КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 061
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 038
От последното намаление купихме заедно с приятелка яцеварки. Кутиите не изглеждаха отваряни. Оказа се, обаче че нямат мерителни чашки. Друг имал ли е такъв проблем? Приятелката ми си пази касовата бележка и може да я върне. Аз обаче не я откривам. Може ли да се ползва някаква друга мерителна чаша?

# 61
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 328
По спомен от предишно пускане чашките ги давали на Информация. Тогава пак се оплакваха хората.

# 62
  • Мнения: 35 105
Ппокрай Нова Година накупих масло , което беше намалено... Ама пусто, така ли трябва да мирише това масло? Рядко ползвам, а сега се презапасих ( една част е във фризера) и ако така мирише направо го бухам в кофата Sad

# 63
  • Мнения: 475
От последното намаление купихме заедно с приятелка яцеварки. Кутиите не изглеждаха отваряни. Оказа се, обаче че нямат мерителни чашки. Друг имал ли е такъв проблем? Приятелката ми си пази касовата бележка и може да я върне. Аз обаче не я откривам. Може ли да се ползва някаква друга мерителна чаша?
Поискайте си ги от Информация Simple Smile Крадяли ги много (идея нямам за какво биха послужили), та затова така, Simple Smile

# 64
  • Мнения: 19 004
Веднъж ни се вмириса това в жълтата опаковка без картинки, но често сме взимали от него и друг път е било ОК.

# 65
  • Мнения: 4 841
Пийк, аз бях купила мухлясало масло от Кауфланд. Вече почти не купувам от там. Бях запасила от Лидл, но и то взе да свършва. Ако те съмнява нещо, директно го хвърляй.

# 66
  • София
  • Мнения: 13 126
Пийк, аз бях купила мухлясало масло от Кауфланд. Вече почти не купувам от там. Бях запасила от Лидл, но и то взе да свършва. Ако те съмнява нещо, директно го хвърляй.
Не е за тази тема, но в момента в Била има немско масло за 2,69 лв. Днес купих. Специално го отворих и помирисах. Наред е. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 54 312
Купих един апарат за кръвно, с червен етикет, за 15 лв.
Обаче на тях не им давали гаранция. То не че са много 15 лв., ама нещо се замислих дали да не го върна?
Ще го пробвам, че нямам такива батерии в момента, ако не е  в ред, го връщам веднага.

# 68
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Попитай ги на кой закон се основават за недаването на гаранция.

# 69
  • Мнения: 3 956
И аз се учудих. А имаше ли обяснение защо е намалено? При нас имаше една бормашина, пишеше, че няма батерия, ако не се лъжа.

# 70
  • Мнения: 54 312
Ами не питах. Нали като са с нарушена опаковка ги намаляват. Беше в отворена кутия.
Но това какво общо има с гаранцията, която е 2 години?

# 71
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 134
Ппокрай Нова Година накупих масло , което беше намалено... Ама пусто, така ли трябва да мирише това масло? Рядко ползвам, а сега се презапасих ( една част е във фризера) и ако така мирише направо го бухам в кофата Sad

претопи го , сложи го в буркан и в хладилника. после използвай когато ти потрябва.

пп.  всъщност на какво мирише ?



Ами не питах. Нали като са с нарушена опаковка ги намаляват. Беше в отворена кутия.
Но това какво общо има с гаранцията, която е 2 години?
ами може поради тази причина (нарушена опаковка) да е намален и да няма гаранция.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 19:16 от bubanka

# 72
  • Мнения: 19 004
По закон в ЕС всяка стока има гаранция, дори и втора ръка 1 година...

# 73
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 134
По закон в ЕС всяка стока има гаранция, дори и втора ръка 1 година...
не го знам закона, но се замислих ... ако продавам кола за рез.части  как да дам гаранция за колата ?
възможно е да е така, но съм в чуденка

# 74
  • Варна
  • Мнения: 367
Ей сега се връщам от новият Кауфланд във Варна и да споделя впечатления. Ново, светло и живнало ми се струва мястото, за разлика от празното нищо което беше досега. Има доста хора, тук таме намалени неща, торбичките ще са безплатни няколко дни😁 Персонала също ми се стори доста и услужлив. Има аптека Ceiba, Easypay и ядки Торнадо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт