Какъв подарък бихте отказали?

  • 3 480
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Отказвам подаръци от хора които не понасям, презирам или смятам за боклуци - например бившият ми мъж. Май това е най-унизителното нещо за един мъж - да му върнеш подаръка с пренебрежителен жест

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз лично не съм отказвала, защо да отказвам, нали ще обидя този, който ми го подарява newsm78

Но една приятелка върна един телевизор, който й подари гаджето, стана й неудобно, че подаръкът все пак не е  много евтин за средностатистическия българин.

# 17
  • Мнения: 2 673
хммм  newsm78 не ми се е случвало.
може би 
100% ще откажа да взема подарък, когато знам, че срещу него ще искат някаква услуга (говоря за формални отношения и рушвет  Mr. Green)

Също така бих отказала подарък ако е от мъж, който ме сваля, а аз нямам отношение към него. 

# 18
  • Мнения: 619
Бих отказала подарък, който ще ме накара да се чувствам  длъжница на някой........нещо много скъпо........

 Peace Peace
И аз така.

# 19
  • Мнения: 11 004
Много пъти се е случвало да не използвам подарък, който не ми харесва или не ми върши работа. Досега не съм отказвала. Ако е нещо скъпо, но е от близък човек, може би ще се смутя, ама пак няма да го върна.  Sunglasses

бих отказала подарък ако е от мъж, който ме сваля, а аз нямам отношение към него. 
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 390
В работата си винаги отказвам подаръци, дори и да няма  опит за подкуп.
Бих отказала и пръстен.
Бих отказала и подарък-мъж-компаньон /една приятелка имаше преди години такава идея/.
А, отказвам и подаръци от дърти чичковци, които се опитват да ме купят с тях.

# 21
  • Мнения: 1 153
Подарък от човек който ме отвръщава,неподходяш също Naughty Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 3 360
Отказвала съм подаръци, които биха ме накарали да се чувствам задължена.
Иначе - почти никога не отказвам подаръци Simple Smile
newsm10

# 23
  • Мнения: 677
е не ми се е случвало и на мен да отказвам подарък..но и не са ми и отказвали да го приемат никога също..само веднъж-ревнив приятел на получилата подаръка взе че се направи на мъж и го върна..голям смях!

# 24
  • Мнения: X
Бих отказала подарък, който ще ме накара да се чувствам  длъжница на някой........нещо много скъпо........

 Peace Peace
И аз така.
А веднъж отказах да приема букет цветя,знам че е невъзпитано,но ситуацията беше такава...

# 25
  • Мнения: 8 917
Никога не ми се е случвало да отказвам подарък. Може би на Вас Ви се е случвало?



На мен ми се е случвало Rolling Eyes - скъп /като стойност/ подарък, чието приемане би ме задължило към някой, който не искам да има трайно присъствие в живота ми Naughty

# 26
  • Мнения: 5 475
Отказвала съм подаръци, които биха ме накарали да се чувствам задължена.
Иначе - почти никога не отказвам подаръци Simple Smile

И аз така  newsm10

# 27
  • Мнения: 184
Никога не съм отказвала подарък Thinking Има неща, които си стоят неотваряни и неизползвани от години, но ги взимам. Ако на мен ми откажат подарък, бих се чувствала обидена newsm78

# 28
  • Мнения: 133
Задължаващ и/или огорчаващ подарък; и всякакъв подарък от човек, който ми е крайно неприятен и от който е крайно неуместно да бъде прието каквото и да било.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Задължаващ подарък.

Общи условия

Активация на акаунт