КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 082
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35 106
На кофти мляко кравешко мирише. Като се разтопи съвсем ми накъртва как мирише. Правих едни суфлета с това масло, все едно крава бях сготвила Sad не е добре нещо с това масло

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 40 697
Направи го на ГХИ.

# 77
  • Мнения: 1 115
На кофти мляко кравешко мирише. Като се разтопи съвсем ми накъртва как мирише. Правих едни суфлета с това масло, все едно крава бях сготвила Sad не е добре нещо с това масло
Може да се претопи и тогава се разслоява. Оставяте го да се втвърди. Под мазнината е млечната част. Тя мирише. Измивате маслото със студена вода. Може да пържите с него.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 01:59 от maya_alex

# 78
  • Мнения: 1 510
На кофти мляко кравешко мирише. Като се разтопи съвсем ми накъртва как мирише. Правих едни суфлета с това масло, все едно крава бях сготвила Sad не е добре нещо с това масло
Лятото бях взела едно такова миризливо - лошото беше, че разбрах че е миризливо  поне 2 седмици след като го купих. Бях го сложила във фризера, защото ми трябваше за определен повод - и това 3 кг.масло. Отиде на боклука. После четох тук в темата, че и други се оплакваха от същото миризливо масло. Оттогава задължително помирисвам пакета, преди да го взема.

# 79
  • Мнения: 4 303
Някой ходи ли на откриването на новият Кауфланд във Варна? Има ли нещо по-различно от другите? Струва ли си ходенето, защото ми е доста далеко.
Къде се намира този магазин?

# 80
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 789
На 22 януари Kaufland България откри петия си хипермаркет в град Варна на адрес ул. Девня 24.
https://www.kaufland.bg/igri-promocii/varna.html

# 81
  • Мнения: 4 303
На 22 януари Kaufland България откри петия си хипермаркет в град Варна на адрес ул. Девня 24.
https://www.kaufland.bg/igri-promocii/varna.html
Благодаря!

# 82
  • Мнения: 1 676

Пижамите за 1,19лв...

# 83
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Ай стига сте ни дразнили с евтинии. Grinning
Или купувайте и за нас и пращайте по куриер Stuck Out Tongue Winking Eye

# 84
  • Мнения: 1 676
Да ви покажа находките от днес исках,та да хвърлите по едно оченце,ако имате път към К...Момичето на касата ми обясни,че вадят периодично количества през целия ден от тези намалените до безобразие Stuck Out Tongue Winking Eye

# 85
  • Мнения: 777
Жалко че вече ми е далеч К точно заради тея намаления ме е яд че съм в болничен и не ходя на работа иначе преди това всеки ден бях там   Grinning

# 86
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 393
Ай стига сте ни дразнили с евтинии. Grinning
Или купувайте и за нас и пращайте по куриер Stuck Out Tongue Winking Eye
+ 1 Laughing
Аз, в това число и никой от семейството, не знаем къде да ги търсим тия евтинийки Thinking  Хранителните са до крайната каса, но другите...
Все отиваме за определени неща,  покрай тях вземаме още толкова които не са в списъка, но никога не го обикаляме целия. Дори не съм видяла имаме или не "бърза" каса. Flushed

# 87
  • Мнения: 19 004
Намалените неща с бели етикети са си на обичайните места. Трябва да се оглежда...

# 88
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Такова масло вземах и аз един път и от тогава помирисвам пакета преди да взема.
Аз онзи ден банани взех,но много бързо почерняха.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт