КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 155
  • 767
  •   1
Отговори
# 525
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
Взех комплекта за 27 лв. Биват, сякаш са по - добри от преди да. ДАдругите бяха хубави.
Използвахте ли го вече? Залепват ли?
Да, днес. За залепване не мога да кажа, аз се зоблях и залепна ориза. Те са обикновени тенджери. Аз езин ориз и на тенджера с уж незалепващо покритие залепих тъй че...

# 526
  • Мнения: 1 842
Аз пък с моя късмет пак ще мия за без пари Stuck Out Tongue Winking Eye
Вече втора година не съм купувала на редовна цена таблетки. Имаше обаче само 3 кутии останали. Видях и един друг модел, но цената не ми хареса, та ще ги дебна и тях.
Скрит текст:

Супер, за съжаление не за всеки Кауфланд има такива намаления, има различни може би но не като този.

И аз искам да върна един сешоар за коса, понеже спира да работи, докато се суша, нещо задейства защитата като се нагрее,, но се притеснявам, че на информация няма да го чакат и няма да зачитат рекламацията.
Какъв е сешоара и от колко време го ползвате?

Някой в крайна сметка взимал ли е от тези тенджери, който са комплекта за 30 лв? Стават ли за нещо, че бях вземала една от там на която след буквално второто готвене й ръждяса дъното?
Гледах ги, но не ми харесаха особено понеже търся нещо с подобни дръжки. Преди 6-7г. купувах подобен комплект поразпадна се, но изглеждат по-добре от тези които сега са в Кауфланд! Но масово виждам с дръжки и капак без предпазване от нагряване/изгаряне! Такава купих единична бройка, но не съм доволна дръжките стават ужасно нагряти  и търся обезопасени като тези от 30лв.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 16:11 от Съншайн

# 527
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
И моят сешоар  е така, вече споделих в темата Айко за9,90 е купуван. Ами не го занесох, просто си взех нов от другаде и по-скъп. Но още е в гаранция Айкото, та не е късно да го върна.

# 528
  • Мнения: 784
Днес отново големи находки
3 бр детски чорапчета на пес патрул 0.75 ст
Дамски халат от бамбук от 39.99 на 8 лв
Мъжки боксерки 2 бр от 15.99 на 3.20 лв
Детска пижама на пес патрул 1.60
Дамски бикини 2 бр на старлорс 1 лв (много меки)
Детско поларено яке 2.40
Детска горница 1.20
Детски блузки на кунибо 2 бр за 1.50
И още куп неща имаше но не ми се ровеше повече взех си мойте находки и към касата като пич Sunglasses

# 529
  • Мнения: 19 007
Това в София ли?

# 530
  • Варна
  • Мнения: 34
А някой може ли да ми каже  най-голямата тенджера от тези по- скъпите  - ф 24  за 29,99 лева  , колко литра е ?

И  бикините като качество как са ? - евтини ми се струват , но да не се
разплетат конци и ластици след две пранета ?
Тенджерата е 5л. От вътрешната страна има разграфен литраж.Днес си я купих.

# 531
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
В нашия никога не е имало такива намаления. Дали има значение града? Аз съм в малък град.

# 532
  • Мнения: 2 285
В нашия никога не е имало такива намаления. Дали има значение града? Аз съм в малък град.

Не, няма значение. Аз пазарувам от софийски магазин, в който също никога не е имало подобни намаления. Явно зависи от управителите на конкретните клонове.

# 533
  • Мнения: 3 960
Да, зависи от самия магазин.

# 534
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
предполагам, че намаления има навсякъде. важното е да се открие мястото с намалените стоки.
най-често са преди касите - в дясно, но ги има и по стелажите. виждал съм етикети с намаление, но зад тях няма нищо , както и такива със стоки. не вярвам да зависи от управителя.  политиката на К е такава - след определен срок, при повредена опаковка или някакъв друг повод стоката се пуска на много ниска цена. във всеки магазин е индивидуално.

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 869
А и колкото е по-голям магазина, толкова повече персонал, които да разпределят драстичните намаления за тях и техни познати.

# 536
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Не е така, Персоналът няма право да пазарува такива стоки,  с червен етикет.

# 537
  • Мнения: 3 960
Ами то има стоки и с бели етикети, драстично намалени. Персонаът така купува евтино.

# 538
  • Мнения: 9 776
А някой може ли да ми каже  най-голямата тенджера от тези по- скъпите  - ф 24  за 29,99 лева  , колко литра е ?

И  бикините като качество как са ? - евтини ми се струват , но да не се
разплетат конци и ластици след две пранета ?

Отвътре е разграфена и май беше до 5 литра най-горната резка. Донесоха ми ги тази вечер - доста масивни, чак се изненадах. Никъде не прочетох, че са незалепващи. Дано не е проблем при ползване. Иначе стават за съдомиялна и за фурна до 200 градуса, не знам с капака ли. Не бих пробвала. Ще  тествам още тези дни. Планирала съм зеле.

# 539
  • Мнения: 784
Аз също съм от малък град,  най се радвам на находките за моето синче Heart Eyes
Бикините са супвр от колекцията на старлорс са провете и във вашия филиал  на четците може да са намалени

Общи условия

Активация на акаунт