КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 185
  • 767
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 378
А някой добра ли се до черно-белия сервиз от 19 части от миналата събота? В два града питах и ме гледаха странно. В единия направо си ми казаха, че са имали само 2 бройки.

Аз ходих в 3 кауфланда заради сервиза, в единия бях в 9.30 сутринта-нямаше. В другите 2 малко след това. В Пловдив

# 256
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Ами пишете във формата за контакти за това, че липсва продукт, който е обявен в брошурата.
Вече се чудя, само аз ли пиша там и съобщавам за такива неуредици в магазина?

# 257
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Не си само ти.И аз пиша,ако нещо не намеря или го няма.
Аз така и тази седмица май няма да се добера до К,че съм сама с болно дете у дома.

# 258
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ами пишете във формата за контакти за това, че липсва продукт, който е обявен в брошурата.
Вече се чудя, само аз ли пиша там и съобщавам за такива неуредици в магазина?
Писала съм няколко пъти.
За артикули, които са "до изчерпване на количествата", дори и след сигнал, едва ли могат да направят нещо.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 163
Момичета,влизам да ви кажа че,дъската за гладене не е ок, че гледам я коментирате,а днес я видях на живо. Имам същия тип от икея,  но е много по-дълга и ми е много удобна.

# 260
  • София
  • Мнения: 4 052
Mimeime, градинските неща са от четвъртък чак.
Аууу, аз съм една голяма бяла птица. 😂😂😂 Поне 10 пъти гледах брошурата и не съм забелязала. Благодаря.🍀

# 261
  • Мнения: 1 633
Момичета,влизам да ви кажа че,дъската за гладене не е ок, че гледам я коментирате,а днес я видях на живо. Имам същия тип от икея,  но е много по-дълга и ми е много удобна.

Ами те са различни продукти и сравнението не е много удачно. По-дългите са по-големи, а тези са "джобен" формат.

# 262
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Аз голяма дъска за гладене имам. Исках да имам и малка и съм доволна от покупката.

# 263
  • Мнения: 2 250
Мм е ходил да вземе тенджерите под налягане, но ги е нямало,казали му че не са дошли още. Мога ли да звънна някъде да питам дали случайно ги няма в другия магазин в нашия град?

# 264
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Звънни на този номер: 0800 12 220. Би трябвало да ти отговорят на въпроса.
Скрит текст:
  Ние сме на Ваше разположение на безплатния ни национален клиентски телефон 0800 / 12 220 от понеделник до петък от 8:00 до 18:30 часа, с изключение на официални почивни дни.   

# 265
  • Мнения: 2 250
Благодаря,не бях сигурна изобщо дали имат политика да дават  информация за наличности,както е в някои други вериги

# 266
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Дори и да не ти отговорят веднага, може след проверка евентуално.

Ако не ти е проблем сподели после дали са ти помогнали.

# 267
  • Мнения: 1 522
Здравейте, Казахга ми че в Кауфланд имало детски дървени кухни намалени. Дали някой е виждал такива и в магазина им в Студентски град или Младост ?

# 268
  • Мнения: 2 250
Дори и да не ти отговорят веднага, може след проверка евентуално.

Ако не ти е проблем сподели после дали са ти помогнали.
Мнооого чаках да се свържа,но момичето с което говорих се държа много любезно,помоли да изчакам докато провери. Каза,че в магазина действително не са ги получавали и очакват със сигурност днес доставка ,но не се знаело точно кога,дори се извини че не може да ми каже с точност час.

# 269
  • София
  • Мнения: 1 163
Момичета,влизам да ви кажа че,дъската за гладене не е ок, че гледам я коментирате,а днес я видях на живо. Имам същия тип от икея,  но е много по-дълга и ми е много удобна.

Ами те са различни продукти и сравнението не е много удачно. По-дългите са по-големи, а тези са "джобен" формат.
И моята е такава. Нямам място за "истинска",редовно си гладя с нея. Ето я моята.

Общи условия

Активация на акаунт