🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 1

  • 33 779
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35 179
Имам съмнения, че позната ще участва. Ще следя да видя дали съм права. Следя ѝ ИГ и виждам доста гурме неща и често е в София

# 76
  • До морето
  • Мнения: 7 142
И аз се записвам, нямам търпение.

Бях фен на Божана в нейния сезон, нея поне я скъсаха от готвене, за разлика от Севда, която стигна до топ 8 с не повече от 5 чинии, през другото време вися на балкона, вечно спасена от някого.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 212
Много се надявам това висене на балкона да е отпаднало или поне силно ограничено. Иначе какво, всеки предпочита да запази за съперници по-нататък слабите участници и да праща да се борят едни срещу други силните и хоп - някой, дето едва се справя, се добере до финал.
Икономии на продукти ли правят, не знам.

# 78
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
Аз винаги го гледам на следващия ден , трябва да спра да ви чета Simple Smile
И аз повечето пъти гледам на следващия ден освен,ако съм по-свободна на работа, споко. Хубавото е, че гледам без реклами. 😀

# 79
  • София
  • Мнения: 2 241
Между Божана и Радка не мога да определя коя ми е по-анти. Всяка по свой начин ми е неприятна и това ми оставя неприятен вкус от целите им сезони. Дано тази година няма побутване. Харесвам Силвена, внесе колорит в предаването, но дано не си хареса пак някой неприятен персонаж, който да добута до победата. Смятам, че Радето спечели благодарение на това.

# 80
  • Мнения: 983
Радка цял сезон мрънкаше и хич не беше за финал, но на финала готви като, че ли не беше тя и съвсем заслужено победи!

# 81
  • Мнения: 14 840
Добър вечер. Включвам се в темата и се надявам да си прекараме добре.

# 82
  • Мнения: 9 233
още малко ..галя от каризмата ми отрови ушите

# 83
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добре дошли на всички и приятно гледане!

Аз ще гледам по-късно или утре.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Хм, обещаващо начало, страхотен първи участник.

# 85
  • Мнения: 14 840
Хм, обещаващо начало, страхотен първи участник.
И на мен ми хареса. Съгласна съм с Михалев, че човекът е уверен в себе си.
Предубедена съм към моделката. И в един от миналите сезони имаше една модела дето все не успяваш да направи крем карамел.

# 86
  • Мнения: 5 563
Тази моделка ми напомня на Валерия от минал  сезон, с неуспешния крем карамел.

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Добата ли беше първият, че пропуснах малко?
Познавам го лично, изненада ме участието му. Ще викам за него, дано продължи нататък! Голям пич е, приятели сме от години.

# 88
  • Мнения: 11 718
Тази с големите нокти как ли ще готви. Ужасни са. Бррр

# 89
  • Мнения: 11 828
Добата ли беше първият, че пропуснах малко?
Познавам го лично, изненада ме участието му. Ще викам за него, дано продължи нататък! Голям пич е, приятели сме от години.
Да! Супер е!! Ама тази с мъфините - защо, защоооо...

Общи условия

Активация на акаунт