За жалост, не намирам такива вече Sad

# 418
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
Аз тая точка точно веднъж я видях да почервенее Wink ама хич не ми пука. Не заменям уок и грил тиган за нищо! Имам и две техни тави. Обожавам ги. Никои други не са ми толкова хубави. За жалост, не намирам такива вече Sad

аз уок и грил тиган на Тефал ги заменям без да се замислям за подобни от друга марка, но не тефлонови. грила вече го замених. Smiley

# 419
  • Мнения: 10 210
Как нагрявате тефлоновите съдове - директно на висока температура или постепенно от ниска към висока?

Общи условия

Активация на акаунт