КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 345
  • 767
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 841
Какво ще кажете за кафемашинката, има ли кремадиск?
Ползваме я вече 5 години и сме супер доволни, прави много хубав каймак на кафето. За съжаление точно днес се развали нещо и явно утре ще ходя за същата, защото я използваме постоянно и досега не е имало проблем.

За парите си е идеална. Преди 2-3г купихме за свекъра. Жесток каймак, супер кафе. Обаче се развали. Върнахме я и след месец се обадиха, че ще ни върнат парите. Купих същата. Свекъра каза, че старата е правела по хубав каймак, но и новата се справяла добре. Според мен за тези пари е перфектният вариант.

# 676
  • Мнения: 3 199
И ние имаме тази кафемашина от миналата година и за парите си е повече от перфектна! Прави страхотен каймак, хвалила съм я назад в темата!

# 677
  • Мнения: 57
Здравейте, включвам се за първи път с питане за хлебопекарната от новата брошура, има ли доволни ?

# 678
  • Мнения: 3 199
Ехо, няма бум на коментари, понеделник е, какво става, да няма нова тема Grinning

# 679
  • Мнения: 25 768
Ехо, няма бум на коментари, понеделник е, какво става, да няма нова тема Grinning
Има корона вирус в България и хората избягват големите вериги и магазини.
Иначе аз не съм ходила днес защото пенсионерите взеха пенсия,и ще е пълно с бавни възрастни хора, които се бутат.
Утре ще отида, имам малък списък. Simple Smile

# 680
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Ехо, няма бум на коментари, понеделник е, какво става, да няма нова тема Grinning
Има корона вирус в България и хората избягват големите вериги и магазини.
Иначе аз не съм ходила днес защото пенсионерите взеха пенсия,и ще е пълно с бавни възрастни хора, които се бутат.
Утре ще отида, имам малък списък. Simple Smile
Кой викаш избягва големите вериги? Днес беше панаир в Кауфланд...а хората над 60 бяха видимо изнервени, не знам защо. Първо една продавачка го отнесе, после един господин, накрая и аз... И хич не са бавни...бързаха всички, все едно бягат от корона вируса. А на касите беше манифестация, и всички пенсионери се бутаха и сменяха касите...ама съм доволна, намазах ваучер за това, че чаках повече от 5 минути.
Признавам си, не знаех, че днес вземат пансии иначе нямаше да си го причиня.

# 681
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Най-накрая си взех от комплекта чинии Grinning Ама гледах да бързам, че толкова народ имаше и се блъскаше, че ме изнервиха.

# 682
  • Мнения: 10 073
Налага ми се да купувам мобилен телефон за възрастен, та
питането ми е дали телефонът от брошурата с 50% намаление си заслужава.
Е, не са много парите, но все пак не искам да разочаровам човека.
За Този става въпрос

# 683
  • Мнения: 1 428
Редактирам се, прочетох назад. Извинете

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 16:56 от Елза&Ана

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 40 822
Аз ходих към 15ч...надявах се да е по празно, но уви. Оставих 50лв ама не съм се запасявала.

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Моля, ако някой има тенджера под налягане Infinity chefs на Bergner като тази на снимката, да снима книжката с инструкцията за работа, че някъде съм затрила на моята! Благодаря!
Скрит текст:

ПП/ Пиша в тази тема, защото съм я купувала от Кауфланд.

# 686
  • Мнения: 360
Тръгнали хората да се запасяват с храна, все едно идва краят на света! Ужасно се изнервих, 3 часа на касите

# 687
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827

Трябва ми за техни ножове,миналата или по-миналата година ги купих,нямам скъпи ножове

ММ днес е купил точилото. Доволен е. Предвидено е за точене на керамични ножове, метални ножове и функция Fino. Много стабилно се хваща, тъй като е направено от материал, който не се хлъзга.
И един нож на Брио е взел. Simple Smile

# 688
  • Мнения: 10 210
A някой купи ли кафемашината? Аз реших да я пробвам след многото положителни отзиви и не само в този форум, но не успяваме да се разберем. Какъв каймак, какви 5 лева...нищо дори близко до каймак! Дори с джезве получавам по-добър резултат. Гледах всичко по книжката да правя...не, че има нещо изключително, което човек да не е виждал с друга машина, но... ☹ Пробвах с кафе Davidoff, ще пробвам и с друго. Ако някой има жокери, ще съм благодарна, може и на л.с. Ако не се разберем до седмица, ще се разделяме...

# 689
  • Мнения: 1 333

Това ли е машината?

Общи условия

Активация на акаунт