КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 289
  • 767
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 35 119
Много ме дразнят тия талони. Че в кутията, че онлайн. Аман. Имам много ама не се занимавам да ги регистрирам

# 556
  • Мнения: 19 501
Току що се връщам от Кауфланд Ст. град. Спокойно се пазарува, изпразнени са само щандовете с дезинфекциращи гелчета за ръце. За боб и леща хич не погледнах, не ми трябват, а и тези дето ги купуват на едро има да ядат мухлясал боб с месеци. Талонче спокойно се пуска за колата без направена покупка. Като цяло, добре беше, няма истерия.

# 557
  • София
  • Мнения: 13 162
A какво е положението с тоалетната хартия Фамилия от брошурата? Има ли смисъл да я търся в неделя? Питам за София.

Харесах си спагетите Барила от новата брошура. При нормални обстоятелства бих отишла да се запася до следваща промоция. Сега се чудя има ли смисъл да ходя? Не ми се ходи, за да видя, че щандът е празен. Вчера отидох до Лидл за ХХЛ ориз, че го харесвам, а тези дни сготвих последния. Нямаше и помен не само от промоционалния, но и от другите пакети. Но поне Лидл ми е наблизо, а Кауфланд не.

# 558
  • Мнения: 25 757
Днес ми се наложи да отида за един десерт за хлапето (само този яде в момента).
Е нямаше такова чудо. Коледа беше нищо.
Паркинга фул. Пълни колички. Всички каси работеха поне. На витрината с обслужване беше такава навалица, все едно сиренето е без пари...Ужасен ужас.

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Явно и тук почнаха със запасите заради корона вируса . Една позната напазарували за 300лв консерви  и трайни колбаси .

# 560
  • Мнения: 19 018
Аз пък току що, хора няма много, но няма и сирене Елена.

# 561
  • София
  • Мнения: 4 548
Явно и тук почнаха със запасите заради корона вируса . Една позната напазарували за 300лв консерви  и трайни колбаси .
Но пък всичко спокойно си купуват китайски мартенички.
Преди малко ходих до магазина в началото на Дружба. Наистина паркингът беше по-пълен от друга събота, но вътре не се усещаше навалицата. Като никога на насипните витрини нямаше по повече от човек на опашка.

# 562
  • Мнения: 14 801
Е че те тези мартеници да не са направени преди час-два-три от заразен китаец,че да не купуват?! 🤣 Смешно е вече с тези истерии.

# 563
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 819
Краве сирене "Елена" е на 7.99 лв/кг на витрината.

# 564
  • Мнения: 25 757
Краве сирене "Елена" е на 7.99 лв/кг на витрината.
Кутиите са ги изкупили, защото са с по дълъг срок.

# 565
  • Мнения: 19 018
Да, трябваше ни една кутия да стои в хладилника, иначе имаме в момента сирена...

# 566
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 819
При нас кутиите със сирене са със срок до 30.09.2020 г. Взехме си 3 кутии - да има, но и от витрината си купихме.
Предполагам пак ще го намалят.

# 567
  • Мнения: 7 288
Таня67 , вчера (петък) към 10.30 нямаше грам от промо т.х-я Фамилия в Овча купел.Бях като по чудо с ММ и колата и мислех да взема , но...нямаше.Да похваля лютите чушлета в бурканчета , които са до утре намалени-пукани , не са меки и са средно към повечко люти.

# 568
  • Мнения: 25 757
Ей, забравих днес за чушлетата. То в тази навалица, как човек да е концентриран...

# 569
  • София
  • Мнения: 13 162
Таня67 , вчера (петък) към 10.30 нямаше грам от промо т.х-я Фамилия в Овча купел.Бях като по чудо с ММ и колата и мислех да взема , но...нямаше.Да похваля лютите чушлета в бурканчета , които са до утре намалени-пукани , не са меки и са средно към повечко люти.
Благодаря!
И аз така предположих и затова реших да попитам преди да тръгна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт